ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.zvezde-granda.tk
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 MILAN TOPALOVIC

Go down 
+26
naajarealista
mixi-sfcdb
Sanci
jocin fan
Tasha
Milan
Daca_Dajana
Ivanna 94
Jolika
mrvica27
Sasa Katancic je pobednik
Duska
Natasa93
Gaga
LJUBISA
MAESTRO
nino-nensy
york
natasa
nensi
Sasa Katancic
Taca
Salem
MiraFan
vanja
Nenad
30 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AuthorMessage
Nenad
Admin Foruma
Admin Foruma
Nenad


Male
Број порука : 4657
Age : 31
Локација : Kovin
ZG Favorit: : Andreana Cekic
Registration date : 2008-08-13

MILAN TOPALOVIC Empty
PostSubject: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC EmptySat Aug 16, 2008 3:03 am

Milan Topalovic...

1976.

TRODOVO

MILAN TOPALOVIC Milan_10


Last edited by Nenad on Sun Jan 11, 2009 8:15 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
https://sladjanastajic.forumsc.net
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Број порука : 5227
Age : 36
Локација : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

MILAN TOPALOVIC Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC EmptyTue Sep 23, 2008 12:28 pm

evo i njegovih linkova...
http://rapidshare.com/files/94750201/Topal_-_Nocas_mi_je_srce.mp3.html
http://rapidshare.com/files/95316210/Topal_-_Polomicu_case_od_kristala.mp3.html
http://rapidshare.com/files/95325993/Topal_-_Slike_u_oku.mp3.html
http://rapidshare.com/files/93077079/Topal_-_Bez_tebe.mp3.html
Back to top Go down
MiraFan
Uvek u toku
Uvek u toku
MiraFan


Female
Број порука : 693
Локација : Makedonija
ZG Favorit: : Svetlana Tanasic
Registration date : 2008-08-15

MILAN TOPALOVIC Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC EmptyTue Sep 23, 2008 12:43 pm

Jao bas mi se svidjaju trilere u njegovom glasu dok peva "Polomicu case". U nekim delovima me strasno podseca na Renato Henc.
Back to top Go down
http://www.mira-skoric.com
Nenad
Admin Foruma
Admin Foruma
Nenad


Male
Број порука : 4657
Age : 31
Локација : Kovin
ZG Favorit: : Andreana Cekic
Registration date : 2008-08-13

MILAN TOPALOVIC Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC EmptyTue Sep 23, 2008 8:51 pm

Ima jak glas po meni... Dobro ce proci!
Back to top Go down
https://sladjanastajic.forumsc.net
Salem
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK



Male
Број порука : 2707
Age : 38
Локација : Beograd
Registration date : 2008-09-22

MILAN TOPALOVIC Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC EmptySun Oct 05, 2008 12:38 am

Ovo mi je drugi favorit iz ove grupe!Svaka mu cast!!!
Back to top Go down
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Број порука : 5227
Age : 36
Локација : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

MILAN TOPALOVIC Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC EmptySun Oct 05, 2008 12:43 am

razvaljuje kako peva...
Back to top Go down
MiraFan
Uvek u toku
Uvek u toku
MiraFan


Female
Број порука : 693
Локација : Makedonija
ZG Favorit: : Svetlana Tanasic
Registration date : 2008-08-15

MILAN TOPALOVIC Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC EmptySun Oct 05, 2008 11:32 am

najbolji od sinoc
Back to top Go down
http://www.mira-skoric.com
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Број порука : 5227
Age : 36
Локација : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

MILAN TOPALOVIC Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC EmptySun Oct 05, 2008 2:27 pm

ubedljivo
Back to top Go down
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Број порука : 5227
Age : 36
Локација : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

MILAN TOPALOVIC Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC EmptyMon Oct 06, 2008 11:33 pm

Molim boga da se dok traje takmičenje ne dohvati udice i štapa. Ako krene da iz Zlatarskog jezera vadi krupne komade ribe, zaboraviće i na muziku, i na „Zvezde Granda“, i na blistavu karijeru koja mu se smeši…-…kaže kroz smešak Dragomir Topalović iz Nove Varoši, otac Milana Topalovića, koji je u subotu uveče već nakon prvog nastupa u „Zvezdama Granda“ pobrao laskave ocene žirija i publike.
Milan svira klavijature i poslednjih godina samostalno nastupa po restoranima u gradovima jugozapadne Srbije.
- Pored muzike, od koje živi i izdržava porodicu, ribolov mu je najveća strast. Dešavalo se da ode na nekoliko sati u ribolov, a da na obali Zlatarskog jezera u kanjonu Uvca ostane i po dva dana. Ali, zato kući donese pun ruksak ribe, a specijalnost mu je šaran. Čak je jednom prilikom njegova slika sa ulovljenim šaranom od nekoliko kilograma izašla u „Blicu“ - kaže otac Dragomir.

Tridesetdvogodišnji Milan Topalović mnogo duguje muzici. Čak je i svoju suprugu Vesnu pre 12 godina upoznao na jednom gostovanju u Nikšiću.
- Milan je sa svojim bendom odrađivao tezgu u Nikšiću i kako u tom trenutku nisu imali pevačicu, pozvali su Vesnu da nastupa sa njima. Tu se rodila ljubav, koja je krunisana brakom i rođenjem ćerke Helene. Kako su živeli od muzike, bili su prinuđeni da Helenu vode sa sobom na nastupe. Sećam se da smo mi i Vesnini roditelji, koji žive u Nikšiću, išli na smenu sa njima na turneje da bismo čuvali unuku dok oni uveče sviraju u hotelima i restoranima. Kasnije, kada je Helena pošla u školu, a sada ide u peti razred, Milan se prihvatio čuvanja deteta i krenuo sa samostalnim nastupima po gradovima u okolini Nove Varoši, a Vesna i dalje sa svojim bendom odlazi na tezge po Crnoj Gori i Hrvatskoj - pričaju za „Alo!“ roditelji Dragomir i Milomirka.
Milan je odmalena pokazivao sklonost ka muzici, a prvu harmoniku roditelji su mu kupili kada je krenuo u peti razred osnovne škole.
- Dok smo još živeli u selu Trudovo, često je voleo da na veseljima stoji kraj muzičara i „krade“ njihove poteze. Onda bi kod kuće, umesto bubnja, uzimao lonce i šerpe i lupao u njih po ceo dan. Kada smo mu na nagovor seoskog učitelja, koji je kod njega prvi otkrio žicu za muziku, kupili harmoniku, danima je vežbao uz ploče i kasete. Milan je kao muzičar potpuno samouk i zbog toga je njegov uspeh veći. Voli muziku i za nju živi, pa zbog toga računam da će uspeti da pobedi u „Zvezdama Granda“ - kaže Dragomir.

Preživeo dežurni u „Elektrodistribuciji“

U pojedinim delovima Nove Varoši, u subotu uveče u vreme trajanja emisije „Zvezde Granda“, pojedini delovi grada nisu imali struju, zbog čega su bez napona ostali i pojedini predajnici mobilne telefonije. Zbog ovoga je u emisiji Milan zapretio dežurnom u „Elektrodistribuciji“ da ga ne čeka ako on ne prođe dalje.
- Do iznenadnog kvara u trafo-stanici u naselju Petlovac došlo je oko 21.30, ali je normalna isporuka struje nastavljena već nakon pola sata. Pojedine tvrdnje o „sabotaži“ i namernom isključivanju struje u vreme trajanja emisije „Zvezde Granda“ su proizvoljne i ne odgovaraju istini - kaže Rade Paunović, direktor pogona „Elektrodistribucije“ u Novoj Varoši.
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

MILAN TOPALOVIC Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC EmptyTue Oct 07, 2008 12:08 am

Smaraju vec sa njim... Ne volim favorizovanje.
Back to top Go down
Sasa Katancic
Aktivan Korisnik
Aktivan Korisnik
Sasa Katancic


Број порука : 51
Registration date : 2008-09-18

MILAN TOPALOVIC Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC EmptyTue Oct 07, 2008 1:03 pm

Mnogo dobro je odpevao i neverujem da ga favorizuju bez razloga gbn
Back to top Go down
MiraFan
Uvek u toku
Uvek u toku
MiraFan


Female
Број порука : 693
Локација : Makedonija
ZG Favorit: : Svetlana Tanasic
Registration date : 2008-08-15

MILAN TOPALOVIC Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC EmptyThu Oct 09, 2008 4:03 pm

Najbolji je bio prosle subote!
Back to top Go down
http://www.mira-skoric.com
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

MILAN TOPALOVIC Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC EmptyFri Oct 10, 2008 1:05 pm

I da je najbolji od svih, ne treba da ga favorizuju jer je ovo takmicenje i svi treba da budu ravnopravni.
Back to top Go down
MiraFan
Uvek u toku
Uvek u toku
MiraFan


Female
Број порука : 693
Локација : Makedonija
ZG Favorit: : Svetlana Tanasic
Registration date : 2008-08-15

MILAN TOPALOVIC Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC EmptyFri Oct 10, 2008 1:48 pm

Pa i o Big Mamu prica se u svakom intervjuo, pa nikom nista. Nije to nikakvo favoriziranje po meni.
Back to top Go down
http://www.mira-skoric.com
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

MILAN TOPALOVIC Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC EmptyFri Oct 10, 2008 10:46 pm

Po meni jeste. Kad nadjes clanak o emisiji i vidis samo njegovu sliku i njegovo ime.. I big mame ima u novinama, ali se pominju i drugi kada je rec o emisiji...
Back to top Go down
Nenad
Admin Foruma
Admin Foruma
Nenad


Male
Број порука : 4657
Age : 31
Локација : Kovin
ZG Favorit: : Andreana Cekic
Registration date : 2008-08-13

MILAN TOPALOVIC Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC EmptyTue Oct 14, 2008 3:24 pm

Milan Topalović, iznenađenje nove sezone takmičenja „Zvezde Granda", u ispovesti za Press priznaje da je, pritisnut bedom i nemaštinom, doskora razmišljao da sedne u auto i - zakuca se u drvo
Kada je kao deveti kandidat zapevao prošle subote u takmičenju za „Zvezde Granda", Milan Topalović (32) ostavio je bez teksta i žiri i publiku. A on ravnodušan, kao da je celog života pevao pred tri miliona ljudi, iako je priliku da ga čuje do sada imalo najviše po nekoliko stotina ljudi u lokalnim diskotekama i kafićima. Ali, samo spolja.

Topalku, kako su ga od milošte prozvali, u takmičenju za ZG nije svejedno. Naprotiv. Jer ovo je njegova životna prilika. Poslednji voz. Jer bog mu je dao samo glas, i ništa više.
- Rođen sam u selu Trudovo, opština Nova Varoš. Kada dođete do moje kuće, u kojoj me je majka na patosu rodila, a onda otišla pravo na njivu, iza nje nema više ništa. Provalija. Kraj sveta. Kada padne sneg, samo helikopterom možeš da priđeš. E, u toj nedođiji sam živeo do četvrtog razreda osnovne škole - priča za Press Milan, koji je muziku zavoleo „otkad je saznao za ovaj svet".

- Kad god je u selu bilo neko veselje, niko nije mogao da me odvoji od orkestra. Učitelj je jednom prilikom doneo harmoniku i terao nas da ponavljamo tonove koje bi nam zadavao. Na kraju časa mi je rekao: „Mali, idi kući i traži od oca da ti kupi harmoniku."

Besparica je bila dovoljan razlog da harmonika ostane samo san. Ali Milan, dete k'o dete, nije odustajao. Iz dana u dan, dve godine, tražio je harmoniku. Kada je krenuo u peti razred, s porodicom se preselio u Novu Varoš.

- Jednog dana sačekao me je otac ispred škole i rekao da idemo da kupimo harmoniku. Morao je... - ne uspeva da nastavi dalje ispovest Milan. Počinje da se guši u suzama. I tako skoro pola sata, skuplja snage da izgovori kako je otac prodao seno koje su te godine skupili da bi njemu ispunio želju. Izvinjava se što se zaplakao, a suze ponovo naviru pri svakoj pomisli na život u selu na kraju sveta. Roditelji su želeli da živi bolje, pa su ga poslali u Užice u Elektrotehničku školu. Ali učenje nije potrajalo. Topalko se pridružio orkestru i pevao po hotelima. Konačno je imao u rukama više od suvog hleba.

- Pevao sam u kafiću u koji je slučajno svratio moj profesor matematike. Pozvao me je za sto i rekao: „Bog ti je dao glas. Daćemo ti i mi dvojku da ne padneš godinu, ali šta će tebi škola kad tako pevaš." Bilo je to dovoljno da već sutradan odem u školu i pozdravim se s drugovima i profesorima. I sad kad pomislim kako su moji roditelji to preživeli... - oči mu se ponovo pune suzama.

Neko vreme je živeo pristojno, ali se kriza u državi odrazila i na kafanske bakšiše. Tada mu se osmehnula prva šansa da uradi nešto više. Dobio je poziv od Rođe Raičevića, s kojim je jednom nastupao, da dođe u Beograd i uplovi u vode šou-biznisa. Ali, Milan je u međuvremenu postao otac, čekala ga je vojska, pa se s Rođom dogovorio da se vide kada završi vojsku. Mesec dana kasnije Raičević je umro, a Milanove nade su se srušile.

- Žena, dete, beda... Život mi je postajao pakao. Bilo mi je muka od tapšanja po ramenu i divljenja mom glasu. Hteo sam da prodam sve instrumente i kupim kombi, da radim kao prevoznik. Posle fijaska u dve večeri zaredom kada sam posle svirki izašao bez dinara u džepu, došlo mi je da sednem u auto i zakucam se u banderu. A onda sam čuo da se u Čačku održava audicija za „Zvezde Granda" i odlučio da još to pokušam, a onda, ako ne uspem, da više nikad ne zapevam.

Kada su mu javili da je prošao i ušao u top 50, njegovoj sreći nije bilo kraja. A onda zamalo da mu se i ova prilika izjalovi. Propustom administracije zaboravili su da ga pozovu na beogradsku audiciju?! Ali Saši Popoviću nije promaklo da ga nema jer se još sećao njegovog nastupa sa audicije. Pa je Milan pred žirijem pevao naknadno, sa ženskom grupom.
Prošao je prvi krug, a sada ga čeka još mnogo neizvesnosti i molitvi da mu publika ostane naklonjena kako bi stigao do finala
Nisam ja sponzoruša!

Milan priznaje da su mu neki biznismeni i lokalni moćnici nudili pare da snimi album i napravi karijeru, ali on na to nije pristao.
- Nisam hteo da se nekome prodam i da budem dužan ljudima koji nemaju veze s muzikom. Nisam ja sponzoruša. Ovo je moja prava šansa i nadam se da ću je iskoristiti, rekao je on.

Kada je kao deveti kandidat zapevao prošle subote u takmičenju za „Zvezde Granda", Milan Topalović (32) ostavio je bez teksta i žiri i publiku. A on ravnodušan, kao da je celog života pevao pred tri miliona ljudi, iako je priliku da ga čuje do sada imalo najviše po nekoliko stotina ljudi u lokalnim diskotekama i kafićima. Ali, samo spolja.

Topalku, kako su ga od milošte prozvali, u takmičenju za ZG nije svejedno. Naprotiv. Jer ovo je njegova životna prilika. Poslednji voz. Jer bog mu je dao samo glas, i ništa više.
- Rođen sam u selu Trudovo, opština Nova Varoš. Kada dođete do moje kuće, u kojoj me je majka na patosu rodila, a onda otišla pravo na njivu, iza nje nema više ništa. Provalija. Kraj sveta. Kada padne sneg, samo helikopterom možeš da priđeš. E, u toj nedođiji sam živeo do četvrtog razreda osnovne škole - priča za Press Milan, koji je muziku zavoleo „otkad je saznao za ovaj svet".

- Kad god je u selu bilo neko veselje, niko nije mogao da me odvoji od orkestra. Učitelj je jednom prilikom doneo harmoniku i terao nas da ponavljamo tonove koje bi nam zadavao. Na kraju časa mi je rekao: „Mali, idi kući i traži od oca da ti kupi harmoniku."

Besparica je bila dovoljan razlog da harmonika ostane samo san. Ali Milan, dete k'o dete, nije odustajao. Iz dana u dan, dve godine, tražio je harmoniku. Kada je krenuo u peti razred, s porodicom se preselio u Novu Varoš.

- Jednog dana sačekao me je otac ispred škole i rekao da idemo da kupimo harmoniku. Morao je... - ne uspeva da nastavi dalje ispovest Milan. Počinje da se guši u suzama. I tako skoro pola sata, skuplja snage da izgovori kako je otac prodao seno koje su te godine skupili da bi njemu ispunio želju. Izvinjava se što se zaplakao, a suze ponovo naviru pri svakoj pomisli na život u selu na kraju sveta. Roditelji su želeli da živi bolje, pa su ga poslali u Užice u Elektrotehničku školu. Ali učenje nije potrajalo. Topalko se pridružio orkestru i pevao po hotelima. Konačno je imao u rukama više od suvog hleba.

- Pevao sam u kafiću u koji je slučajno svratio moj profesor matematike. Pozvao me je za sto i rekao: „Bog ti je dao glas. Daćemo ti i mi dvojku da ne padneš godinu, ali šta će tebi škola kad tako pevaš." Bilo je to dovoljno da već sutradan odem u školu i pozdravim se s drugovima i profesorima. I sad kad pomislim kako su moji roditelji to preživeli... - oči mu se ponovo pune suzama.

Neko vreme je živeo pristojno, ali se kriza u državi odrazila i na kafanske bakšiše. Tada mu se osmehnula prva šansa da uradi nešto više. Dobio je poziv od Rođe Raičevića, s kojim je jednom nastupao, da dođe u Beograd i uplovi u vode šou-biznisa. Ali, Milan je u međuvremenu postao otac, čekala ga je vojska, pa se s Rođom dogovorio da se vide kada završi vojsku. Mesec dana kasnije Raičević je umro, a Milanove nade su se srušile.

- Žena, dete, beda... Život mi je postajao pakao. Bilo mi je muka od tapšanja po ramenu i divljenja mom glasu. Hteo sam da prodam sve instrumente i kupim kombi, da radim kao prevoznik. Posle fijaska u dve večeri zaredom kada sam posle svirki izašao bez dinara u džepu, došlo mi je da sednem u auto i zakucam se u banderu. A onda sam čuo da se u Čačku održava audicija za „Zvezde Granda" i odlučio da još to pokušam, a onda, ako ne uspem, da više nikad ne zapevam.

Kada su mu javili da je prošao i ušao u top 50, njegovoj sreći nije bilo kraja. A onda zamalo da mu se i ova prilika izjalovi. Propustom administracije zaboravili su da ga pozovu na beogradsku audiciju?! Ali Saši Popoviću nije promaklo da ga nema jer se još sećao njegovog nastupa sa audicije. Pa je Milan pred žirijem pevao naknadno, sa ženskom grupom.
Prošao je prvi krug, a sada ga čeka još mnogo neizvesnosti i molitvi da mu publika ostane naklonjena kako bi stigao do finala.
Nisam ja sponzoruša!

Milan priznaje da su mu neki biznismeni i lokalni moćnici nudili pare da snimi album i napravi karijeru, ali on na to nije pristao.
- Nisam hteo da se nekome prodam i da budem dužan ljudima koji nemaju veze s muzikom. Nisam ja sponzoruša. Ovo je moja prava šansa i nadam se da ću je iskoristiti, rekao je on.
Back to top Go down
https://sladjanastajic.forumsc.net
Nenad
Admin Foruma
Admin Foruma
Nenad


Male
Број порука : 4657
Age : 31
Локација : Kovin
ZG Favorit: : Andreana Cekic
Registration date : 2008-08-13

MILAN TOPALOVIC Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC EmptyTue Oct 14, 2008 3:25 pm

MILAN TOPALOVIC Imageuz4
Back to top Go down
https://sladjanastajic.forumsc.net
MiraFan
Uvek u toku
Uvek u toku
MiraFan


Female
Број порука : 693
Локација : Makedonija
ZG Favorit: : Svetlana Tanasic
Registration date : 2008-08-15

MILAN TOPALOVIC Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC EmptyThu Oct 16, 2008 1:32 pm

https://www.youtube.com/watch?v=jS6duCnntzg

Zorice, Zoro moja, meni treba ljubav tvoja, Zorice, Zoro moja, ocara me ljubav tvoja. wzwe
Back to top Go down
http://www.mira-skoric.com
nensi
Aktivan Korisnik
Aktivan Korisnik
nensi


Female
Број порука : 79
Age : 36
Registration date : 2008-10-13

MILAN TOPALOVIC Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC EmptyMon Oct 20, 2008 9:47 pm

nikada pesmu cula nisam ali kako je on otpevao NAJEZILA SAM SE!Od muskaraca je najbolji a uopste posle SLADJICE... xxxx
Back to top Go down
MiraFan
Uvek u toku
Uvek u toku
MiraFan


Female
Број порука : 693
Локација : Makedonija
ZG Favorit: : Svetlana Tanasic
Registration date : 2008-08-15

MILAN TOPALOVIC Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC EmptyMon Oct 20, 2008 10:09 pm

Tako je. :)
Back to top Go down
http://www.mira-skoric.com
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Број порука : 5227
Age : 36
Локација : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

MILAN TOPALOVIC Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC EmptyTue Oct 21, 2008 11:21 am

Nisu mu dali da peva pesmu od Harisa... fguzl
Back to top Go down
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Број порука : 5227
Age : 36
Локација : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

MILAN TOPALOVIC Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC EmptyThu Oct 23, 2008 2:14 pm

MILAN TOPALOVIC 92q-topalk
Back to top Go down
natasa
Pričalica
Pričalica
natasa


Female
Број порука : 287
Age : 44
Registration date : 2008-10-21

MILAN TOPALOVIC Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC EmptyFri Oct 24, 2008 11:43 pm

pozdrav za mog druga,Topalka!Faca si za mene!
Back to top Go down
MiraFan
Uvek u toku
Uvek u toku
MiraFan


Female
Број порука : 693
Локација : Makedonija
ZG Favorit: : Svetlana Tanasic
Registration date : 2008-08-15

MILAN TOPALOVIC Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC EmptySun Nov 02, 2008 12:08 am

Ne mogu da verujem kako peva, tj razbija ovaj covek!
Svaka cast.
Back to top Go down
http://www.mira-skoric.com
Nenad
Admin Foruma
Admin Foruma
Nenad


Male
Број порука : 4657
Age : 31
Локација : Kovin
ZG Favorit: : Andreana Cekic
Registration date : 2008-08-13

MILAN TOPALOVIC Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC EmptySun Nov 02, 2008 1:10 am

dokazao je da je najbolji u ovoj grupi! Sve cestitke!
Back to top Go down
https://sladjanastajic.forumsc.net
Sponsored content





MILAN TOPALOVIC Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC Empty

Back to top Go down
 
MILAN TOPALOVIC
Back to top 
Page 1 of 10Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Milan Stankovic
» Milan Mitrovic
» Generalna Diskusija
» Milan Stevanovic - stevke88
» Fan Klub-Milan Mitrovic

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZVEZDE GRANDA 2010/11 :: ZVEZDE GRANDA :: ZVEZDE GRANDA 2008/09-
Jump to: