ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.zvezde-granda.tk
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 SLADJANA STAJIC

Go down 
+28
Vesna_87
angela_jordanovska
cool
Nebojsa_B
Milan
sladja
Sanci
Vladimir
naajarealista
bojana_coka
mixi-sfcdb
jocin fan
snoopili
jOcke
Djodjo
Gaga
Salem
stevke88
Duska
Tasha
Natasa93
Nenad
LJUBISA
Ivanna 94
MiraFan
Daca_Dajana
Taca
vanja
32 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 26  Next
AuthorMessage
bojana_coka
Aktivan Korisnik
Aktivan Korisnik
bojana_coka


Број порука : 166
Age : 33
Registration date : 2008-10-09

SLADJANA STAJIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLADJANA STAJIC   SLADJANA STAJIC - Page 4 EmptySun Jan 18, 2009 3:16 am

slazem se sa osobom pre.........sladja zna peva al ne bolje nego bojana..i relano trebala je da napusti takmicenje.....
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

SLADJANA STAJIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLADJANA STAJIC   SLADJANA STAJIC - Page 4 EmptySun Jan 18, 2009 3:17 am

Malo sutra! Bojana prvo treba da potrefi tonalitet!
Back to top Go down
jocin fan
Mega član
Mega član
jocin fan


Female
Број порука : 1333
Age : 30
ZG Favorit: : NAJBOOLJII ZNA SE:MILAN MITROVIC I ANDRIJA MARKOVIC!!!!
Registration date : 2008-12-13

SLADJANA STAJIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLADJANA STAJIC   SLADJANA STAJIC - Page 4 EmptySun Jan 18, 2009 3:44 am

SWAKO IMA PRAWO NA SWOJE MISLJENJE!!!
gzu
Back to top Go down
jocin fan
Mega član
Mega član
jocin fan


Female
Број порука : 1333
Age : 30
ZG Favorit: : NAJBOOLJII ZNA SE:MILAN MITROVIC I ANDRIJA MARKOVIC!!!!
Registration date : 2008-12-13

SLADJANA STAJIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLADJANA STAJIC   SLADJANA STAJIC - Page 4 EmptySun Jan 18, 2009 4:14 am

EWO IDEM....
Back to top Go down
jocin fan
Mega član
Mega član
jocin fan


Female
Број порука : 1333
Age : 30
ZG Favorit: : NAJBOOLJII ZNA SE:MILAN MITROVIC I ANDRIJA MARKOVIC!!!!
Registration date : 2008-12-13

SLADJANA STAJIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLADJANA STAJIC   SLADJANA STAJIC - Page 4 EmptySun Jan 18, 2009 4:16 am

xxxx
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

SLADJANA STAJIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLADJANA STAJIC   SLADJANA STAJIC - Page 4 EmptySun Jan 18, 2009 4:27 am

Pa ajd, videcemo.
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

SLADJANA STAJIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLADJANA STAJIC   SLADJANA STAJIC - Page 4 EmptySun Jan 18, 2009 4:40 am

Dobila sam ja ban, ne brini za mene. Ja ga dobijem i kad treba i kad ne treba. hht hht


SLADJO SAMO NAPRED! NAJBOLJA SI!
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

SLADJANA STAJIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLADJANA STAJIC   SLADJANA STAJIC - Page 4 EmptySun Jan 18, 2009 2:34 pm

Hm...brisete komentare....neka ostavite...da vidite kasko ima primitivnih ljudi koji neke takmicare nazivaju kobilama i slicno...bolesnici!!!!
sad posto ste mi izbrisali sve...ponovo cu reci....

Sladjana Iima jak glas koji uopste ne koristi...Imas osjecaj kao da sve pjeva na silu, samo se dere, a ne pogadja tonove, to je velika steta, jer da je iskoristila svoja jaki glas daleko bi dogurala...ovko realno zasluzila jed a ispadne....

A ti malac se suzdrzi onakvih komentara za Bojanu...sreca sto su ga izbrisali jer da znas ovdje ima dosta i njenih fanova a ne sladjinih...
a ti taco jedno na jednom forumu pricas drugo na drugom...jbg...znala sam, takva si ti....
Back to top Go down
MiraFan
Uvek u toku
Uvek u toku
MiraFan


Female
Број порука : 693
Локација : Makedonija
ZG Favorit: : Svetlana Tanasic
Registration date : 2008-08-15

SLADJANA STAJIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLADJANA STAJIC   SLADJANA STAJIC - Page 4 EmptySun Jan 18, 2009 2:41 pm

Pocela sam da brisem komentare i nastavicu ako ne prekinete! Budem li videla jos jedan slican komentar koji nastavlja diskusiju zapocetu od sinoc, pocecu i da banujem!
Ovaj forum nosi naziv SLADJANASTAJIC.ace.st, i znaci da je prvenstveno njoj namenjen a ne ostalim zvezdama. Ako ti se ne svidja Sladja, ne moras ni da dolazis NA OVOM FORUMU, kolko sam upucena danas skoro svaka zvezdica ima svoj forum, pa idi tamo kod tvoje ljubimce! Ali valjda na ostalim forumima nije ovakva posecenost, i ne dolaze zvezde granda da komentarisu, sto znaci da je atmosfera ovde veoma dobra i ne umalazava se ni jedna ostala zvezda granda i pored toga sto forum je prvenstveno posvecen Sladjani Stajic. Znaci da je demokratija i tolerantnost na ovom forumu na zaista zavidnom nivou, i ako zelite da i ostale zvezde i dalje posecuju ovaj forum i da svaka od njih ima isti tretman, nemojte da smanjujete tretman Sladjani Stajic zbog koga je i nastao ovaj forum i zasluzuje poseban tretman, a ne isti tretman kao ostale, pa cak i losiji ko sto vi radite.

Ponavljam, vidim li da neko napise post koji nagovestava svadju i nastavljanje prethodne diskusije, banovacu bez konsultacije sa ostalim adminima.
Back to top Go down
http://www.mira-skoric.com
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

SLADJANA STAJIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLADJANA STAJIC   SLADJANA STAJIC - Page 4 EmptySun Jan 18, 2009 2:58 pm

MiraFan wrote:
Pocela sam da brisem komentare i nastavicu ako ne prekinete! Budem li videla jos jedan slican komentar koji nastavlja diskusiju zapocetu od sinoc, pocecu i da banujem!
Ovaj forum nosi naziv SLADJANASTAJIC.ace.st, i znaci da je prvenstveno njoj namenjen a ne ostalim zvezdama. Ako ti se ne svidja Sladja, ne moras ni da dolazis NA OVOM FORUMU, kolko sam upucena danas skoro svaka zvezdica ima svoj forum, pa idi tamo kod tvoje ljubimce! Ali valjda na ostalim forumima nije ovakva posecenost, i ne dolaze zvezde granda da komentarisu, sto znaci da je atmosfera ovde veoma dobra i ne umalazava se ni jedna ostala zvezda granda i pored toga sto forum je prvenstveno posvecen Sladjani Stajic. Znaci da je demokratija i tolerantnost na ovom forumu na zaista zavidnom nivou, i ako zelite da i ostale zvezde i dalje posecuju ovaj forum i da svaka od njih ima isti tretman, nemojte da smanjujete tretman Sladjani Stajic zbog koga je i nastao ovaj forum i zasluzuje poseban tretman, a ne isti tretman kao ostale, pa cak i losiji ko sto vi radite.

Ponavljam, vidim li da neko napise post koji nagovestava svadju i nastavljanje prethodne diskusije, banovacu bez konsultacije sa ostalim adminima.

Cuj jesam ja nesto uvrijedila Sladjanu...Samo sam rekla da je u odnosu na ostale nastupe bila mnooogo sinoc slabija!Jesam li mozda ja za nju nesto lose rekla?Ne!Ovako mnogi kazu za Jocu vidim i za Bojanu...Pa ovo je forum i mozemo da kazemo svoja misljenje, koliko ja znam....
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

SLADJANA STAJIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLADJANA STAJIC   SLADJANA STAJIC - Page 4 EmptySun Jan 18, 2009 2:59 pm

Taca wrote:
Ma Bojana meni uopste ne peva lepo.

Jedna prica na jednom, druga na drugom forumu...al jbg, takva si ti...al ok....
Back to top Go down
Tasha
Mega član
Mega član
Tasha


Female
Број порука : 1250
Локација : SUBOTICA/NOVI SAD
ZG Favorit: : Nebojsa Vojvodic & Sasa Kapor
Registration date : 2008-10-14

SLADJANA STAJIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLADJANA STAJIC   SLADJANA STAJIC - Page 4 EmptySun Jan 18, 2009 3:07 pm

Taca wrote:
Malo sutra! Bojana prvo treba da potrefi tonalitet!

slazem se! uzasna je Bojana! nek prica ko sta hoce, ali ona je juce trebala da izleti zajedno sa Sladjanom iz Leskovca, a ne nasa Sladja!!! fguzl fguzl fguzl
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

SLADJANA STAJIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLADJANA STAJIC   SLADJANA STAJIC - Page 4 EmptySun Jan 18, 2009 3:09 pm

Tasha wrote:
Taca wrote:
Malo sutra! Bojana prvo treba da potrefi tonalitet!

slazem se! uzasna je Bojana! nek prica ko sta hoce, ali ona je juce trebala da izleti zajedno sa Sladjanom iz Leskovca, a ne nasa Sladja!!! fguzl fguzl fguzl

hht hht hht
Back to top Go down
mixi-sfcdb
Aktivan Korisnik
Aktivan Korisnik
mixi-sfcdb


Број порука : 55
Age : 32
Registration date : 2008-11-16

SLADJANA STAJIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLADJANA STAJIC   SLADJANA STAJIC - Page 4 EmptySun Jan 18, 2009 3:12 pm

Slazem se sa tobom -naajarealista- I mislim da ostali ne bi trebalo a se ljute, jer ovde su otvorene teme za svakog kandidata i bukvalno svako svakog moze da komentarise, ako neko nekog ne voli ne treba da vredja i da se raspravlja ko je u pravu, svi mi imamo razlicite ukuse. Licno mislim da ne treba nikoga izdvajati ma ciji forum bio, jer su jos za sada svi kanditati koji su ostali jednaki i ravnopravno se bore, sinoc je publika rekla da Sladja ta koja ne nastavlja takmicenje i to bi onda trebalo da znaci da je ispod drugih jer je ispala, ali ja ne mislim tako, iako mi nije favorit sinoc nije trebala da ispadne vec po meni Nadezda, i nikako Bojana Sarovic!
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

SLADJANA STAJIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLADJANA STAJIC   SLADJANA STAJIC - Page 4 EmptySun Jan 18, 2009 3:16 pm

mixi-sfcdb wrote:
Slazem se sa tobom -naajarealista- I mislim da ostali ne bi trebalo a se ljute, jer ovde su otvorene teme za svakog kandidata i bukvalno svako svakog moze da komentarise, ako neko nekog ne voli ne treba da vredja i da se raspravlja ko je u pravu, svi mi imamo razlicite ukuse. Licno mislim da ne treba nikoga izdvajati ma ciji forum bio, jer su jos za sada svi kanditati koji su ostali jednaki i ravnopravno se bore, sinoc je publika rekla da Sladja ta koja ne nastavlja takmicenje i to bi onda trebalo da znaci da je ispod drugih jer je ispala, ali ja ne mislim tako, iako mi nije favorit sinoc nije trebala da ispadne vec po meni Nadezda, i nikako Bojana Sarovic!

I ja se od a do s, slazem sa tobom!!! yyyyyy
Back to top Go down
Daca_Dajana
Mega član
Mega član
Daca_Dajana


Female
Број порука : 1701
Age : 30
ZG Favorit: : ***SLADJANA STAJIC,NEBOJSA VOJVODIC***
Registration date : 2008-11-16

SLADJANA STAJIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLADJANA STAJIC   SLADJANA STAJIC - Page 4 EmptySun Jan 18, 2009 3:35 pm

MA ISPOD SI TI DRUGIH..IZVINI STO TO KAZEM,ALI....NE MOZES TAKO DA KAZES NESTO JER JE VELIKI USPEH OVO DOKLE SU DOSLI!!!!!UREDU JE DA NE VOLIS SLADJU ALI OSTAVITE SE TIH PRICA DA JE ISPALA ZATO STO JE ISPOD DRUGIH...SLADJA JE NAJBOLJA SMO MI ZIVIMO MEDJU LJUDIMA KOJIMA TREBA APARAT ZA SLUH..JER NISU NORMALNI STO JE OCIGLEDNO!!!!!!!!!!!!!!! fzufzkt
Back to top Go down
Tasha
Mega član
Mega član
Tasha


Female
Број порука : 1250
Локација : SUBOTICA/NOVI SAD
ZG Favorit: : Nebojsa Vojvodic & Sasa Kapor
Registration date : 2008-10-14

SLADJANA STAJIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLADJANA STAJIC   SLADJANA STAJIC - Page 4 EmptySun Jan 18, 2009 3:52 pm

Kako mozete reci da je Sladja ispod drugih? Vi ste ti koji se prvi ljutite kad neko samo pomene Jocu, a ovde govorite da je Sladja ispod drugih! sada vi vredjate nekoga! u redu je ako ne gotivite Sladju, onda idite i caskajte o Joci ili za koga god da navijate.
Slazem se sa Dacom u potpunosti!!!
Kao prvo, Sladja peva BOLJE od skoro svih tamo, kao drugo, jako je slatka i simpaticna i dobra kao osoba (za razliku od nekih).
Nadica je bila divna, naspram nekih, ali to je samo moje misljenje sto se tice Nadice.
Back to top Go down
jocin fan
Mega član
Mega član
jocin fan


Female
Број порука : 1333
Age : 30
ZG Favorit: : NAJBOOLJII ZNA SE:MILAN MITROVIC I ANDRIJA MARKOVIC!!!!
Registration date : 2008-12-13

SLADJANA STAJIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLADJANA STAJIC   SLADJANA STAJIC - Page 4 EmptySun Jan 18, 2009 3:56 pm

E LJUDI MISLIM DA JE DOSTA RASPRAWA......SWAKO PEWA DOBRO JER DA NE PEWA NE BI BIO TU GDE JESTE!!!MADA OK RADE I WEZE ALI DOBRO!!!SLADJA JE ISPALA I STA SADA!!! ZA NJENE FANOWE ONA CE BITI WELIKA ZWEZDA I TO JE OK!!!SWAKO IMA PRAWO NA WOJE MISLJENJE!!!SAMO NEMOJTE DA SE SWADJAMO ZA SWAKU SITNICU!!!!
Back to top Go down
Tasha
Mega član
Mega član
Tasha


Female
Број порука : 1250
Локација : SUBOTICA/NOVI SAD
ZG Favorit: : Nebojsa Vojvodic & Sasa Kapor
Registration date : 2008-10-14

SLADJANA STAJIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLADJANA STAJIC   SLADJANA STAJIC - Page 4 EmptySun Jan 18, 2009 3:59 pm

Ja se slazem, samo nek' ne vredjaju Sladju i gotovo! jer i mi isto kao i svi branimo onog koga volimo! fzufzt
Back to top Go down
jocin fan
Mega član
Mega član
jocin fan


Female
Број порука : 1333
Age : 30
ZG Favorit: : NAJBOOLJII ZNA SE:MILAN MITROVIC I ANDRIJA MARKOVIC!!!!
Registration date : 2008-12-13

SLADJANA STAJIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLADJANA STAJIC   SLADJANA STAJIC - Page 4 EmptySun Jan 18, 2009 4:02 pm

OK JA SAMO KAZEM!!!! JA NECU NIKOG DA WREDJAM JER MISLIM DA SLADJINI FANOWI NISU WREDJALI JOCU(OSIM JEDNOG)!!!!SLADJA JE BILA OK....BICE I ONA ZWEZDA PA CULI STE STA JE SASA REKAO....DA CE BITI NEKOG IZNENADJENJA ZA OWE KOJI SU ISPALI!!!PA I KOD MUSKARACA MILAN MITROWIC JE ISPAO BZWZ UOPSTE NIJE ZASLUZIO DA ISADNE!!! fguzl
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

SLADJANA STAJIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLADJANA STAJIC   SLADJANA STAJIC - Page 4 EmptySun Jan 18, 2009 4:05 pm

Tasha wrote:
Kako mozete reci da je Sladja ispod drugih? Vi ste ti koji se prvi ljutite kad neko samo pomene Jocu, a ovde govorite da je Sladja ispod drugih! sada vi vredjate nekoga! u redu je ako ne gotivite Sladju, onda idite i caskajte o Joci ili za koga god da navijate.
Slazem se sa Dacom u potpunosti!!!
Kao prvo, Sladja peva BOLJE od skoro svih tamo, kao drugo, jako je slatka i simpaticna i dobra kao osoba (za razliku od nekih).
Nadica je bila divna, naspram nekih, ali to je samo moje misljenje sto se tice Nadice.

Da li ste vi ok???On je rekao samo da je SINOC bila ispod drugih jer je dobila manje glasova od ostalih...Zasto izvrcedte rijeci!?
Back to top Go down
Tasha
Mega član
Mega član
Tasha


Female
Број порука : 1250
Локација : SUBOTICA/NOVI SAD
ZG Favorit: : Nebojsa Vojvodic & Sasa Kapor
Registration date : 2008-10-14

SLADJANA STAJIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLADJANA STAJIC   SLADJANA STAJIC - Page 4 EmptySun Jan 18, 2009 4:06 pm

to iznenadjenje je neka utesna nagrada... verovatno nesto od sponzora i to samo oni koji od sledece emisije ispadnu...
Back to top Go down
Tasha
Mega član
Mega član
Tasha


Female
Број порука : 1250
Локација : SUBOTICA/NOVI SAD
ZG Favorit: : Nebojsa Vojvodic & Sasa Kapor
Registration date : 2008-10-14

SLADJANA STAJIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLADJANA STAJIC   SLADJANA STAJIC - Page 4 EmptySun Jan 18, 2009 4:06 pm

Najo, nismo ok, ispala je Sladja fguzl
Back to top Go down
jocin fan
Mega član
Mega član
jocin fan


Female
Број порука : 1333
Age : 30
ZG Favorit: : NAJBOOLJII ZNA SE:MILAN MITROVIC I ANDRIJA MARKOVIC!!!!
Registration date : 2008-12-13

SLADJANA STAJIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLADJANA STAJIC   SLADJANA STAJIC - Page 4 EmptySun Jan 18, 2009 4:07 pm

MA SWEJEDNO!!!!SLADJA CE BITI ZWEZDA!!PA NE MORA DA ZNACI AKO NEKO ISPADNE DA NECE DOSTICI NEKI USPEX!!!!
Back to top Go down
Daca_Dajana
Mega član
Mega član
Daca_Dajana


Female
Број порука : 1701
Age : 30
ZG Favorit: : ***SLADJANA STAJIC,NEBOJSA VOJVODIC***
Registration date : 2008-11-16

SLADJANA STAJIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLADJANA STAJIC   SLADJANA STAJIC - Page 4 EmptySun Jan 18, 2009 4:08 pm

SLADJA JE ZAKON..SLADJO TVOJI FANOVI TE VOLE SADA I ZAUVEK!!!!!!!!!! srce
A NAJO POGLEDAJ IZNAD VIDECES!NISAM TEBI REKLA TI SI REKLA DA SE SLAZES!!!
Back to top Go down
Sponsored content





SLADJANA STAJIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLADJANA STAJIC   SLADJANA STAJIC - Page 4 Empty

Back to top Go down
 
SLADJANA STAJIC
Back to top 
Page 4 of 26Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 26  Next
 Similar topics
-
» Sladjana Stajic i Ex Yu Bend
» Sladjana Stajic-Tako si pao(zvezde granda 2008)avi+mp3
» Cetrvta emisija (11. oktobar) - druga zenska grupa & SLADJANA STAJIC
» SLADJANA MILJKOVIC

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZVEZDE GRANDA 2010/11 :: Korpa :: ZVEZDE GRANDA 2008/09 :: Ispali Kandidati :: Zenski kandidati-
Jump to: