ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.zvezde-granda.tk
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 BILJANA SECIVANOVIC

Go down 
+20
Aleksandar G.
Slatkica :)
mix
nina91
LJUBISA
VOLIM BILJU,JECU I BOJANU
mixi-sfcdb
Sanci
Natasa93
Salem
naajarealista
Ivanna 94
Milan
Taca
vanja
Gaga
Daca_Dajana
Tasha
Ljiljka
Anni
24 posters
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24  Next
AuthorMessage
Ljiljka
Pričalica
Pričalica
Ljiljka


Female
Број порука : 314
Age : 28
ZG Favorit: : Bilja,Bilja i samo Bilja...:)
Registration date : 2008-11-16

BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 Empty
PostSubject: Re: BILJANA SECIVANOVIC   BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 EmptyTue Apr 21, 2009 1:56 am

Ako Nesa ispadne..Mislim ne daj boze...Po meni nema sanse da se vrati,jer se vec jednom vracao iz baraza...
Back to top Go down
nina91
Sveznalica
Sveznalica
nina91


Female
Број порука : 566
Age : 32
Локација : *bih*/*sarajevo*/
ZG Favorit: : bez obzira na sve uvijek uz*NEBOJSU I SLADJU*/:)
Registration date : 2009-03-16

BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 Empty
PostSubject: Re: BILJANA SECIVANOVIC   BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 EmptyTue Apr 21, 2009 4:09 pm

zato nesa nece da ispadne jer njegove VOJVOTKINJE I VOJEVODE A I SVI OSTALI NAVIJACI su uz njega do kraja
a bilja je isto ispala znaci ni ona nema sanse da se vrati,realno gledajuci nesa je tamo NAJBOLJI tako da ima da prodje...
Back to top Go down
Ljiljka
Pričalica
Pričalica
Ljiljka


Female
Број порука : 314
Age : 28
ZG Favorit: : Bilja,Bilja i samo Bilja...:)
Registration date : 2008-11-16

BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 Empty
PostSubject: Re: BILJANA SECIVANOVIC   BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 EmptyTue Apr 21, 2009 4:15 pm

Za mene je Bilja uvek bila najbolja i zauvek ce biti najbolja,za mene...A vi mozete da pricate sta god hocete..
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 Empty
PostSubject: Re: BILJANA SECIVANOVIC   BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 EmptyTue Apr 21, 2009 5:54 pm

Sanci wrote:
Taca wrote:
Znala sam da ce Bilja da ispadne. Navukla je na sebe "gnev" svojim izjavama sa previse samopouzdanja.

Taco konacno da se i ja slozim sa tvojim misljenjem sto se tice Bilje. Treba malo vise da obati paznju na svoje ponasanje ona nije zvezda, ona tek treba da bude zvezda.... volim je i zao mi je sto je ispala ali ocigledno da se smucilo narodu njeno ponasanje. Peva extra ali pevanje nije presudno.

Bas sam mislila da ce me svi napasti. hht
Iskreno, meni ne smeta njeno pevanje, stvarno dobro peva ( tu nema polemike ) , ali posle baraza je postala drugacija, i to se itekako osetilo. I meni, kao i vecini ljudi, smeta kada vidim toliko samopouzdanja. Mislim da Bilja nije bila svesna toga da ce mozda prouzrokovati ovo sto je prouzrokovala - ispadanje, ali sada je naucila na svojoj gresci, i treba da pazi od sad sta i kako prica. gbn
Back to top Go down
Aleksandar G.
Novi korisnik
Novi korisnik
Aleksandar G.


Male
Број порука : 28
ZG Favorit: : Biljana Secivanovic
Registration date : 2009-03-30

BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 Empty
PostSubject: Re: BILJANA SECIVANOVIC   BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 EmptyTue Apr 21, 2009 8:50 pm

Ja i dalje nemogu da verujem da je Bilja ispala! Jos kada sam cuo da je ispala samo za jedan glas jako sam se iznervirao....znao sam da nije trebalo da uzima da peva te stare pesme, bolje su joj lezale ove novije pesme...jako mi je zao i treba svi mi koji volimo Bilju da se potrudimo i posaljemo sto vise glasova pa da je vratimo u barazu.....
Back to top Go down
Ljiljka
Pričalica
Pričalica
Ljiljka


Female
Број порука : 314
Age : 28
ZG Favorit: : Bilja,Bilja i samo Bilja...:)
Registration date : 2008-11-16

BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 Empty
PostSubject: Re: BILJANA SECIVANOVIC   BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 EmptyWed Apr 22, 2009 2:01 am

Ja sam dala maximum,glasala sam 6 puta sa tri kartice...Ali u barazu cu jos vise...Jer mi je jako,jako zao i stvarno nisam mogla da verujem...1 glas...ljudi,a da joj stoje nove pesme bolje...istina je...gzu
Back to top Go down
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Број порука : 5227
Age : 36
Локација : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 Empty
PostSubject: Re: BILJANA SECIVANOVIC   BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 EmptyWed Apr 22, 2009 2:37 am

opet biljka medju ispalim kandidatima... ajde da je vratimo!!! SPREMITE KREDIT ZA BARAZ!!!
Back to top Go down
Aleksandar G.
Novi korisnik
Novi korisnik
Aleksandar G.


Male
Број порука : 28
ZG Favorit: : Biljana Secivanovic
Registration date : 2009-03-30

BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 Empty
PostSubject: Re: BILJANA SECIVANOVIC   BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 EmptyWed Apr 22, 2009 4:09 am

Ljiljka wrote:
Ja sam dala maximum,glasala sam 6 puta sa tri kartice...Ali u barazu cu jos vise...Jer mi je jako,jako zao i stvarno nisam mogla da verujem...1 glas...ljudi,a da joj stoje nove pesme bolje...istina je...gzu

I meni je jako zao sto je Bilja ispala...A ovo za novije pesme je samo moje misljenje. Hvala ti sto se slazes sa mnom....Ma vracamo mi Bilju u barazu. Jel tako???
Back to top Go down
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Број порука : 5227
Age : 36
Локација : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 Empty
PostSubject: Re: BILJANA SECIVANOVIC   BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 EmptyWed Apr 22, 2009 9:56 am

tako jeeeeeee!!!
Back to top Go down
nina91
Sveznalica
Sveznalica
nina91


Female
Број порука : 566
Age : 32
Локација : *bih*/*sarajevo*/
ZG Favorit: : bez obzira na sve uvijek uz*NEBOJSU I SLADJU*/:)
Registration date : 2009-03-16

BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 Empty
PostSubject: Re: BILJANA SECIVANOVIC   BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 EmptyWed Apr 22, 2009 2:41 pm

ljiljka nemoj da mi se brines sve ce to biit ok...
zelim bilji svu srecu u barazu ali moj glas definitivno ide nadici*favorit mi je cura od kuce lazi*al poslat cu i bilji po koji glasic gzu
Back to top Go down
Milan
Pričalica
Pričalica



Број порука : 316
ZG Favorit: : Sladjana Stajic
Registration date : 2008-12-05

BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 Empty
PostSubject: Re: BILJANA SECIVANOVIC   BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 EmptyWed Apr 22, 2009 9:37 pm

Slazem se,Nina! gzu
Back to top Go down
nina91
Sveznalica
Sveznalica
nina91


Female
Број порука : 566
Age : 32
Локација : *bih*/*sarajevo*/
ZG Favorit: : bez obzira na sve uvijek uz*NEBOJSU I SLADJU*/:)
Registration date : 2009-03-16

BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 Empty
PostSubject: Re: BILJANA SECIVANOVIC   BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 EmptyThu Apr 23, 2009 10:46 am

milane ja i ti se nesto previse slazemo gzu
Back to top Go down
Ivanna 94
Mega član
Mega član
Ivanna 94


Female
Број порука : 1806
Age : 29
Локација : svuda po negde.........
ZG Favorit: : Bio i ostao Nemanja Stevanovic :)
Registration date : 2008-10-09

BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 Empty
PostSubject: Re: BILJANA SECIVANOVIC   BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 EmptyThu Apr 23, 2009 7:49 pm

Ovo ej bilo neverovatno..............za jedan glas,a bez uvrede navijaca,Jovan koji vec nekoliko emisija katastrofalno peva,ce ostati do finala..........................
Back to top Go down
http://www.necosrce.forumotions.net
Aleksandar G.
Novi korisnik
Novi korisnik
Aleksandar G.


Male
Број порука : 28
ZG Favorit: : Biljana Secivanovic
Registration date : 2009-03-30

BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 Empty
PostSubject: Re: BILJANA SECIVANOVIC   BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 EmptyFri Apr 24, 2009 1:46 am

Ivka wrote:
Ovo ej bilo neverovatno..............za jedan glas,a bez uvrede navijaca,Jovan koji vec nekoliko emisija katastrofalno peva,ce ostati do finala..........................

Upravu si...Jovan je trebao da ispadne jos davno....
Back to top Go down
Anni
Tračara
Tračara
Anni


Број порука : 909
Локација : Macedonia
ZG Favorit: : *Bibi*
Registration date : 2008-11-23

BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 Empty
PostSubject: Re: BILJANA SECIVANOVIC   BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 EmptyFri Apr 24, 2009 5:53 am

Pa Jovan ima iskrene navijace i glasace bez razlike koju je pesmu izabrao i kako je pevao............. uvek glasaju za njega i uvek su uz njega za razliku kod bilje sto se stalno menjaju misljenja ,zato je i ispala .... fguzl
Back to top Go down
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Број порука : 5227
Age : 36
Локација : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 Empty
PostSubject: Re: BILJANA SECIVANOVIC   BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 EmptyFri Apr 24, 2009 5:11 pm

ima i bilja glasace, ali nije sve tako jednostavno kao sto izgleda... sve je to marketing, a tu se mnoooogoooo muti...
Back to top Go down
Tasha
Mega član
Mega član
Tasha


Female
Број порука : 1250
Локација : SUBOTICA/NOVI SAD
ZG Favorit: : Nebojsa Vojvodic & Sasa Kapor
Registration date : 2008-10-14

BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 Empty
PostSubject: Re: BILJANA SECIVANOVIC   BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 EmptySat Apr 25, 2009 3:44 pm

ja se slazem sa tacom u svemu sto je napisala... iako je zena iza kamera potpuno opustena... juce smo 10ak minuta pricali sa njom i ponasa se potpuno normalno, a pred kamerama i pred ostalim kandidatima je bila malo podignutog nosa ( da se tako izrazim)...
mislim da se nece vratiti u barazu, kao ni nadica a ni kapor ako ne daj boze ispadne, jer su oni vec vraceni jednom...
mozda joj je to vracanje u barazu dalo preveliku dozu samopouzdanja, pa je to razlog ispadanja, jer je otpevala pesmu bolje nego vecina te veceri kad je ispala...
Back to top Go down
Aleksandar G.
Novi korisnik
Novi korisnik
Aleksandar G.


Male
Број порука : 28
ZG Favorit: : Biljana Secivanovic
Registration date : 2009-03-30

BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 Empty
PostSubject: Re: BILJANA SECIVANOVIC   BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 EmptySat Apr 25, 2009 3:50 pm

Tasha wrote:
ja se slazem sa tacom u svemu sto je napisala... iako je zena iza kamera potpuno opustena... juce smo 10ak minuta pricali sa njom i ponasa se potpuno normalno, a pred kamerama i pred ostalim kandidatima je bila malo podignutog nosa ( da se tako izrazim)...
mislim da se nece vratiti u barazu, kao ni nadica a ni kapor ako ne daj boze ispadne, jer su oni vec vraceni jednom...
mozda joj je to vracanje u barazu dalo preveliku dozu samopouzdanja, pa je to razlog ispadanja, jer je otpevala pesmu bolje nego vecina te veceri kad je ispala...

Ja se ne slazem sa tobom!!! Mislim da nisi u pravu....Bilja se vraca u barazu 100%
Back to top Go down
nina91
Sveznalica
Sveznalica
nina91


Female
Број порука : 566
Age : 32
Локација : *bih*/*sarajevo*/
ZG Favorit: : bez obzira na sve uvijek uz*NEBOJSU I SLADJU*/:)
Registration date : 2009-03-16

BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 Empty
PostSubject: Re: BILJANA SECIVANOVIC   BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 EmptySat Apr 25, 2009 5:02 pm

ja se slazem s tashom*ne bi bilo fer da npr ispadne darko lazic koji nije bio u barazu i da se nevrati a da se vrati kapor ili nadica ili bilja ili nesa (ako ispadne nedaj boze)jer oni su vec dobili jednu priliku sto je nisu iskoristili..
mozda ima sanse al treba da se spusti malo-nisu joj trebale onakve izjave,jer izgleda opusteno super,i sve naj..-NADAM SE DA SE NIKO NECE LJUTIIT NA MENE*
Back to top Go down
Tasha
Mega član
Mega član
Tasha


Female
Број порука : 1250
Локација : SUBOTICA/NOVI SAD
ZG Favorit: : Nebojsa Vojvodic & Sasa Kapor
Registration date : 2008-10-14

BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 Empty
PostSubject: Re: BILJANA SECIVANOVIC   BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 EmptySat Apr 25, 2009 6:08 pm

Aleksandar G. wrote:
Tasha wrote:
ja se slazem sa tacom u svemu sto je napisala... iako je zena iza kamera potpuno opustena... juce smo 10ak minuta pricali sa njom i ponasa se potpuno normalno, a pred kamerama i pred ostalim kandidatima je bila malo podignutog nosa ( da se tako izrazim)...
mislim da se nece vratiti u barazu, kao ni nadica a ni kapor ako ne daj boze ispadne, jer su oni vec vraceni jednom...
mozda joj je to vracanje u barazu dalo preveliku dozu samopouzdanja, pa je to razlog ispadanja, jer je otpevala pesmu bolje nego vecina te veceri kad je ispala...

Ja se ne slazem sa tobom!!! Mislim da nisi u pravu....Bilja se vraca u barazu 100%

pa ako opet bude kao na zenskom barazu... onda se vraca 100% xxxx
sta ce biti ako sad ispadne Big mama ili Darko ili jos gore po Biljine navijace Jovan? ako je takmicenje regularno (u sta sumnjam) nema Bilja sanse iako ju je zasluzila vise nego nabrojani i jos neki... ali kako vec mesecima unazad ispadaju najbolji ni ovo nece biti izuzetak...
Back to top Go down
Daca_Dajana
Mega član
Mega član
Daca_Dajana


Female
Број порука : 1701
Age : 30
ZG Favorit: : ***SLADJANA STAJIC,NEBOJSA VOJVODIC***
Registration date : 2008-11-16

BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 Empty
PostSubject: Re: BILJANA SECIVANOVIC   BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 EmptySat Apr 25, 2009 7:51 pm

Ja sam dobila potpis:) Juhu gzu Bilja..Bilja...gzu
Back to top Go down
Ljiljka
Pričalica
Pričalica
Ljiljka


Female
Број порука : 314
Age : 28
ZG Favorit: : Bilja,Bilja i samo Bilja...:)
Registration date : 2008-11-16

BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 Empty
PostSubject: Re: BILJANA SECIVANOVIC   BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 EmptySat Apr 25, 2009 8:03 pm

Aleksandar G. wrote:
Ljiljka wrote:
Ja sam dala maximum,glasala sam 6 puta sa tri kartice...Ali u barazu cu jos vise...Jer mi je jako,jako zao i stvarno nisam mogla da verujem...1 glas...ljudi,a da joj stoje nove pesme bolje...istina je...gzu

I meni je jako zao sto je Bilja ispala...A ovo za novije pesme je samo moje misljenje. Hvala ti sto se slazes sa mnom....Ma vracamo mi Bilju u barazu. Jel tako???

Nisam bila kuci nekoliko dana...Pa evo sada se javljam...Naravno da je takoo...Ja uplacujem kredit na sve kartice sto imam...Ala cemo da glasamo...Jedva cekam baraz,da vratimo nasu Bilju...Ljudi pozzz za sve,ljubi VAS vasa Ljiljkaa punooooooooooo,punoooooo....

Ej bre gde su moje zvezde,kad cemo da biramo haljinicu?!A......
Back to top Go down
nina91
Sveznalica
Sveznalica
nina91


Female
Број порука : 566
Age : 32
Локација : *bih*/*sarajevo*/
ZG Favorit: : bez obzira na sve uvijek uz*NEBOJSU I SLADJU*/:)
Registration date : 2009-03-16

BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 Empty
PostSubject: Re: BILJANA SECIVANOVIC   BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 EmptySat Apr 25, 2009 8:20 pm

JA VEC ZNAM TJ SUMNJAM KO CE BITI U TIH TOP 5 I NADAM SE DA GRIJESIM*
AL MENE JE NADICINO ISPADANJE UVJERILO DA NISTA OD OVOG NIJE POSTENO VEC DA JE SVE FARSA...
AL I BEZZ OVOG TAKMICENJA MOZE SE POSTATI ZVIJEZDA*ZATO VECERAS SE NEBRINEM*STA BUDE BICE-NESA IMA PJESMU,TO NAM JE DOVOLJNO*ZAO MI JE STO OVDJE PISEM O NESI AL TEMA SE ODNOSI NA SVE KANDIDATE OVA ZA BARAZ...ISTO VAZI I ZA BILJU*BRAJA JOJ JE NAPISAO PJEMSU*TA JE PJESMA VEC HIT*S OBZIROM KO JE TEXTOPISAC.
JOVAN NIKAD NECE ISPASTI*NIJE ON TU ZBOG NAVIJACICA I BALSA I GRUJIC SU BILI LIJEPI DJEVOJCICE SU IH VOLJELE PA SU ISPALI*OVDJE JE NESTO KRUPNIJE U PITANJU..
POKUSAT CEMO VRATITI ILI BILJU ILI NADICU*
I NE KRAJU CEMO DOBITI TOP 5 NAJGORIH TAKO JE*MI TO NEMOZEMO PROMIJENITI gzu
A PROBAT CEMO USKORO HALJINICE*
Back to top Go down
Aleksandar G.
Novi korisnik
Novi korisnik
Aleksandar G.


Male
Број порука : 28
ZG Favorit: : Biljana Secivanovic
Registration date : 2009-03-30

BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 Empty
PostSubject: Re: BILJANA SECIVANOVIC   BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 EmptySun Apr 26, 2009 1:29 am

Ispade Nebojsa Vojvodic
Back to top Go down
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Број порука : 5227
Age : 36
Локација : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 Empty
PostSubject: Re: BILJANA SECIVANOVIC   BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 EmptySun Apr 26, 2009 2:05 am

steta... daj boze da se u barazu vraca jedan muski i jedan zenski kandidat
Back to top Go down
Sponsored content





BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 Empty
PostSubject: Re: BILJANA SECIVANOVIC   BILJANA SECIVANOVIC - Page 19 Empty

Back to top Go down
 
BILJANA SECIVANOVIC
Back to top 
Page 19 of 24Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24  Next
 Similar topics
-
» BILJANA SECIVANOVIC
» BILJANA SECIVANOVIC-istrosena tema
» BILJANA SECIVANOVIC-istrosena tema

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZVEZDE GRANDA 2010/11 :: ZVEZDE GRANDA :: ZVEZDE GRANDA 2008/09-
Jump to: