ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.zvezde-granda.tk
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Dzet-Set Novosti

Go down 
+7
LJUBISA
Salem
jocin fan
Djodjo
Gaga
Ivanna 94
Nenad
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Natasa93
Mega član
Mega član
Natasa93


Female
ÁđîĽ ďîđóęŕ : 1930
Age : 30
ËîęŕöčĽŕ : Kikinda
ZG Favorit: : Jovan Stefanovic,Sladja Stajic,......
Registration date : 2008-10-13

Dzet-Set Novosti - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dzet-Set Novosti   Dzet-Set Novosti - Page 2 EmptyTue Feb 03, 2009 11:09 pm

Hladno vreme i veliki minus nisu omeli Slađanu Delibašić da se obnaži i snimi reklamu za džins čije je zaštitno lice, što je zabeležio i naš paparaco.

Naime, zgodna denserka se za potrebe snimanja obrela u Jakovu, na salašu Stremen, gde je polugola u farmericama jahala rasnog konja. Iako do tada Slađa nije imala nikakvo iskustvo sa ovim plemenitim životinjama, uloga jahačice joj nije teško pala. Uz stručnu pomoć instruktora, ona je u samo nekoliko minuta savladala osnovna pravila jahanja, što je za svaku pohvalu, budući da se jahanje uči mesecima.

Kako saznajemo, Delibašićeva će uskoro otvoriti i butik u kome će se prodavati isključivo džins koji upravo reklamira i čije je zaštitno lice. Inače, Slađa je odlučila da se pored plesne škole, koja joj je na prvom mestu, posveti i biznisu, pa je tako nedavno otvorila i svoj salon za ulepšavanje, dok se otvaranje butika očekuje narednih dana.
Back to top Go down
http://milanmitrovic.forumotion.net
Natasa93
Mega član
Mega član
Natasa93


Female
ÁđîĽ ďîđóęŕ : 1930
Age : 30
ËîęŕöčĽŕ : Kikinda
ZG Favorit: : Jovan Stefanovic,Sladja Stajic,......
Registration date : 2008-10-13

Dzet-Set Novosti - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dzet-Set Novosti   Dzet-Set Novosti - Page 2 EmptyTue Feb 03, 2009 11:18 pm

One su san svakog muškarca koji pored sebe želi da ima lepu i bogatu ženu

U relativno konzervativnom srpskom društvu dobrom delu muškaraca je teško da se pomire sa tim da pored sebe imaju ženu koja je i lepa, i bogata, i uspešna. Neke od njih koje su uspele dobro da zarade, da imaju po nekoliko fakultetskih i master diploma, ne kriju da im je teško da nađu muškarca koji bi mogao da podnese njihov uspeh, ali i da ih prati kroz život. Isto tako, ni one ne bi mogle da se snađu s nekim ko je bar kao ličnost slabiji od njih, nemoćan da parira svim uspesima koje postižu. Ovo je lista samo nekih koje su idealna prilika za muškarca koji pored sebe želi da ima uspešnu, mladu, lepu i bogatu suprugu.

1. Ana Ivanović (21)

Ne samo što je već dve godine u top 10 teniserki sveta - za Anu nisu strani ni dobri plasmani na listama najlepših. Iako je popustila u igri, Ana je prošle godine samo od tenisa inkasirala 2.838.390 dolara, a da ne govorimo o sponzorima. Samo joj je proizvođač reketa „Joneks" na račun uplatio 10 miliona dolara. Astronomske sume dali su joj i „Adidas" i „Verano".

2. Jelena Janković (24)

Iako je još samo danas svetski reket broj 1 i ovu godinu nije počela baš sjajno, Džej Džej se teško nešto može zameriti. Ponela je titulu najzgodnije teniserke, a u 2008. zaradila 3.064.465 dolara. Postala je omiljeni promoter najvećih firmi na planeti i devojka koju na večeru zovu holivudske zvezde. Organizatori US opena su je izabrali za najzgodniju ili, preciznije rečeno, najbolje fizički pripremljenu i najbolje atletski građenu sportistkinju na planeti!

3. Dajana Kostić (18)

Koliko je dobra prilika najstarija mezimica Marijane Mateus i biznismena Miodraga Kostića Koleta govori to što je osvojila srce Damira Ahmetova, sina ukrajinskog milijardera Rinata Ahmetova. Ne samo da tek punoletna Dajana ima božansku lepotu, već pohađa i najprestižniju evropsku školu „Le Rosej", koju su upisivali članovi kraljevskih porodica i deca uglednih ličnosti. Upućeni kažu da je Dajana uprkos tome veoma skromna devojka i jedan od najboljih učenika. Već ove godine će upisati studije biznis menadžmenta u Londonu.

4. Seka Aleksić (28)

Čak i oni koji su gadljivi na estradu ne mogu osporiti uspeh da je munjevito uspela da se svrsta na listu najtiražnijih i najplaćenijih. Prodaje albume u tiražu od 100.000 primeraka, a isto toliko evra platili su joj za novogodišnji nastup. Upućeni kažu da ubira i najveće honorare među pevačima u inostranstvu. Oprobala se i kao kreator.

5. Gordana S.Karić (27)

Ćerka Sretena i Slavice Karić i naslednica jedne od najmoćnijih srpskih imperija. Osim što je poznata trendseterka koja je uvek obučena po poslednjoj modi i koja je u Beograd između ostalog unela trend belih automobila (trenutno se vozi u belom „rendžroveru sport"), jedna je od najobrazovanijih Srpkinja. U Londonu je diplomirala najvećom ocenom, prva u klasi na Vebster univerzitetu, a pored toga ima i diplome za medije i komunikacije i za enterijer i dizajn.

6. Jelena B.Karić (26)

Ćerka Bogoljuba i Milanke Karić diplomirala je na prestižnom Vebster univerzitetu. U njenu čast tata Bogoljub je na Dedinju sagradio Vilu „Jelena". Od svih sestara Karić najmanje je javno eksponirana. Pričalo se da poseduje kuću od 1.710 kvadrata i plac približno iste površine. Trenutno vozi najnoviji džip „BMW X5".

7. Ana Z.Karić (28)

Poslovna žena s diplomom menadžera, poliglota, manekenka iz hobija, Ana je između ostalog bila mis Jugoslavije 1998. Ćerka Zorana i Marijane Karić ima diplomu biznis menadžmenta u Londonu, a oni koji je poznaju kažu da nije razmažena bogatašica. Javnost je zna i iz spota Zdravka Čolića za pesmu „Nona bijela". Skija, igra tenis, pliva. Dobar je i vozač, a njen auto je džip jer se „u velikim automobilima oseća sigurno".
Back to top Go down
http://milanmitrovic.forumotion.net
Nemanja
Tračara
Tračara
Nemanja


Male
ÁđîĽ ďîđóęŕ : 936
ZG Favorit: : Sladjana Stajic i Jovana Lazic
Registration date : 2008-09-28

Dzet-Set Novosti - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dzet-Set Novosti   Dzet-Set Novosti - Page 2 EmptyWed Feb 04, 2009 12:06 am

Ranjen pevač Aca Lukas(3.02.2009.)

Pevač Aca Lukas ranjen je večeras između 19 i 20 časova vatrenim oružjem u desnu natkolenicu, rečeno je Tanjugu u MUP-u Srbije.

Na Lukasa su ispaljena dva hica dok je ulazio u automobil na parkingu u Gandijevoj ulici na Novom Beogradu.
Lukas je prebačen u Urgentni centar i van je životne opasnosti, a policija radi na utvrđivanju činjenica.
Back to top Go down
Ivanna 94
Mega član
Mega član
Ivanna 94


Female
ÁđîĽ ďîđóęŕ : 1806
Age : 29
ËîęŕöčĽŕ : svuda po negde.........
ZG Favorit: : Bio i ostao Nemanja Stevanovic :)
Registration date : 2008-10-09

Dzet-Set Novosti - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dzet-Set Novosti   Dzet-Set Novosti - Page 2 EmptyWed Feb 04, 2009 12:10 am

Ovo je nemoguce,da nije lazna informacija???????????????Raspitacu se
Back to top Go down
http://www.necosrce.forumotions.net
Nemanja
Tračara
Tračara
Nemanja


Male
ÁđîĽ ďîđóęŕ : 936
ZG Favorit: : Sladjana Stajic i Jovana Lazic
Registration date : 2008-09-28

Dzet-Set Novosti - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dzet-Set Novosti   Dzet-Set Novosti - Page 2 EmptyWed Feb 04, 2009 12:11 am

Ivanna Kraljica wrote:
Ovo je nemoguce,da nije lazna informacija???????????????Raspitacu se

Nije lazna informacija,bilo je na tv-u malo pre...
Back to top Go down
Natasa93
Mega član
Mega član
Natasa93


Female
ÁđîĽ ďîđóęŕ : 1930
Age : 30
ËîęŕöčĽŕ : Kikinda
ZG Favorit: : Jovan Stefanovic,Sladja Stajic,......
Registration date : 2008-10-13

Dzet-Set Novosti - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dzet-Set Novosti   Dzet-Set Novosti - Page 2 EmptyWed Feb 04, 2009 12:33 am

Istina je...
Back to top Go down
http://milanmitrovic.forumotion.net
Ivanna 94
Mega član
Mega član
Ivanna 94


Female
ÁđîĽ ďîđóęŕ : 1806
Age : 29
ËîęŕöčĽŕ : svuda po negde.........
ZG Favorit: : Bio i ostao Nemanja Stevanovic :)
Registration date : 2008-10-09

Dzet-Set Novosti - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dzet-Set Novosti   Dzet-Set Novosti - Page 2 EmptySat Feb 07, 2009 1:24 pm

e ovo je najnovije.skraticu clanak posto mi mrsko da pisem...........

RENATO HENC OCEKUJE PRINOVU.
Back to top Go down
http://www.necosrce.forumotions.net
Tasha
Mega član
Mega član
Tasha


Female
ÁđîĽ ďîđóęŕ : 1250
ËîęŕöčĽŕ : SUBOTICA/NOVI SAD
ZG Favorit: : Nebojsa Vojvodic & Sasa Kapor
Registration date : 2008-10-14

Dzet-Set Novosti - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dzet-Set Novosti   Dzet-Set Novosti - Page 2 EmptySat Feb 07, 2009 5:52 pm

Ivanna Kraljica wrote:
e ovo je najnovije.skraticu clanak posto mi mrsko da pisem...........

RENATO HENC OCEKUJE PRINOVU.
hht jao Ivana ovo zvuci kao da je on trudan xxxx
Back to top Go down
Ivanna 94
Mega član
Mega član
Ivanna 94


Female
ÁđîĽ ďîđóęŕ : 1806
Age : 29
ËîęŕöčĽŕ : svuda po negde.........
ZG Favorit: : Bio i ostao Nemanja Stevanovic :)
Registration date : 2008-10-09

Dzet-Set Novosti - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dzet-Set Novosti   Dzet-Set Novosti - Page 2 EmptySat Feb 07, 2009 10:43 pm

Pa znam i mebni je smesno ,al da skratim......................msm njegova zaena jelena je trudna a on ce postati tata po drugi put........
Back to top Go down
http://www.necosrce.forumotions.net
Ivanna 94
Mega član
Mega član
Ivanna 94


Female
ÁđîĽ ďîđóęŕ : 1806
Age : 29
ËîęŕöčĽŕ : svuda po negde.........
ZG Favorit: : Bio i ostao Nemanja Stevanovic :)
Registration date : 2008-10-09

Dzet-Set Novosti - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dzet-Set Novosti   Dzet-Set Novosti - Page 2 EmptySat Feb 07, 2009 10:49 pm

MAJA NIKLIC MOLI TANJU SAIC ZA DUET

Nekada popularna pop pevačica Maja Nikolić sada očito na sve načine pokušava da se prešaltuje u folk vode. Videvši da su berićetne tezge ponajviše rezervisane za pevače narodne muzike i ona je snimila nekoliko singlova u kojima dominira harmonika. Međutim, kako je folk publika očigledno još uvek ne prihvata, Nikolićka je rešila da zaigra na sigurnu kartu – duet sa zvezdom "Grand" Tanjom Savić! Sve bi bilo ok da je Tanja bar zastala da je sasluša kada ju je Maja spopala na snimanju jedne emisije. No, to što je samo prošla pored nje Nikolićku nije obeshrabrilo već je nastavila da zove Savićevu na mobilni telefon. Ali ova joj se nijednom nije javila.
Back to top Go down
http://www.necosrce.forumotions.net
Ivanna 94
Mega član
Mega član
Ivanna 94


Female
ÁđîĽ ďîđóęŕ : 1806
Age : 29
ËîęŕöčĽŕ : svuda po negde.........
ZG Favorit: : Bio i ostao Nemanja Stevanovic :)
Registration date : 2008-10-09

Dzet-Set Novosti - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dzet-Set Novosti   Dzet-Set Novosti - Page 2 EmptySat Feb 07, 2009 10:50 pm

,,Udala se''Seka
U beogradskom hotelu ''Hajat'' sinoć je svečano otvoren osmi međunarodni Sajam venčanica, zlatarstva i lepih stvari koji tradicionalno organizuje magazin ''Venčanje'', prvi srpski časopis o kulturi venčanja. Trodnevna manifestacija otpočela je glamuroznom revijom venčanica koje su nosile poznate dame sa naše javne scene. Čast da otvori reviju pripala je popularnoj pevačici Seki Aleksić koja je u pratnji svog verenika Mladena Radulovića prošetala jedan od modela brendiranih venčanica.
Back to top Go down
http://www.necosrce.forumotions.net
Ivanna 94
Mega član
Mega član
Ivanna 94


Female
ÁđîĽ ďîđóęŕ : 1806
Age : 29
ËîęŕöčĽŕ : svuda po negde.........
ZG Favorit: : Bio i ostao Nemanja Stevanovic :)
Registration date : 2008-10-09

Dzet-Set Novosti - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dzet-Set Novosti   Dzet-Set Novosti - Page 2 EmptySat Feb 07, 2009 10:52 pm

Aca lukas-Duzan sam

Aca Lukas, koji je 3. februara ranjen u desnu nogu, kaže da napad na njega nema nikakve veze s dugovanjima. Folk pevač u ekskluzivnom intervjuu za Press otkriva da jedini dug ima prema „Elektrodistribuciji", kojoj šest meseci nije platio struju, i tvrdi da su ga napali kradljivci automobila. Jedan od najpopularnijih srpskih pevača prilično je ljut na medije koji su ga doveli u vezu s nekim pripadnicima „surčinskog" i „novobeogradskog klana":” Ovo je prvi intervju koji dajem ovim povodom i ne mogu da verujem da su neki novinari koje sam „napušio" zbog „lešinarenja" ispred Urgentnog centra izmislili da sam priznao da dugujem i da znam da mi je ovo bila opomena. Jedina opomena koju sam dobio bila je opomena i ukor pred isključenje u osmom razredu osnovne škole, a jedini intervju koji tim povodom dajem jeste upravo ovaj i ne pada mi na pamet da sad od ovog pravim cirkus”, kaže Lukas. “Ne znam zbog čega ljudi nagađaju i lupetaju o mojim dugovima i nekakvim vezama s mafijom. Sve svoje poroke javno sam priznao, ništa nikad nisam krio, i što bih sad krio ime čoveka koji je mogao da me ubije?

Policija i mediji spekulišu o tvojim navodnim vezama s pojedinim žestokim momcima i klanovima?
Ljudi su pomešali pesme i stvaran život. To što se u nekim mojim pesmama priča o žestokim momcima ne znači da sam ja jedan od njih, niti da se družim s njima. Marina Tucaković mi piše gotovo sve tekstove, a ona sigurno nije pripadnik nijednog klana. Pa i Oliver Dragojević peva o galebovima, pa ne verujem da se privatno druži s njima. Jedini klanovi kojima pripadam su klan muzičara i klan navijača Zvezde.

Šta se tačno dešavalo na parkingu ispred zgrade i kako si napadnut?
Izašao sam iz zgrade na Novom Beogradu u kojoj imam iznajmljen stan. Trenutno sam podstanar dok mi se ne završi stan kod „Delta sitija". Sišao sam do parkinga i video čoveka koji stoji pored mog automobila i verovatno je pokušavao da ga obije. Primetio sam da je reč o nekom klincu i pomislio da mogu da ga uhvatim na delu. Kad me je video, očekivao sam da će da pobegne, međutim, dečko je odjednom, verovatno iz straha, izvadio pištolj i zatražio da mu dam ključeve. Pošao sam ka njemu misleći da samo hoće da me uplaši, a on je zapucao dvaput. Jedan metak me je pogodio u butinu, drugi me je, na sreću, promašio. Odmah je pobegao. Da sam imao pištolj, verovatno bih mu uzvratio u samoodbrani.

Dakle, nije tačno da si prepoznao napadača i da sad zbog straha kriješ njegov identitet?
Nikad ga u životu nisam video. A moguće je i da ga neki novinari, koji moj život poznaju bolje od mene, znaju. Možda su zapravo i u pravu kad kažu da je u pitanju dug. Evo, sad sam se setio da dugujem za struju, koju nisam platio šest meseci. Mada, nešto ne verujem da je EPS nekog poslao da me upuca zbog toga.

Kakvi su ti dalji planovi i nameravaš li sad da uzmeš lično obezbeđenje?
Bez šale, imao sam sreće, priznajem, i nadam se da će rana brzo da zaraste. Međutim, neću se izležavati, već se vrlo brzo vraćam na scenu i nastavljam s nastupima i koncertima. U planu je bilo i da Oliver Mandić i ja otvorimo taj famozni klub o kome se pisalo, ali ta ideja još nije definitivno stavljena na papir.
Back to top Go down
http://www.necosrce.forumotions.net
Ivanna 94
Mega član
Mega član
Ivanna 94


Female
ÁđîĽ ďîđóęŕ : 1806
Age : 29
ËîęŕöčĽŕ : svuda po negde.........
ZG Favorit: : Bio i ostao Nemanja Stevanovic :)
Registration date : 2008-10-09

Dzet-Set Novosti - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dzet-Set Novosti   Dzet-Set Novosti - Page 2 EmptySat Feb 07, 2009 10:55 pm

JK PONOVO TRUNA!?
Iako je prošlo svega pet meseci otkad je na svet donela malu Atinu, ako je verovati čaršijskim pričama, Jelena Karleuša je ponovo u blagoslovenom stanju. Popularna pevačica je posumnjala na trudnoću pre dve nedelje, kada je i posetila svog doktora, koji je potvrdio njene sumnje. Njen suprug Duško Tošić i majka Divna ovu vest su prihvatili sa velikim oduševljenjem, kao i sama Jelena. ''Priču o njenoj trudnoći zasad ne želimo da komentarišemo. Dakle, nećemo je ni potvrditi niti demantovati", rekao je Jelenin PR Zoran Birtašević za dnevni list "Alo!". JK se trenutno nalazi u Nemačkoj sa suprugom i ćerkicom, pa potvrdu ove informacije možemo očekivati tek po njenom povratku. Znajući koliko atraktivna plavuša voli decu i da joj materinstvo veoma prija, briga oko još jedne bebe, koja bi ako sve bude u redu takođe trebalo da dođe na svet u septembru kao i mala Atina, sigurno joj neće teško pasti.
Back to top Go down
http://www.necosrce.forumotions.net
Ivanna 94
Mega član
Mega član
Ivanna 94


Female
ÁđîĽ ďîđóęŕ : 1806
Age : 29
ËîęŕöčĽŕ : svuda po negde.........
ZG Favorit: : Bio i ostao Nemanja Stevanovic :)
Registration date : 2008-10-09

Dzet-Set Novosti - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dzet-Set Novosti   Dzet-Set Novosti - Page 2 EmptySat Feb 07, 2009 10:56 pm

Kursadzije
Ekipa koja realizuje popularnu humorističku seriju „Kursadžije” ovih dana ulazi u studio da bi radila na novom projektu koji ima radni naziv „Zvezde skupštine”. Kako “Blic”saznaje od Saše Pantića, scenariste i glumca, serija će biti neka vrsta parodije popularne emisije „Zvezde Granda”, ali će se umesto anonimnih pevača takmičiti lutke sa likovima poznatih političara. “ Sa Sašom Popovićem smo se brzo dogovorili o konceptu „Zvezda skupštine”. Emisija će biti veoma zabavna. Imaćemo muzičke duele - na primer, pevaće Dinkić i njegov PDV bend pesmu „Poreznici, poreznici, baš mi lepo stoje” protiv Koštunice koji će izvesti numeru „Obavešten”. „Kursadžije” će biti članovi žirija koji će ispitivati lutke takmičare, a uživo će se u emisiju uključivati glasovi poznatih političara, pevača, sportista. Verujemo da ćemo ponovo napraviti dobru humorističku emisiju, jer naš narod voli da se šali na svoj račun”, kaže Saša Pantić.
Back to top Go down
http://www.necosrce.forumotions.net
Ivanna 94
Mega član
Mega član
Ivanna 94


Female
ÁđîĽ ďîđóęŕ : 1806
Age : 29
ËîęŕöčĽŕ : svuda po negde.........
ZG Favorit: : Bio i ostao Nemanja Stevanovic :)
Registration date : 2008-10-09

Dzet-Set Novosti - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dzet-Set Novosti   Dzet-Set Novosti - Page 2 EmptySat Feb 07, 2009 10:56 pm

Pre nešto više od sat vremena u beogradskoj bolnici "Narodni front" carskim rezom se porodila pop pevačica Tijana Dapčević. Na svet je donela sina teškog tri kilograma a dugačkog pedeset centimetara kome će, posle duge borbe sa mužem, najverovatnije dati ime Aleksa, mada ni to još nije sigurno. Sve je prošlo kako treba pa će ponosni tata moći večeras da proslavi sa prijateljima dok ćemo na Tijanin izlazak iz bolnice malo sačekati. Inače, pevačica je trebalo da se porodi 24. februara, ali je beba dobro napredovala pa su odlučili da svet ugleda ranije nego što je bilo planirano. Tako će možda Tijana i njen sin slaviti rođendane zajedno jer je ona rođena 3. a njen dečkić 5. februara. Mi joj čestitamo i želimo svu sreću!
Back to top Go down
http://www.necosrce.forumotions.net
T*I*N*A
Pričalica
Pričalica
T*I*N*A


ÁđîĽ ďîđóęŕ : 368
Registration date : 2008-12-13

Dzet-Set Novosti - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dzet-Set Novosti   Dzet-Set Novosti - Page 2 EmptySun Feb 08, 2009 5:07 pm

Nataša Bekvalac: Sirena sa bazena!
Autor: "Svet"

Objavljeno: 28.07.2005 15:56
Poznato je da deca vole Natašu Bekvalac, ali da je tako i van njenih nastupa paparaco "Sveta" uverio se na bazenu hotela "Max prestige" u Budvi, gde je odsela zbog nastupa u Crnoj Gori. Pošto joj se neočekivano pridružilo dvoje klinaca, pevačica se prepustila uživanju u vodenim čarolijama. Kao što se vidi na fotografijama, ne zna se ko je više uživao – Nataša ili deca koja su se okupala sa svojom miljenicom.
Back to top Go down
T*I*N*A
Pričalica
Pričalica
T*I*N*A


ÁđîĽ ďîđóęŕ : 368
Registration date : 2008-12-13

Dzet-Set Novosti - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dzet-Set Novosti   Dzet-Set Novosti - Page 2 EmptySun Feb 08, 2009 5:08 pm

ALEKSANDRA BURSAĆ NAPOKON MAZNULA DARKA FILIPOVIĆA
Autor: Marija Lazić

Foto: Matia Punjek

Objavljeno: 04.02.2009 09:00


Nakon što je smelo, pred širokim auditorijumom, Aleksandra Bursać otkrila da simpatiše Darka Filipovića, mesec dana kasnije dali smo se u akciju, te im upriličili upoznavanje. Prvi stisak ruku dvoje mladih pevača „pao“ je u jednom beogradskom frizerskom salonu. Sve je počelo nazdravljanjem belim vinom, nastavilo se kikotanjem, a završilo poljupcima, doduše, onim u obraz. Drugarskim. Bar za sada...



Leskovački šmeker ne krije da je mesecima u vezi sa devojkom iz Sarajeva u koju je ludo zaljubljen, ali sudeći po Aleksandrinom vragolastom i zavodljivom osmehu, to njoj ne predstavlja naročitu prepreku. Ne bi se reklo da je ovom činjenicom obeshrabrena, naprotiv. Možda već u narednom kolu takmičenja "Zvezde Granda" zapeva malo izmenjene i ovoj situaciji prilagođene stihove Goge Sekulić: "I lepša, i bolja, i mlađa sam od nje, al' mana mi je što još nisam tvoja, jer tuđe slađe je".
Back to top Go down
Gaga
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
Gaga


Female
ÁđîĽ ďîđóęŕ : 2131
Age : 33
ZG Favorit: : Ivana Pavkovic,Edita Aradinovic,Misel Gvozdenovic i Petar Mitic...
Registration date : 2008-11-27

Dzet-Set Novosti - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dzet-Set Novosti   Dzet-Set Novosti - Page 2 EmptySun Feb 08, 2009 5:10 pm

Ovde imaju i slike! Vec sam citala taj tekst ali oni su samo prijatelji kako mi je Saskica rekla!
Back to top Go down
Nenad
Admin Foruma
Admin Foruma
Nenad


Male
ÁđîĽ ďîđóęŕ : 4657
Age : 31
ËîęŕöčĽŕ : Kovin
ZG Favorit: : Andreana Cekic
Registration date : 2008-08-13

Dzet-Set Novosti - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dzet-Set Novosti   Dzet-Set Novosti - Page 2 EmptySun Feb 28, 2010 10:40 pm

JK IMITIRA LADY GAGU

Kao što već znate, mnogo smo puta komentarisali novi stil kome teži pevačica Jelena Karleuša. Zahvaljujući saradnji sa dizajnerom Markom Mitanovskim, njeno diva like odevanje postalo je pomalo iščašeno i pomereno. Ako malo razmislite, podseća na ono što radi Lady Gaga.

Na sinoć održanoj finalnoj večeri Velikog brata VIP, Jelena Karleuša još jednom je pokazala da joj je Lady Gaga trenutno najveći uzor, pa je tako obukla neobični kostim u kom smo američku pevačicu italijanskog porekla još odavno videli kada je promovisalava svoj, kasnije mega uspešni singl Paparazzi.

Zanimljivo, ali ipak već viđeno…

Dzet-Set Novosti - Page 2 Jk1Dzet-Set Novosti - Page 2 Lady_gaga
Back to top Go down
https://sladjanastajic.forumsc.net
Natasa93
Mega član
Mega član
Natasa93


Female
ÁđîĽ ďîđóęŕ : 1930
Age : 30
ËîęŕöčĽŕ : Kikinda
ZG Favorit: : Jovan Stefanovic,Sladja Stajic,......
Registration date : 2008-10-13

Dzet-Set Novosti - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dzet-Set Novosti   Dzet-Set Novosti - Page 2 EmptyMon Mar 01, 2010 4:27 pm

Jelena Karleuša prozvala Bekvalčevu na finalnoj večeri "Vip VB"

Dzet-Set Novosti - Page 2 Natasa.th

Spektakularno finale rijaliti programa „Veliki brat VIP“ uspelo je da posvađa dve pulenke „Šoumastera”, Jelenu Karleušu i Natašu Bekvalac! Problem je nastao oko toga što je Nataša pobegla za Novi Sad dva sata pred početak finala. ”Kada je došla u Beograd, Nata je videla da su zavese, koje su bile deo njene scenografije pokisle i da će morati da nastupa bez njih. Ovo ju je toliko iznerviralo da se spakovala i otišla u Novi Sad. Zbog ove situacije je Karleuša, koja je inače trebalo da nastupi na kraju kao zvezda večeri, bila prinuđena da otvori program dok organizatori ne namole Natu da se vrati. Iako Karleuši nije bilo pravo jer je ona po godinama staža, broju hitova i tiražima veća zvezda od Bekvalčeve, pristala je da nastupi na početku, ali nije želela da prećuti, u šta su se uverili i svi koji su gledali direktan prenos finalne večeri ‘Velikog brata’. Naime, po završetku izvođenja pesme „Insomnija“, Karleuša je dobila pohvale za scenski nastup, nakon čega je izjavila: ‘Trudila sam se da ovo izgleda tako da posle mene svi budu smešni’. Iako nije prozvala nikoga poimence, pošto je posle nje nastupila jedino Nata, svima je bilo jasno na koga je mislila”, ispričao je za „Alo!“ dobro obavešteni izvor koji se našao na licu mesta.
Back to top Go down
http://milanmitrovic.forumotion.net
LJUBISA
Admin Foruma
Admin Foruma
LJUBISA


Male
ÁđîĽ ďîđóęŕ : 2026
Age : 31
ËîęŕöčĽŕ : Boka City!
ZG Favorit: : Sladjana Stajic!!!
Registration date : 2008-10-19

Dzet-Set Novosti - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dzet-Set Novosti   Dzet-Set Novosti - Page 2 EmptyMon Mar 01, 2010 9:36 pm

Seljanka!
Back to top Go down
Nenad
Admin Foruma
Admin Foruma
Nenad


Male
ÁđîĽ ďîđóęŕ : 4657
Age : 31
ËîęŕöčĽŕ : Kovin
ZG Favorit: : Andreana Cekic
Registration date : 2008-08-13

Dzet-Set Novosti - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dzet-Set Novosti   Dzet-Set Novosti - Page 2 EmptyWed Sep 22, 2010 9:22 pm

Nina Radulović udaje se za Branislava Lečića
Dzet-Set Novosti - Page 2 LEKA_0

Voditeljka emisije "Ekskluziv" na TV Prva, Nina Radulović, udaje se sredinom oktobra za glumca Branislava Lečića sa kojim je u višegodišnjoj vezi, objavio je poretal "Stori". Njih dvoje će kroz šest meseci postati i roditelji, budući da je Nina u trećem mesecu trudnoće. Nina i Branislav retko su se pojavljivali zajedno u javnosti, a svojevremeno je Lečić u nedavnom intervjuu pričao o tome koliko mu je Nina draga..
Back to top Go down
https://sladjanastajic.forumsc.net
Natasa93
Mega član
Mega član
Natasa93


Female
ÁđîĽ ďîđóęŕ : 1930
Age : 30
ËîęŕöčĽŕ : Kikinda
ZG Favorit: : Jovan Stefanovic,Sladja Stajic,......
Registration date : 2008-10-13

Dzet-Set Novosti - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dzet-Set Novosti   Dzet-Set Novosti - Page 2 EmptyThu Sep 23, 2010 12:33 am

Nikola Rokvić i Bojana Barović potvrdili da su u vezi!

Mediji su po povratku VIP Robinzona sa Filipina pričali o romansi pevača Nikole Rokvića i manekenke Bojane Barović. Njih dvoje su odlučili da progovore o svojoj vezi, započetoj u ekstremnom rijalitiju.

Dzet-Set Novosti - Page 2 Nikola7

“Emotivno zbližavanje se desilo spontano, niko ništa prvi nije uradio. Kada ste tako blizu i upućeni jedno na drugo, zbližavanje počne samo”rekla je bivša članica grupe Models Bojana Barović. S druge strane, Nikola je otkrio šta mu se dopalo kod Bojane.

“Pored njene lepote, Bojana mi se dopala kao osoba – dobra je, druželjubiva i veoma duhovita. Od prvog susreta osetio sam bliskost sa njom, prvo na drugarski način, a posle je to preraslo u nešto više. Mislim da smo se nas dvoje tamo najbolje slagali”,izjavio je Rokvić Junior.
Back to top Go down
http://milanmitrovic.forumotion.net
LJUBISA
Admin Foruma
Admin Foruma
LJUBISA


Male
ÁđîĽ ďîđóęŕ : 2026
Age : 31
ËîęŕöčĽŕ : Boka City!
ZG Favorit: : Sladjana Stajic!!!
Registration date : 2008-10-19

Dzet-Set Novosti - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dzet-Set Novosti   Dzet-Set Novosti - Page 2 EmptyThu Sep 23, 2010 12:34 am

Extra par
Back to top Go down
Natasa93
Mega član
Mega član
Natasa93


Female
ÁđîĽ ďîđóęŕ : 1930
Age : 30
ËîęŕöčĽŕ : Kikinda
ZG Favorit: : Jovan Stefanovic,Sladja Stajic,......
Registration date : 2008-10-13

Dzet-Set Novosti - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dzet-Set Novosti   Dzet-Set Novosti - Page 2 EmptyThu Sep 23, 2010 12:37 am

Kako je bilo na Sekinoj svadbi?

Tek nakon nedelju dana, pred vama su fotografije glamuroznog venčanja Seke Aleksić i Veljka Piljikića. Magazin Gloria imao je ekskluzivno pravo objavljivanja fotografija sa famozne svadbe! Fotografije iz pomenutog magazine našle su se i na fan stranici popularne pevačice na Facebook-u, pa vam prenosimo samo deo.

Dzet-Set Novosti - Page 2 Seka-Aleksic

Pošto smo dosta pisali o Sekinom venčanju proteklih dana, nećemo se ponavljati, već ćemo vam pokazati kako hrvatske kolege gledaju na pevačicino venčanje.

Ispod teksta možete videti prilog iz emisije Red Carpet, zagrebačke Nove TV. Šta mislite, da li su autori ovog priloga realni ili su ipak malo preterali?



Dzet-Set Novosti - Page 2 Seka-2Dzet-Set Novosti - Page 2 Seka-5
Back to top Go down
http://milanmitrovic.forumotion.net
Sponsored content





Dzet-Set Novosti - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dzet-Set Novosti   Dzet-Set Novosti - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Dzet-Set Novosti
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZVEZDE GRANDA 2010/11 :: Korpa-
Jump to: