ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.zvezde-granda.tk
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 JOVAN STEFANOVIC

Go down 
+10
jocin fan
naajarealista
Sara
Ivanna 94
Taca
LJUBISA
jOcke
Daca_Dajana
Gaga
nina91
14 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

JOVAN STEFANOVIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 3 EmptySun Jun 21, 2009 11:48 am

Saginjanje ostavljam tebi jer ti je to ocigledno zivotna zelja, a ti ces sacekati da se glavonja prvo sagne lukasa pa ce te morati da radite grupni, ovaj, grupno vezivanje pertli....Hvala Bogu barem se pojavio u areni za razliku od vilicavog koji ce propasti kaso noga u snijegu....A sad mrs nisi vrijedna izlizivanja tastature kozo glupa!
Back to top Go down
jocin fan
Mega član
Mega član
jocin fan


Female
Број порука : 1333
Age : 30
ZG Favorit: : NAJBOOLJII ZNA SE:MILAN MITROVIC I ANDRIJA MARKOVIC!!!!
Registration date : 2008-12-13

JOVAN STEFANOVIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 3 EmptySun Jun 21, 2009 6:35 pm

Nznm zasto jos uwek kritikujete Jowana i pljujete ga a koliko ja znam mi Nesu ne pljujemo...A TREBALI BI!!!! Nije fer da pricate swasta za decka koga ne znate....ja was molim da prekinete(sami ce se prepoznati oni na koje se to odnosi)....stwarno niste realni.....ako wam je kriwo sto je Joca bio u finalu a was Nesa nije to je wasa stwar i nije Joca kriw zbog toga.....A to sto se nije dugo zadrzao u finalu samo dokazuje da ga otac ne gura kako wi to kazete...i bas naprotiw onaj ko ne pobedi uwek kasnije bude najbolji...sto se moze wideti iz prilozenog...CMOK ZA SWEEEE NEZNANKE KOJE WOLE I PODRZAWAJU JOCUU!!!!
Back to top Go down
VOLIM BILJU,JECU I BOJANU
Aktivan Korisnik
Aktivan Korisnik



Број порука : 112
Registration date : 2009-01-25

JOVAN STEFANOVIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 3 EmptySun Jun 21, 2009 7:33 pm

NE OBRACAJTE PAZNJU NA NJIH!!
JOCA JE SINOC BIO SUPER,A VI CRKNITE OD ZAVISTI A TI BOLJE PROGNOZIRAJ SEBI SUDBINU,VEROVATNO NISI ZADOVOLJNA SVOJIM ZIVOTOM PA KUDIS DRUGE!!!
Back to top Go down
nina91
Sveznalica
Sveznalica
nina91


Female
Број порука : 566
Age : 32
Локација : *bih*/*sarajevo*/
ZG Favorit: : bez obzira na sve uvijek uz*NEBOJSU I SLADJU*/:)
Registration date : 2009-03-16

JOVAN STEFANOVIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 3 EmptySun Jun 21, 2009 8:49 pm

da..izvini psihologu moj...nisam znala da mi zivot nevelja....bojim se da te nisam nista pitala....NE POZNAJES ME..TAKO DA NEMAS UOPCE NIKAKVU PREDSTAVU O MOM ZIVOTU.....I NEMOJ DA GA KOMENTARISES....SIGURNO JE BOLJI OD TVOG....


NAJO....LUTKICE MOJA...JA SAM CULA DA SI TI STRUCNJAK U VEZANJU PRETLI I CISCENJU TENA.....PA VIDIS NEBOJSA NEMA POTRBU DA IKOM VEZE PERTLE...ACA NEVEZE PRETLE.... hht hht
I NEMOJ LUKASA DA DIRAS...NISI DOSTOJNA...DA GA SPOMINJES...ISPERI USTA KISELINOM PA ONDA SPOMENI ACU LUKASA....NESA NEMA POTREBE DA SE ULIZUJE ACI....ACA PREPOZNA TALENT I CIJENI GA....
A TO STO VRIJEDJAS NEKOG NA OSNOVU NJEGOVOG IZGLEDA JE OCITO PSIHOLOSKI POREMECAJ...TJ POREMECAJ LICNOSTI...BOLJE RECENO TI SI KOMPLEKSAS...KOJI SVOJE NEDOSTATKE U POGLEDU FIZICKOG IZGLEDA LIJECI NA DRUGIMA...JADNO.....MA JA VALJA KUPITI NOV TASTATURU...SKUPITI PARE...
KOZA-PA NELICIM BAS NA KOZICU....NECU DA VRIJEDJAM ZIVOTINJE POREDECI IH S TOBOM...TO BI BILA VELIKA UVREDA ZA NJIH.... hht
DA JOCA JE JUCER BAS BIO FENOMENALAN..ISKRESTAO SE KO NIKAD U ZIVOTU.... xyyy

A ZA VASU INFORMACIJU NESA JE PJEVAO U ARENI...RASTURIO JE....SVI SU PJEVALI S NJIM.....
VI STE PLJUVALE PO NESI...PA VAM JA VRACAM.....
PA TATICA NIJE NISTA JUCER MOGAO SREDITI.....IPAK DARKO IMA JACA LEDJA OD JOCE...VJERUJ MI.....
Back to top Go down
jocin fan
Mega član
Mega član
jocin fan


Female
Број порука : 1333
Age : 30
ZG Favorit: : NAJBOOLJII ZNA SE:MILAN MITROVIC I ANDRIJA MARKOVIC!!!!
Registration date : 2008-12-13

JOVAN STEFANOVIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 3 EmptySun Jun 21, 2009 10:57 pm

jocin fan wrote:
Nznm zasto jos uwek kritikujete Jowana i pljujete ga a koliko ja znam mi Nesu ne pljujemo...A TREBALI BI!!!! Nije fer da pricate swasta za decka koga ne znate....ja was molim da prekinete(sami ce se prepoznati oni na koje se to odnosi)....stwarno niste realni.....ako wam je kriwo sto je Joca bio u finalu a was Nesa nije to je wasa stwar i nije Joca kriw zbog toga.....A to sto se nije dugo zadrzao u finalu samo dokazuje da ga otac ne gura kako wi to kazete...i bas naprotiw onaj ko ne pobedi uwek kasnije bude najbolji...sto se moze wideti iz prilozenog...CMOK ZA SWEEEE NEZNANKE KOJE WOLE I PODRZAWAJU JOCUU!!!!


MOLIM DA POJEDINI PROCITAJU OWAJ POST.....
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

JOVAN STEFANOVIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 3 EmptySun Jun 21, 2009 11:03 pm

jocin fan wrote:
jocin fan wrote:
Nznm zasto jos uwek kritikujete Jowana i pljujete ga a koliko ja znam mi Nesu ne pljujemo...A TREBALI BI!!!! Nije fer da pricate swasta za decka koga ne znate....ja was molim da prekinete(sami ce se prepoznati oni na koje se to odnosi)....stwarno niste realni.....ako wam je kriwo sto je Joca bio u finalu a was Nesa nije to je wasa stwar i nije Joca kriw zbog toga.....A to sto se nije dugo zadrzao u finalu samo dokazuje da ga otac ne gura kako wi to kazete...i bas naprotiw onaj ko ne pobedi uwek kasnije bude najbolji...sto se moze wideti iz prilozenog...CMOK ZA SWEEEE NEZNANKE KOJE WOLE I PODRZAWAJU JOCUU!!!!


MOLIM DA POJEDINI PROCITAJU OWAJ POST.....


Stoka to ne razumje, pusti krave neka mucu!
Back to top Go down
jocin fan
Mega član
Mega član
jocin fan


Female
Број порука : 1333
Age : 30
ZG Favorit: : NAJBOOLJII ZNA SE:MILAN MITROVIC I ANDRIJA MARKOVIC!!!!
Registration date : 2008-12-13

JOVAN STEFANOVIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 3 EmptySun Jun 21, 2009 11:05 pm

naajarealista wrote:
jocin fan wrote:
jocin fan wrote:
Nznm zasto jos uwek kritikujete Jowana i pljujete ga a koliko ja znam mi Nesu ne pljujemo...A TREBALI BI!!!! Nije fer da pricate swasta za decka koga ne znate....ja was molim da prekinete(sami ce se prepoznati oni na koje se to odnosi)....stwarno niste realni.....ako wam je kriwo sto je Joca bio u finalu a was Nesa nije to je wasa stwar i nije Joca kriw zbog toga.....A to sto se nije dugo zadrzao u finalu samo dokazuje da ga otac ne gura kako wi to kazete...i bas naprotiw onaj ko ne pobedi uwek kasnije bude najbolji...sto se moze wideti iz prilozenog...CMOK ZA SWEEEE NEZNANKE KOJE WOLE I PODRZAWAJU JOCUU!!!!


MOLIM DA POJEDINI PROCITAJU OWAJ POST.....


Stoka to ne razumje, pusti krave neka mucu!

KOGA SWRBI NEK SE CESEEE!!!!!!!!DRAGE MOJE MOZETE SAMO DA PLJUJETE NISTA WAM TO NE WREDI JOCA JE ZAKON A WI CRKNITE!!!!!
Back to top Go down
VOLIM BILJU,JECU I BOJANU
Aktivan Korisnik
Aktivan Korisnik



Број порука : 112
Registration date : 2009-01-25

JOVAN STEFANOVIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 3 EmptySun Jun 21, 2009 11:55 pm

MOJ JE ZIVOT VEROVATNO BOLJI OD TVOG!!!

E NE OBRACAJTE PAZNJU NA OVE LUZERE KOJI PLJUJU JOCU BEZ IKAKVOG RAZLOGA JEL SU LJUBOMORNI!!!!!!

JOCA JE EXTRA NEMA POTREBE DA SE SPUSTAMO NA NJIHOV BIZARAN NIVO!!![/b]

hht
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

JOVAN STEFANOVIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 3 EmptyMon Jun 22, 2009 12:48 am

Alo LJUDI!!!
Jeste li vi normalni???
Najo, takav recnik se ne dopusta!!!
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

JOVAN STEFANOVIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 3 EmptyMon Jun 22, 2009 11:53 am

VOLIM BILJU,JECU I BOJANU wrote:
MOJ JE ZIVOT VEROVATNO BOLJI OD TVOG!!!

E NE OBRACAJTE PAZNJU NA OVE LUZERE KOJI PLJUJU JOCU BEZ IKAKVOG RAZLOGA JEL SU LJUBOMORNI!!!!!!

JOCA JE EXTRA NEMA POTREBE DA SE SPUSTAMO NA NJIHOV BIZARAN NIVO!!![/b]

hht


Tako je care.... gzu
Back to top Go down
jocin fan
Mega član
Mega član
jocin fan


Female
Број порука : 1333
Age : 30
ZG Favorit: : NAJBOOLJII ZNA SE:MILAN MITROVIC I ANDRIJA MARKOVIC!!!!
Registration date : 2008-12-13

JOVAN STEFANOVIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 3 EmptyMon Jun 22, 2009 11:58 am

JOCA!!JOCA JOCA JOCA JOCA JOCA

srce srce HH fzufrtf
Back to top Go down
jOcke
Sveznalica
Sveznalica
jOcke


Male
Број порука : 589
Age : 29
Registration date : 2008-09-06

JOVAN STEFANOVIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 3 EmptyMon Jun 22, 2009 11:33 pm

NINA gzu :* NESA JE REKAO DA SU SVI NAPRAVILI HAOS U ARENI PA ZATO NISU SMELI DA IH PUSTE JER NE BI DOBILI GLASOVE!! gzu NESA #1
Back to top Go down
VOLIM BILJU,JECU I BOJANU
Aktivan Korisnik
Aktivan Korisnik



Број порука : 112
Registration date : 2009-01-25

JOVAN STEFANOVIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 3 EmptyTue Jun 23, 2009 1:41 am

Pa mislim nema potrebe da se spustamo na nivo gubitnika...verovatno su ljubomorni sto njihov favorit nije dosaoo ni do kuce sa pevanjem hht

Al dobro nema veze....JOCA CAR!!!!
Back to top Go down
jocin fan
Mega član
Mega član
jocin fan


Female
Број порука : 1333
Age : 30
ZG Favorit: : NAJBOOLJII ZNA SE:MILAN MITROVIC I ANDRIJA MARKOVIC!!!!
Registration date : 2008-12-13

JOVAN STEFANOVIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 3 EmptyTue Jun 23, 2009 12:17 pm

VOLIM BILJU,JECU I BOJANU wrote:
Pa mislim nema potrebe da se spustamo na nivo gubitnika...verovatno su ljubomorni sto njihov favorit nije dosaoo ni do kuce sa pevanjem hht

Al dobro nema veze....JOCA CAR!!!!

hht hht bxcbx HH gbn bravo bravo bravo bravo
Back to top Go down
nina91
Sveznalica
Sveznalica
nina91


Female
Број порука : 566
Age : 32
Локација : *bih*/*sarajevo*/
ZG Favorit: : bez obzira na sve uvijek uz*NEBOJSU I SLADJU*/:)
Registration date : 2009-03-16

JOVAN STEFANOVIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 3 EmptyTue Jun 23, 2009 8:39 pm

jOcke wrote:
NINA gzu :* NESA JE REKAO DA SU SVI NAPRAVILI HAOS U ARENI PA ZATO NISU SMELI DA IH PUSTE JER NE BI DOBILI GLASOVE!! gzu NESA #1

naravno jocke....podrazumjeva se.....cula sam nesinu pjesmu....predobra je...
nesa uvijek pravi ludilo....uvijek i zauvijek najbolji..... jjj jjj jjj jjj
jao jedva cekam da dodju u sarajevo.....da vidim nesu,kapora,darka i da ih cujem.....bice slikica...snimki.....jedva cekam...presretna sam..... A KAD SONE DODJE SKENDERIJA JE NJEGOVA.... HH xxxx JOVANA NEMORAJU NI DOVODITI...xyyy


@VOLIM BILJU,JECU I BOJANU-VIDIM TI PO NICKU DA SU TVOJI FAVORITI FALA BOGU DOSLI DO ARENE.....OVA BOJANA NIJE USPJELA NI DO TOP 12 A NE NESTO VISE,JA ZABORAVILA I DA SE TAKMICILA....MORALA UKUCATI NA YOUTUBE DA SE PRISJETIM KO JE ONA,A KAD SAM JOJ CULA GLAS SVE MI JE BILO JASNO ZA SMIJAT........DOWNhht hht hht hht hht hehehe bxcbx haha igra
DOWNhht hht hht hht hht hehehe bxcbx haha igra

nemam na sta biti ljubomorna....saznanje da je moj najomiljeniji pjevac ava lukas uz nebojsu...me ispunjuje i cini srecnom...vise nego arena.......i ovo takmicenje.....
Back to top Go down
jocin fan
Mega član
Mega član
jocin fan


Female
Број порука : 1333
Age : 30
ZG Favorit: : NAJBOOLJII ZNA SE:MILAN MITROVIC I ANDRIJA MARKOVIC!!!!
Registration date : 2008-12-13

JOVAN STEFANOVIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 3 EmptyTue Jun 23, 2009 9:50 pm

DA,DA!!!DA JE BILO DRUGACIJE WIDELE BI WAS!!!!MSM STWARNO NIS FER!!!!NARAWNO DA CE NA TURNEJE PRE POWESTI JOCU NEGO WOJWODICA JER JE JOCA DOSAO DO ARENE DOK WOJWODIC hht
Back to top Go down
VOLIM BILJU,JECU I BOJANU
Aktivan Korisnik
Aktivan Korisnik



Број порука : 112
Registration date : 2009-01-25

JOVAN STEFANOVIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 3 EmptyWed Jun 24, 2009 12:26 am

E AJDE NE SERI MOLIM TE TI I TVOJ NEBOJSA,BOLJE MU JE DA IDE DA SKIDA SALO NA ADI!!!!!

A STO SE TICE BOJANE ONA NE MORA DA DODJE U ARENU DA BI DOKAZALA DA ZNA DA PEVA!!!

VIDI SE KAKO JE NEBOJSA DOSAO DO ARENE MISLIMMMMMM hht

BILJA,BOKA,JECA,I JOCA SU CAREVIII
Back to top Go down
nina91
Sveznalica
Sveznalica
nina91


Female
Број порука : 566
Age : 32
Локација : *bih*/*sarajevo*/
ZG Favorit: : bez obzira na sve uvijek uz*NEBOJSU I SLADJU*/:)
Registration date : 2009-03-16

JOVAN STEFANOVIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 3 EmptyWed Jun 24, 2009 10:41 am

na turneju ide svih 12.....
ali bas joca ovdje nece biti docekan...
CULA SAM PJESME OD TOP 12..JOCA IMA SIMPATICNU PJESMU......A NESA IMA HITCINU......

bojana???????????????ko to ono bese????????stvarno ne znam o kome pricas????jel se ona uopce takmicila????xyyy da...da zna ona pjevati...kkao da NE.....samo joj je muz ko lud isao po subotici i molio da se glasa za nju....A STO SE TICE SALA.....NEBOJSA NEMORA DA BILO STO SKIDA...SAVRSEN JE ONAKAV KAKAV JE....JA BI TO BOJANI SAVJETOVALA.....POCNEM PLAKATI KAD JE UGLEDAM......
hht hht
Back to top Go down
jocin fan
Mega član
Mega član
jocin fan


Female
Број порука : 1333
Age : 30
ZG Favorit: : NAJBOOLJII ZNA SE:MILAN MITROVIC I ANDRIJA MARKOVIC!!!!
Registration date : 2008-12-13

JOVAN STEFANOVIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 3 EmptyWed Jun 24, 2009 11:19 am

LJUBOMORAN JA LJUBOMORAN ON UWEK LAZES ME BEZAZLENO.....ZAR BIX PISAO TEBI NOCU PORUKE MILION PUTA ZWAO,OSMEXE TI KRAO!!!UUUU DRUGOWI NE POSTOJE!!!!NAJBOLJI JEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


A NINA MOZDA JOCA NECE BETI DOCEKAN SA TWOJE STRANE OSTALI OBOZAWAJU JOCUU!!!!
Back to top Go down
nina91
Sveznalica
Sveznalica
nina91


Female
Број порука : 566
Age : 32
Локација : *bih*/*sarajevo*/
ZG Favorit: : bez obzira na sve uvijek uz*NEBOJSU I SLADJU*/:)
Registration date : 2009-03-16

JOVAN STEFANOVIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 3 EmptyWed Jun 24, 2009 11:36 am

jocin fan...ako bude pjevao dobre pjesme..onda ce biti docekan i od mene...a bgm ovdje u mom sarajevu njega bas i nevole toliko.....vjeruj mi...valjda ja znam zivim u srajevu....xyyy
pj mu je jako simpaticna.....i kaporova....i naravno nesina...

ali jelena kostov:iznajmite sobu...msm wtf
Back to top Go down
Gaga
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
Gaga


Female
Број порука : 2131
Age : 33
ZG Favorit: : Ivana Pavkovic,Edita Aradinovic,Misel Gvozdenovic i Petar Mitic...
Registration date : 2008-11-27

JOVAN STEFANOVIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 3 EmptyWed Jun 24, 2009 4:00 pm

Brate sto ste napali curu svi? Ostavite mi ninu! Ima pravo da voli Nesu bas kao i vi Jocu ili bilo koga drugoga!
Back to top Go down
jocin fan
Mega član
Mega član
jocin fan


Female
Број порука : 1333
Age : 30
ZG Favorit: : NAJBOOLJII ZNA SE:MILAN MITROVIC I ANDRIJA MARKOVIC!!!!
Registration date : 2008-12-13

JOVAN STEFANOVIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 3 EmptyWed Jun 24, 2009 4:11 pm

U REDU JE GAGO!!!!!!I TI SI NEKAD TAKOOO!!!!
Back to top Go down
Gaga
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
Gaga


Female
Број порука : 2131
Age : 33
ZG Favorit: : Ivana Pavkovic,Edita Aradinovic,Misel Gvozdenovic i Petar Mitic...
Registration date : 2008-11-27

JOVAN STEFANOVIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 3 EmptyWed Jun 24, 2009 4:17 pm

Znam da jesam,ali vise mi je dosta tog prepucavanja! Zbog toga sam i otisla sa Jocinog foruma jer nisam vise mogla da trpim uvrede na Saskin i Cecin racun!
Nesa je extra lik i nema potrebe da se sad tu svadjate! Vi volite Jocu i volite ga i podrzavajte bez provociranja i diranja drugih kandidata i navijaca! Tako isto i oni Nesu i ne treba da diraju druge kandidate i navijace!
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

JOVAN STEFANOVIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 3 EmptyWed Jun 24, 2009 5:34 pm

Gaga wrote:
Brate sto ste napali curu svi? Ostavite mi ninu! Ima pravo da voli Nesu bas kao i vi Jocu ili bilo koga drugoga!


Ne mogu da vjerujem!Barem sam od tebe ocekivala da budes realna, ali ok, uvijek se covjek iznenadi.....
Back to top Go down
nina91
Sveznalica
Sveznalica
nina91


Female
Број порука : 566
Age : 32
Локација : *bih*/*sarajevo*/
ZG Favorit: : bez obzira na sve uvijek uz*NEBOJSU I SLADJU*/:)
Registration date : 2009-03-16

JOVAN STEFANOVIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 3 EmptyWed Jun 24, 2009 8:21 pm

Gaga wrote:
Brate sto ste napali curu svi? Ostavite mi ninu! Ima pravo da voli Nesu bas kao i vi Jocu ili bilo koga drugoga!
gago jjj jjj jjj
ma pusti ih....one nisu nikakav bitan faktor ni u mom ni u nesinom zivotu....mogu da mi popuse....vidis da neke od njih nemaju ni argumenata...pa pucaju po spoljasnjem izgledu....mogu da se jebu...nek pljuju i mene i nesu.....to je za mene pohvala s obzirom od koga dolazi.....pljuvanjem nece sprijeciti da nesa uspje...niti ce ga srozati....
PLJUJTE GA VRIJEDJAJTE GA...DIZITE MU CIJENU....HVALA VAM NA TOME....HVALA VAM STO STE VIJERNI NESINI FANOVI....STO NEPRODJE NI JEDAN DAN A DA GA VI NE SPOMENETE.....NASTAVITE DA PISETE O NJEMU....TREBATE ODRASTI I PRESTATI SVOJE PSIHOLOSKE PROBLEME U POGLEDU FIZICKOG IZGLEDA ISTRESATI NA NEBOJSI....VAMA TREBA PSIHIC....DOK VI OVDJE TRABUNJATE...MLATITE...PLJUJETE NEBOJSU...NEBOJSA GRADI SVOJU KARIJERU...IMA PRELIJEPU CURU....ACU LUKASA ZA PRIJATELJA...VJERNE OBOZAVAOCE.....POSTOVANJE SUGRADJANA...POZNAT JE...JEBE GA SE ZA VAS...I VASE MISLJENJE....SRETAN JE U ZIVOTU-MENI JE SAmO TO BITNO...DA JE SRETAN...DA SMO GA DOVELI U TOP 12...DA IMA PREKRASNU PJESMU...A ONI KOJI GA VRIJEDJAJU-MOGU DA CRKNU...JA SAM SVE REKLA...NEMAM NAMJERU DA TROSIM VISE OVDJE VRIJEME....A VI PLJUJTE NESU...NASTAVITE JOVANU PUNITI STRANICE NA OSNOVU NESE....PA-PA yyyyyy
Back to top Go down
Sponsored content





JOVAN STEFANOVIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
JOVAN STEFANOVIC
Back to top 
Page 3 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» JOVAN STEFANOVIC
» JOVAN STEFANOVIC
» Sedma emisija (01. novembar) - Druga mushka drupa
» Jovan Ivancic - jOCke

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZVEZDE GRANDA 2010/11 :: ZVEZDE GRANDA :: ZVEZDE GRANDA 2008/09-
Jump to: