ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.zvezde-granda.tk
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Zvezde Granda druga sezona

Go down 
AuthorMessage
Salem
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK



Male
Број порука : 2707
Age : 38
Локација : Beograd
Registration date : 2008-09-22

Zvezde Granda druga sezona Empty
PostSubject: Zvezde Granda druga sezona   Zvezde Granda druga sezona EmptyTue Sep 23, 2008 12:27 am

Gde su i sta rade Zvezde Granda iz druge sezone???
Za Milicu Todorovic znamo da zadnjih godinu dana nastupa sa Stevanom Andjelkovicem u operi Emira Kusturice.Njen cd izlazi u decembru.
Jadranka Barjaktarovic je bila u ilegali do ove godine kada je nastupila na dva festivala Grandovom i jednom crnogorskom i njen ce cd ugledati svetlost dana u februaru(valjda fzufzkt ).
Jovana Pajic snimila mega hit Jugic sa Bojanom Tomovicem ove godine.Ne zna se kada ce njen cd fzufzt
Aleksandar Aca Randjelovic toliko favorizovan u toj drugoj grupi je nestao sa lica zemlje!
Moj favorit,pored Jadranke,Sasa Jovanovic je izdao ili tek treba da izda cd za Renome,bosansku produkcijsku kucu.Znam da je pevao dve pesme u njihovim emisijama i mogu reci da su sasvim solidne ali nije to to fzufzkt
I Nenad Jovanovic je prosao kao Aca uopste se vise nije nista culo o njemu.Cuo sam da radi svirke sirom Srbije i Bosne.
Da li vi imate kakvih informacija???
Back to top Go down
 
Zvezde Granda druga sezona
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» zvezde granda
» Zvezde Granda 2008
» 19. April - Zvezde Granda Narod pita
» Sladjana Stajic-Tako si pao(zvezde granda 2008)avi+mp3
» Nova sezona-NOvi voditelji

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZVEZDE GRANDA 2010/11 :: Korpa-
Jump to: