ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.zvezde-granda.tk
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 SVETLANA TANASIC-istrosena tema

Go down 
+42
Gaga*93
Daca_Dajana
Biljana Secivanovic
mrvica27
litle mama
Natasa93
goran
stevke88
ghost.casper
MAESTRO
Ljiljka
LJUBISA
Sanja Velickovic
sladja
verika
Aneta
Cobra12
jovana2991
dragacevo
natasa
Ami
jOcke
Jelenaaa
Djodjo
danijel
big mama
kristobal
skolarac
Boojan
Golub
Tzeppelynn
nesa.bass
Sasa Katancic
Maja%Kikinda%
Nevena Stajиiж
(Sale)
vanja
Salem
nino-nensy
Taca
MiraFan
Nenad
46 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
AuthorMessage
Nenad
Admin Foruma
Admin Foruma
Nenad


Male
Број порука : 4657
Age : 31
Локација : Kovin
ZG Favorit: : Andreana Cekic
Registration date : 2008-08-13

SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVETLANA TANASIC-istrosena tema   SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 EmptySun Sep 28, 2008 12:47 am

Bas je emotivna, vidi se!
Back to top Go down
https://sladjanastajic.forumsc.net
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Број порука : 5227
Age : 36
Локација : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVETLANA TANASIC-istrosena tema   SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 EmptySun Sep 28, 2008 12:47 am

ne daj se nevena bxcbx
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVETLANA TANASIC-istrosena tema   SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 EmptySun Sep 28, 2008 12:48 am

Nenad wrote:
Bas je emotivna, vidi se!

Ee... znas kako je posle toliko godina... uspeti nesto.. a kad si mislio da je za tebe vreme isteklo odavno... Svakako joj je bilo drugacije od svih...
Back to top Go down
MiraFan
Uvek u toku
Uvek u toku
MiraFan


Female
Број порука : 693
Локација : Makedonija
ZG Favorit: : Svetlana Tanasic
Registration date : 2008-08-15

SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVETLANA TANASIC-istrosena tema   SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 EmptySun Sep 28, 2008 12:48 am

Jeste, ja mislim da stvarno moras biti jakooo emotivan da bi onako tuzno izveo onu zahtevnu i tuznu pesmu. Stvarno je nekako priridno, neopisljivo, draga.
Back to top Go down
http://www.mira-skoric.com
Nenad
Admin Foruma
Admin Foruma
Nenad


Male
Број порука : 4657
Age : 31
Локација : Kovin
ZG Favorit: : Andreana Cekic
Registration date : 2008-08-13

SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVETLANA TANASIC-istrosena tema   SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 EmptySun Sep 28, 2008 1:03 am

Jeste... Bas mi je postala draga...
Back to top Go down
https://sladjanastajic.forumsc.net
MiraFan
Uvek u toku
Uvek u toku
MiraFan


Female
Број порука : 693
Локација : Makedonija
ZG Favorit: : Svetlana Tanasic
Registration date : 2008-08-15

SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVETLANA TANASIC-istrosena tema   SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 EmptySun Sep 28, 2008 1:04 am

Sve su mi nekako izvestacene, ona mi je bas kao zena iz naroda.
Back to top Go down
http://www.mira-skoric.com
Salem
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK



Male
Број порука : 2707
Age : 38
Локација : Beograd
Registration date : 2008-09-22

SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVETLANA TANASIC-istrosena tema   SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 EmptySun Sep 28, 2008 1:09 am

MiraFan wrote:
Sve su mi nekako izvestacene, ona mi je bas kao zena iz naroda.
Jaooo nemoj to zena iz naroda odmah se setim Jadranke hht hht
Salim se naravno Ceca je za svaku pohvalu!
Back to top Go down
Maja%Kikinda%
Novi korisnik
Novi korisnik



Број порука : 10
Registration date : 2008-08-15

SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVETLANA TANASIC-istrosena tema   SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 EmptySun Sep 28, 2008 1:10 am

Jadranka xaxaxaxaxax
Ceca je super!
Back to top Go down
Sasa Katancic
Aktivan Korisnik
Aktivan Korisnik
Sasa Katancic


Број порука : 51
Registration date : 2008-09-18

SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVETLANA TANASIC-istrosena tema   SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 EmptySun Sep 28, 2008 1:48 am

Svetlana Tanasic veliki umetnik,zena koja je dugo u poslu,zena za koju nema nepoznanica u pevanju........jednom recju SAVRSENO!CECO VOLI TE TVOJ DRUG!!!!!!!! HH
Back to top Go down
nesa.bass
Novi korisnik
Novi korisnik
nesa.bass


Male
Број порука : 6
Registration date : 2008-09-18

SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 Empty
PostSubject: uh   SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 EmptySun Sep 28, 2008 3:44 am

sada imam pored SASE koji je br 1.i favorita broj 2 CECU T. auh prosli su kao tajfun kroz GRAND!!!
Back to top Go down
MiraFan
Uvek u toku
Uvek u toku
MiraFan


Female
Број порука : 693
Локација : Makedonija
ZG Favorit: : Svetlana Tanasic
Registration date : 2008-08-15

SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVETLANA TANASIC-istrosena tema   SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 EmptySun Sep 28, 2008 1:35 pm

Aca Lukas "opleo" po pesmi Oro

SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 V110850p0
Posle muških kandidata za nove Zvezde Granda, druge večeri nove sezone tog zabavno-muzičkog programa predstavilo se devet devojaka, a nekoliko njih išlo je na "sigurnu kartu", pevajući pesme Lepe Brene, inače gazdarice Granda.

Iz daljeg takmičenja, odlukom glasova publike, ispala je Sanja Veličković.

Gotovo sve kandidatkinje pokazale su da umeju da pevaju, ali je najjači utisak ostavila 44-godišnja Svetlana Tanasić iz Ljiga, koju su ostali takmičari nazvali "Big mama". Njena "džezi" interpretacija pesme "Đelem, đelem", ostavila je bez daha muzički žiri u kojem su Aca Lukas i Marija Šerifović.

Na molbu pobednice Pesme Evrovizije, svi u velikom studiju ustali su i zapljeskali Svetlani Tanasić. Sportskim rečnikom - bile su to "standing ovation".

Tokom ocenjivanja, Aca Lukas je upitao Svetlanu: "Gde si dosad bila?", dodajući: "Ne usuđujem se ni da komentarišem tvoj nastup. Svaka čast!".

Ostale kandidatkinje, mnogo mlađe od Svetlane, za prvo predstavljanje uglavnom su pevale pesme Lepe Brene ili neke novije hitove.

Mirjana Mirković je izabrala novi Brenin hit "Uđi slobodno", koju je čuvena pevačica otpevala upravo prošle nedelje kada su se predstavljali muški kandidati. Jelena Jovanović se, pak, odlučila za stari Brenin hit "Miki moj".

Bilo je i devojaka koje su se odlučile za pop pesme, pa je tako Jelena Durković otpevala jedan hit "Zane", dok je Jovana Lazić smelo odabrala evrovizijsko "Oro" Jelene Tomašević.

Publici su se predstavile i Bojana Šarović, Slađana Miljković, Marija Stojićević, kao i Sanja Veličković.

Osim Svetlane Tanasić, Marija Šerifović i Aca Lukas složili su se gotovo kod svih kandidatkinja, a najviše oko toga ko je favorit broj 1 - bez dileme Jelena Jovanović, koja "ne peva najbolje od svih, ali zato ima najveću harizmu i sve ono što je potrebno za pravu zvezdu".

"Daleko od toga da pevaš najbolje, ali imaš to nešto što će te odvesti u finale", dodala je Marija Šerifović.

Dobro su bile ocenjene i Bojana Šarović, Jelena Durković, Sanja Veličković, kao i Jovana Lazić, koja je pevala "Oro".

Aca Lukas je njen izbor pesme iskoristio da iskritikuje tekstopisca kompozicije koja nas je predstavljala na ovogodišnjoj Pesmi Evrovizije. "Kompozitor je uradio odličan posao, ali je zato tekstopisac napisao najgluplji tekst koji sam ja u životu čuo! Nadam se da će neko, nekada uspeti da mi objasni o čemu se u toj pesmi radi! Gori i gluplji tekst nisam čuo".

Najveće kritike pretrpele su Marija Stojićević i Slađana Miljković, kojoj je Aca Lukas preporučio i da više ne fura stajling a la "Rosa salvahe" (jedna od latino sapunica koje su emitovane na srpskim televizijama).

Pokazalo se, međutim, da se ukus žirija i publike, koja odlučuje o tome ko će nastaviti takmičenje, ne podudara. U naredno kolo otišle su i Slađana Miljković i Marija Stojićević, a više nećemo gledati i slušati Sanju Veličković.
...........................................................................................................
Mamita raspametila Mariju

Svetlana Tanasić iz Ljiga, najstarija takmičarka „Novih zvezda Granda“, glasom naterala pobednicu Evrovizije da joj se pokloni

Najstarija kandidatkinja u takmičenju „Nove zvezde Granda“ Svetlana Tanasić iz Ljiga ima 44 godine, a sa mikrofonom se druži skoro dva veka.
Tokom prvog predstavljanja publici, Svetlana je imala manju tremu u odnosu na druge takmičare jer je u žiriju pored Marije Šerifović bio i Aca Lukas, koga poznaje iz vremena dok je još bio samo anonimni klavijaturista.

- Acu poznajem odavno, kada sam mu prišla i rekla ko sam, tek onda me je prepoznao, i poljubio mi ruke. Hvala od sveg srca Mariji Šerifović, koja se posle mog nastupa poklonila meni, koja sam nepoznata pevačica. Ako se njoj poklonila cela Evropa, onda su se meni poklonile Marija i Evropa u paketu - kaže Svetlana.

„Big mama, mamita, keva“ nadimci su koje je Svetlana dobila čim se upoznala sa ostalim takmičarima, kojima bi, prema razlici u godinama, mogla da bude majka. Inače, Svetlana, nažalost, nema dece, ali o toj temi ne želi da priča.

- Nemam dece i teško mi je zbog toga, pokušaću ovaj deo života da zadržim samo za sebe - kaže Svetlana.

Kada bi pobedila i postala afirmisana pevačica, ona ne bi želela da joj suprug Dragan bude menadžer, jer ne želi da ga uvodi u svet estrade.
- Suprug je moja velika podrška i najveći kritičar, ali nikada ne bih želela da ga angažujem kao svog menadžera jer to nije oblast u kojoj bi on umeo dobro da se snađe. Nas dvoje smo u braku već osam godina i za sve to vreme on mi nikada nije pravio scene što sam pevačica, niti mi je branio da pevam. Svako bi pomislio da je grubijan, s obzirom na njegovu visinu od dva metra, ali on je tolerisao sve što sam ja kao pevačica doživljavala pevajući po kafanama - kaže Svetlana Tanasić.
Back to top Go down
http://www.mira-skoric.com
Nenad
Admin Foruma
Admin Foruma
Nenad


Male
Број порука : 4657
Age : 31
Локација : Kovin
ZG Favorit: : Andreana Cekic
Registration date : 2008-08-13

SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVETLANA TANASIC-istrosena tema   SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 EmptySun Sep 28, 2008 1:43 pm

Pa da, znaci nema dece! Znao sam da je neshto u pitanju
Back to top Go down
https://sladjanastajic.forumsc.net
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVETLANA TANASIC-istrosena tema   SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 EmptySun Sep 28, 2008 3:10 pm

Mariji svaka cast za komentare... A i Aci za komentar za tekst pesme "oro"
Big mama , samo tako nastavi! Svi su uz tebe!
Back to top Go down
Tzeppelynn
Novi korisnik
Novi korisnik
Tzeppelynn


Male
Број порука : 17
Age : 29
Registration date : 2008-09-28

SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVETLANA TANASIC-istrosena tema   SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 EmptySun Sep 28, 2008 6:42 pm

Mislim, sta reci za Big mamu, fantasticno peva...
Back to top Go down
(Sale)
Sveznalica
Sveznalica
(Sale)


Male
Број порука : 472
Age : 33
Registration date : 2008-08-15

SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVETLANA TANASIC-istrosena tema   SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 EmptySun Sep 28, 2008 6:44 pm

totalno je drugacija od ostalih!
Back to top Go down
MiraFan
Uvek u toku
Uvek u toku
MiraFan


Female
Број порука : 693
Локација : Makedonija
ZG Favorit: : Svetlana Tanasic
Registration date : 2008-08-15

SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVETLANA TANASIC-istrosena tema   SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 EmptySun Sep 28, 2008 10:59 pm

Svetlana Tanasic je izjavila da je na audiciji pevala pesmu od Mire Skoric - Strah od ljubvi. Pa nije da ne zna sta je kvalitet, to se jos juce culo! gzu

Vala brate zenskim kandidatima bas lepo krenulo sa Mirom, Sladjana Stajic prosla sa Mirinom pesmom "Ista nam je tuga", Svetlana sa "Strah od ljubavi". hht
Back to top Go down
http://www.mira-skoric.com
Nenad
Admin Foruma
Admin Foruma
Nenad


Male
Број порука : 4657
Age : 31
Локација : Kovin
ZG Favorit: : Andreana Cekic
Registration date : 2008-08-13

SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVETLANA TANASIC-istrosena tema   SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 EmptySun Sep 28, 2008 11:07 pm

Pa da, Mira ce jos postati amajlija za mlade pevace...
Back to top Go down
https://sladjanastajic.forumsc.net
MiraFan
Uvek u toku
Uvek u toku
MiraFan


Female
Број порука : 693
Локација : Makedonija
ZG Favorit: : Svetlana Tanasic
Registration date : 2008-08-15

SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVETLANA TANASIC-istrosena tema   SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 EmptySun Sep 28, 2008 11:16 pm

A sto ne bi moglo. hht
Back to top Go down
http://www.mira-skoric.com
Golub
Aktivan Korisnik
Aktivan Korisnik
Golub


Број порука : 76
Registration date : 2008-08-15

SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVETLANA TANASIC-istrosena tema   SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 EmptySun Sep 28, 2008 11:57 pm

BIG MAMA DOKAZALA SI KO JE NAJBOLJI...
PA JESTE VIDELI DA SVI KOJI SE JAVLJAJU SVI PODRZAVAJU BIG MAMU!

BIG MAMA SAMO NAPREEEEEEEEEED
Back to top Go down
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Број порука : 5227
Age : 36
Локација : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVETLANA TANASIC-istrosena tema   SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 EmptyMon Sep 29, 2008 12:21 am

ma keva je zakon! bxcbx
Back to top Go down
Salem
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK



Male
Број порука : 2707
Age : 38
Локација : Beograd
Registration date : 2008-09-22

SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVETLANA TANASIC-istrosena tema   SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 EmptyMon Sep 29, 2008 12:25 am

Naravno :smehglamur:
Dace bog pa da vidimo Cecu u finalu gzu
Back to top Go down
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Број порука : 5227
Age : 36
Локација : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVETLANA TANASIC-istrosena tema   SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 EmptyMon Sep 29, 2008 12:27 am

fzufrtf
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVETLANA TANASIC-istrosena tema   SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 EmptyMon Sep 29, 2008 12:30 am

Ako BOG da! I nemojte da zaboravite da glasate!
Back to top Go down
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Број порука : 5227
Age : 36
Локација : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVETLANA TANASIC-istrosena tema   SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 EmptyMon Sep 29, 2008 12:33 am

glasamo obavezno!
sledecu subotu za nesu, a 11. za sladju!
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVETLANA TANASIC-istrosena tema   SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 EmptyMon Sep 29, 2008 12:36 am

A 24. (valjda) za BIG MAMU! :D
Back to top Go down
Sponsored content





SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVETLANA TANASIC-istrosena tema   SVETLANA TANASIC-istrosena tema - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
SVETLANA TANASIC-istrosena tema
Back to top 
Page 2 of 40Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» SVETLANA TANASIC
» SVETLANA TANASIC
» BILJANA SECIVANOVIC-istrosena tema
» BILJANA SECIVANOVIC-istrosena tema

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZVEZDE GRANDA 2010/11 :: Korpa :: ZVEZDE GRANDA 2008/09 :: Finalisti :: TEME ZVEZDA GRANDA-ARHIVA-
Jump to: