ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.zvezde-granda.tk
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 JOVAN STEFANOVIC

Go down 
+27
Jelenna :-)
kosovka
nina91
Slatkica :)
Vladimir
Salem
mina92
Ivanna 94
najarealista
Nebojsa_B
Milan
Moni_mk
Gaga
Elena^
vanja
Nenad
jOcke
Taca
Daca_Dajana
Natasa93
LJUBISA
Tasha
bojana_coka
Duska
naajarealista
Djodjo
jocin fan
31 posters
Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
AuthorMessage
nina91
Sveznalica
Sveznalica
nina91


Female
Број порука : 566
Age : 32
Локација : *bih*/*sarajevo*/
ZG Favorit: : bez obzira na sve uvijek uz*NEBOJSU I SLADJU*/:)
Registration date : 2009-03-16

JOVAN STEFANOVIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 39 EmptyWed Jun 03, 2009 2:16 pm

daci moja pa zna se da je nesa najbolji a to ce i vrijeme pokazati...
neko ce stenjati da neko pjevati svoju hit pjesmu i radiit duet sa acom i naravno zajedno s acom puniti arene sirom ex yu..nebojsa je pobijednik u svakom smislu te rjeci-pored onakvih fanova on nikad nece biti sam i nema razlog da zali kad ima onakvu podrsku
ddd
HH
fzufrtf
bgui
Back to top Go down
jocin fan
Mega član
Mega član
jocin fan


Female
Број порука : 1333
Age : 30
ZG Favorit: : NAJBOOLJII ZNA SE:MILAN MITROVIC I ANDRIJA MARKOVIC!!!!
Registration date : 2008-12-13

JOVAN STEFANOVIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 39 EmptyWed Jun 03, 2009 10:53 pm

samo se wi drage moje ljutite i pricajte swastaa,......razumemo mi NEZNANKE too...KO GUBI IMA PRAWO DA SE LJUTII!!!joca je prosaooo i nista nam wise nije bitnoo..pa,pa nebojsaaaa fzufrtf
Back to top Go down
Daca_Dajana
Mega član
Mega član
Daca_Dajana


Female
Број порука : 1701
Age : 30
ZG Favorit: : ***SLADJANA STAJIC,NEBOJSA VOJVODIC***
Registration date : 2008-11-16

JOVAN STEFANOVIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 39 EmptyThu Jun 04, 2009 10:21 am

pa,pa draga nasa yyyyyy hht
Back to top Go down
nina91
Sveznalica
Sveznalica
nina91


Female
Број порука : 566
Age : 32
Локација : *bih*/*sarajevo*/
ZG Favorit: : bez obzira na sve uvijek uz*NEBOJSU I SLADJU*/:)
Registration date : 2009-03-16

JOVAN STEFANOVIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 39 EmptyThu Jun 04, 2009 2:21 pm

jocin fan wrote:
samo se wi drage moje ljutite i pricajte swastaa,......razumemo mi NEZNANKE too...KO GUBI IMA PRAWO DA SE LJUTII!!!joca je prosaooo i nista nam wise nije bitnoo..pa,pa nebojsaaaa fzufrtf

HAJ BONA RAZGULI BOJIM SE DA TE NISAM NISTA PITALA!!!KADA TI SE BUDEM OBRATILA ONDA NESTO RECI..

STA MISLIS DA CES NEKOGA OVDJE POVRIJEDITI PA NEMAS TI TAJ FOND RIJECI TI SAMO IMAS IZVRNUTU PSIHU..
NARAVNO NEZNANKE VI UVIJEK GUBITE PA ZNATE KAKAV JE TO OSJECAJ
PRVO NAZIV VAM JE TOTALNO BEZVEZE ZA SMIJATI...NEZNANKA JE PJESMA KOJU JE PREPJEVAO ACA LUKAS KOJI JE INACE NESIN PRIJATELJ A VI GA PLJUJETE A SEBE NAZIVATE PO NJEGOVOJ PJESMI
JADNO,JADNO A STA OCEKIVATI OD VAS KAD VAM JE JOCA FAVORIT
JADE JADNE...
PA-PA TJ FINO ELEGANTNO,RAZGULI S FORUMA SLADJANE STAJIC....
NEKO CE PINITI ARENU S ACOM A NEO CE PJEVATI U DRUGORAZREDNOM KAFICU I MOLITI TATICU DA MU STA SREDI......A TAJ NEKO JE JOVAN STEFANOVIC-PUN SEBE A NIKO I NISTA-STOJI IZA IMENA SVOG TATE..DOBRO RECE GOGA SEKULIC:JA UOPCE NE ZNAM KO JE TAJ KLINAC!!!!


hht
DACO MOJA-TOOO bgui
Back to top Go down
Vesna_87
Novi korisnik
Novi korisnik
Vesna_87


Број порука : 13
Registration date : 2009-03-08

JOVAN STEFANOVIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 39 EmptyThu Jun 04, 2009 10:51 pm

Joco-shkljoco pevac mali nema pojma gzu) kreshti ko pokvaren' gramofon gzu
Back to top Go down
jOcke
Sveznalica
Sveznalica
jOcke


Male
Број порука : 589
Age : 29
Registration date : 2008-09-06

JOVAN STEFANOVIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 39 EmptyFri Jun 05, 2009 1:16 pm

hah tooo gzu)
Back to top Go down
nina91
Sveznalica
Sveznalica
nina91


Female
Број порука : 566
Age : 32
Локација : *bih*/*sarajevo*/
ZG Favorit: : bez obzira na sve uvijek uz*NEBOJSU I SLADJU*/:)
Registration date : 2009-03-16

JOVAN STEFANOVIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 39 EmptyFri Jun 05, 2009 6:50 pm

mene samo zanima dokad ce se on kriti iza imena svog oca..
kaze da se prijavio na zvezde granda da se osamostali a idalje se krije iza tatinog imena-pateticno
Back to top Go down
jOcke
Sveznalica
Sveznalica
jOcke


Male
Број порука : 589
Age : 29
Registration date : 2008-09-06

JOVAN STEFANOVIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 39 EmptySat Jun 06, 2009 1:37 am

sta ce biti sutra na pinku ? gzu msm zvezde granda dueti ? gzu
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

JOVAN STEFANOVIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 39 EmptySat Jun 06, 2009 10:23 am

Ovo sto ste pokazali, samo je vas obraz, nije nas...Sve rijeci koje ste uputili Jovanu, sve one pogrdne rijeci, i Jovanu i nama ide na vas obraz a ne na nas...Dokazali ste kakvi ste, to je sve sto imam da kazem za svakog od vas.... Hvala vam na tome.....


Hvala Bogu, Jovan je prosao, Srbija je otvorila i oci i usi.....
Back to top Go down
jocin fan
Mega član
Mega član
jocin fan


Female
Број порука : 1333
Age : 30
ZG Favorit: : NAJBOOLJII ZNA SE:MILAN MITROVIC I ANDRIJA MARKOVIC!!!!
Registration date : 2008-12-13

JOVAN STEFANOVIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 39 EmptySat Jun 06, 2009 10:39 am

nina91 wrote:
jocin fan wrote:
samo se wi drage moje ljutite i pricajte swastaa,......razumemo mi NEZNANKE too...KO GUBI IMA PRAWO DA SE LJUTII!!!joca je prosaooo i nista nam wise nije bitnoo..pa,pa nebojsaaaa fzufrtf

HAJ BONA RAZGULI BOJIM SE DA TE NISAM NISTA PITALA!!!KADA TI SE BUDEM OBRATILA ONDA NESTO RECI..

STA MISLIS DA CES NEKOGA OVDJE POVRIJEDITI PA NEMAS TI TAJ FOND RIJECI TI SAMO IMAS IZVRNUTU PSIHU..
NARAVNO NEZNANKE VI UVIJEK GUBITE PA ZNATE KAKAV JE TO OSJECAJ
PRVO NAZIV VAM JE TOTALNO BEZVEZE ZA SMIJATI...NEZNANKA JE PJESMA KOJU JE PREPJEVAO ACA LUKAS KOJI JE INACE NESIN PRIJATELJ A VI GA PLJUJETE A SEBE NAZIVATE PO NJEGOVOJ PJESMI
JADNO,JADNO A STA OCEKIVATI OD VAS KAD VAM JE JOCA FAVORIT
JADE JADNE...
PA-PA TJ FINO ELEGANTNO,RAZGULI S FORUMA SLADJANE STAJIC....
NEKO CE PINITI ARENU S ACOM A NEO CE PJEVATI U DRUGORAZREDNOM KAFICU I MOLITI TATICU DA MU STA SREDI......A TAJ NEKO JE JOVAN STEFANOVIC-PUN SEBE A NIKO I NISTA-STOJI IZA IMENA SVOG TATE..DOBRO RECE GOGA SEKULIC:JA UOPCE NE ZNAM KO JE TAJ KLINAC!!!!


hht
DACO MOJA-TOOO bgui


Alo dewojkooo smiri xormoneee!!!Oladi maloo!!!!Ja ne znam gramatiku????PXAXAXXAXA pa ne znam koja je od nas dwe nepismena.....pogledaj malo text koji si napisala pa mi se onda obrati....
A sto se JOWANA tice swi znaju da je on najbolji....tako da wise nas ne dodiruju ti wasi glupi komentari kako njegow otac stoji iza njega bla,bla......xexex a smeta wam nas nadimak....pa smislite i wi nesto kako wi kazete GLUPO!!!!! bgui xxxx smejanje
Back to top Go down
Neznanka
Novi korisnik
Novi korisnik
Neznanka


Број порука : 3
Registration date : 2009-06-06

JOVAN STEFANOVIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 39 EmptySat Jun 06, 2009 10:44 am

Pricajte vi sta hocete, ali samo vam to i preostaje mi smo u Areni a vasi favoriti ocigledno nisu pa mozete samo da budete ljubomorni.
A to da Joca ne zna da peva? hahaha Ne kazem ja da on peva najbolje od svih daleko od toga, ali da on kako vi kazete ne zna da peva pa on ne bi dosao do ovde.
Al samo ga vi vredjajte ne znam sta postizete time, ali vas stvar.
Mi smo u barazu dokazali ko je najbolji i kraj gzu ne moze mu niko nista jaci je od sudbine mozete samo da ga mrzite vi sto ga ne volite
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

JOVAN STEFANOVIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 39 EmptySat Jun 06, 2009 10:45 am

nina91 wrote:
jocin fan wrote:
samo se wi drage moje ljutite i pricajte swastaa,......razumemo mi NEZNANKE too...KO GUBI IMA PRAWO DA SE LJUTII!!!joca je prosaooo i nista nam wise nije bitnoo..pa,pa nebojsaaaa fzufrtf

HAJ BONA RAZGULI BOJIM SE DA TE NISAM NISTA PITALA!!!KADA TI SE BUDEM OBRATILA ONDA NESTO RECI..

STA MISLIS DA CES NEKOGA OVDJE POVRIJEDITI PA NEMAS TI TAJ FOND RIJECI TI SAMO IMAS IZVRNUTU PSIHU..
NARAVNO NEZNANKE VI UVIJEK GUBITE PA ZNATE KAKAV JE TO OSJECAJ
PRVO NAZIV VAM JE TOTALNO BEZVEZE ZA SMIJATI...NEZNANKA JE PJESMA KOJU JE PREPJEVAO ACA LUKAS KOJI JE INACE NESIN PRIJATELJ A VI GA PLJUJETE A SEBE NAZIVATE PO NJEGOVOJ PJESMI
JADNO,JADNO A STA OCEKIVATI OD VAS KAD VAM JE JOCA FAVORIT
JADE JADNE...
PA-PA TJ FINO ELEGANTNO,RAZGULI S FORUMA SLADJANE STAJIC....
NEKO CE PINITI ARENU S ACOM A NEO CE PJEVATI U DRUGORAZREDNOM KAFICU I MOLITI TATICU DA MU STA SREDI......A TAJ NEKO JE JOVAN STEFANOVIC-PUN SEBE A NIKO I NISTA-STOJI IZA IMENA SVOG TATE..DOBRO RECE GOGA SEKULIC:JA UOPCE NE ZNAM KO JE TAJ KLINAC!!!!


hht
DACO MOJA-TOOO bgui

Prvo ti nisi niko i nista da nekome kazes da "razguli"...Emancipuj se malo, pa se usudi da uzmes tastaturu u ruke...Ti nisi ama bas nikakav faktor i bitan lik da bi nekome rekao da "razguli"...To pod broj jedan...Dalje, samo nam VI nemojte pricati kakav je to osjecaj biti GUBITNIK....Dva puta je vas i Nebojsu bas Jovan porazio! gzu Jadne, a bas mi vas je zao, dobro i ja bih kiptjela od bijesa, i bila nesrecna znajuci da sam uvijek bila luzer, navijala za luzere.... gzu
Dalje, hvala Bogu pa Jovan nije morao da se uvlaci nekome u dupe, kako bi imao podrsku istog, ima oca i nije morao da se spusta tako nisko i da gao neki psic slusa trckara za Lukasem, kako bi mu isti nesto sredio, kako bi ga provukao u baraz...Ali vidis, bili smo jaci.... gzu Jbg, sve se placa, sve se vraca.... gzu
A ovim rijecima bas nista ne postizete, cuvajte vi vasu energiju da skakucete u nekoj kafani u kojoj ce zavrsiti Nebojsa, posto naravno, niko iz TOP 12 nije uspio, pa nece ni neki trecerazredni "pjevac, dok cemo mi hvala Bogu da cepamo Arenu 20. juna.... gzu
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

JOVAN STEFANOVIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 39 EmptySat Jun 06, 2009 10:48 am

Neznanka wrote:
Pricajte vi sta hocete, ali samo vam to i preostaje mi smo u Areni a vasi favoriti ocigledno nisu pa mozete samo da budete ljubomorni.
A to da Joca ne zna da peva? hahaha Ne kazem ja da on peva najbolje od svih daleko od toga, ali da on kako vi kazete ne zna da peva pa on ne bi dosao do ovde.
Al samo ga vi vredjajte ne znam sta postizete time, ali vas stvar.
Mi smo u barazu dokazali ko je najbolji i kraj gzu ne moze mu niko nista jaci je od sudbine mozete samo da ga mrzite vi sto ga ne volite


Ljubomora sreco, cista ljubomora...I to pricaju ovdje gdje nema nikoga od nas... gzu Sta cemo, ipak ih treba shvatiti, Nesa je uvijek gubio i ispadao od Joce.... gzu
Back to top Go down
jocin fan
Mega član
Mega član
jocin fan


Female
Број порука : 1333
Age : 30
ZG Favorit: : NAJBOOLJII ZNA SE:MILAN MITROVIC I ANDRIJA MARKOVIC!!!!
Registration date : 2008-12-13

JOVAN STEFANOVIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 39 EmptySat Jun 06, 2009 10:49 am

TAKOO JE NAJOOOOO!!!!!!!!!!!!! HH fzufrtf
Back to top Go down
jocin fan
Mega član
Mega član
jocin fan


Female
Број порука : 1333
Age : 30
ZG Favorit: : NAJBOOLJII ZNA SE:MILAN MITROVIC I ANDRIJA MARKOVIC!!!!
Registration date : 2008-12-13

JOVAN STEFANOVIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 39 EmptySat Jun 06, 2009 10:51 am

Neznanka wrote:
Pricajte vi sta hocete, ali samo vam to i preostaje mi smo u Areni a vasi favoriti ocigledno nisu pa mozete samo da budete ljubomorni.
A to da Joca ne zna da peva? hahaha Ne kazem ja da on peva najbolje od svih daleko od toga, ali da on kako vi kazete ne zna da peva pa on ne bi dosao do ovde.
Al samo ga vi vredjajte ne znam sta postizete time, ali vas stvar.
Mi smo u barazu dokazali ko je najbolji i kraj gzu ne moze mu niko nista jaci je od sudbine mozete samo da ga mrzite vi sto ga ne volite

Brawo neznankooooo............a to sto oni pricaju i pljuju Jowana pa mogu samo da mu zawide nista wiseee!!!!
Back to top Go down
Neznanka
Novi korisnik
Novi korisnik
Neznanka


Број порука : 3
Registration date : 2009-06-06

JOVAN STEFANOVIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 39 EmptySat Jun 06, 2009 10:52 am

naajarealista wrote:
Neznanka wrote:
Pricajte vi sta hocete, ali samo vam to i preostaje mi smo u Areni a vasi favoriti ocigledno nisu pa mozete samo da budete ljubomorni.
A to da Joca ne zna da peva? hahaha Ne kazem ja da on peva najbolje od svih daleko od toga, ali da on kako vi kazete ne zna da peva pa on ne bi dosao do ovde.
Al samo ga vi vredjajte ne znam sta postizete time, ali vas stvar.
Mi smo u barazu dokazali ko je najbolji i kraj gzu ne moze mu niko nista jaci je od sudbine mozete samo da ga mrzite vi sto ga ne volite


Ljubomora sreco, cista ljubomora...I to pricaju ovdje gdje nema nikoga od nas... gzu Sta cemo, ipak ih treba shvatiti, Nesa je uvijek gubio i ispadao od Joce.... gzu
bas tako, al samo im i preostaje da pricaju
pa njihov Nesa da je toliko dobar ne bi ispao jos pred prvi baraz.
A za ovo da ce neko puniti Arenu sa Lukasom a neko drugorazredne kafice ili kako su vec napisali, pa da nesi to i preostaje samo da se slepa uz Lukasa, a videcemo za par godina ko ce postati najveca zvezda
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

JOVAN STEFANOVIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 39 EmptySat Jun 06, 2009 10:53 am

jocin fan wrote:
TAKOO JE NAJOOOOO!!!!!!!!!!!!! HH fzufrtf


xxxx
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

JOVAN STEFANOVIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 39 EmptySat Jun 06, 2009 10:54 am

Neznanka wrote:
naajarealista wrote:
Neznanka wrote:
Pricajte vi sta hocete, ali samo vam to i preostaje mi smo u Areni a vasi favoriti ocigledno nisu pa mozete samo da budete ljubomorni.
A to da Joca ne zna da peva? hahaha Ne kazem ja da on peva najbolje od svih daleko od toga, ali da on kako vi kazete ne zna da peva pa on ne bi dosao do ovde.
Al samo ga vi vredjajte ne znam sta postizete time, ali vas stvar.
Mi smo u barazu dokazali ko je najbolji i kraj gzu ne moze mu niko nista jaci je od sudbine mozete samo da ga mrzite vi sto ga ne volite


Ljubomora sreco, cista ljubomora...I to pricaju ovdje gdje nema nikoga od nas... gzu Sta cemo, ipak ih treba shvatiti, Nesa je uvijek gubio i ispadao od Joce.... gzu
bas tako, al samo im i preostaje da pricaju
pa njihov Nesa da je toliko dobar ne bi ispao jos pred prvi baraz.
A za ovo da ce neko puniti Arenu sa Lukasom a neko drugorazredne kafice ili kako su vec napisali, pa da nesi to i preostaje samo da se slepa uz Lukasa, a videcemo za par godina ko ce postati najveca zvezda


Xexexex i Lukas ce na kraju dici ruke od njega, nece onaj moci toliko dugo da mu se uvlaci u dupe.... hht
Back to top Go down
Neznanka
Novi korisnik
Novi korisnik
Neznanka


Број порука : 3
Registration date : 2009-06-06

JOVAN STEFANOVIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 39 EmptySat Jun 06, 2009 10:55 am

jocin fan wrote:
Neznanka wrote:
Pricajte vi sta hocete, ali samo vam to i preostaje mi smo u Areni a vasi favoriti ocigledno nisu pa mozete samo da budete ljubomorni.
A to da Joca ne zna da peva? hahaha Ne kazem ja da on peva najbolje od svih daleko od toga, ali da on kako vi kazete ne zna da peva pa on ne bi dosao do ovde.
Al samo ga vi vredjajte ne znam sta postizete time, ali vas stvar.
Mi smo u barazu dokazali ko je najbolji i kraj gzu ne moze mu niko nista jaci je od sudbine mozete samo da ga mrzite vi sto ga ne volite

Brawo neznankooooo............a to sto oni pricaju i pljuju Jowana pa mogu samo da mu zawide nista wiseee!!!!
pa bas tako......ali dobro nismo im mi krivi kad je nas favorit u Finalu, a njihovi nisu gzu gzu
Back to top Go down
jocin fan
Mega član
Mega član
jocin fan


Female
Број порука : 1333
Age : 30
ZG Favorit: : NAJBOOLJII ZNA SE:MILAN MITROVIC I ANDRIJA MARKOVIC!!!!
Registration date : 2008-12-13

JOVAN STEFANOVIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 39 EmptySat Jun 06, 2009 10:56 am

Uprawo takoooooo!!!!!!Jowan ima da bude a i wec jeste najboljiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JOCA JOCA JOCA JOCA JOCA JOCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! fzufrtf
Back to top Go down
jocin fan
Mega član
Mega član
jocin fan


Female
Број порука : 1333
Age : 30
ZG Favorit: : NAJBOOLJII ZNA SE:MILAN MITROVIC I ANDRIJA MARKOVIC!!!!
Registration date : 2008-12-13

JOVAN STEFANOVIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 39 EmptySat Jun 06, 2009 10:57 am

Neznanka wrote:
jocin fan wrote:
Neznanka wrote:
Pricajte vi sta hocete, ali samo vam to i preostaje mi smo u Areni a vasi favoriti ocigledno nisu pa mozete samo da budete ljubomorni.
A to da Joca ne zna da peva? hahaha Ne kazem ja da on peva najbolje od svih daleko od toga, ali da on kako vi kazete ne zna da peva pa on ne bi dosao do ovde.
Al samo ga vi vredjajte ne znam sta postizete time, ali vas stvar.
Mi smo u barazu dokazali ko je najbolji i kraj gzu ne moze mu niko nista jaci je od sudbine mozete samo da ga mrzite vi sto ga ne volite

Brawo neznankooooo............a to sto oni pricaju i pljuju Jowana pa mogu samo da mu zawide nista wiseee!!!!
pa bas tako......ali dobro nismo im mi krivi kad je nas favorit u Finalu, a njihovi nisu gzu gzu

DAAAA!!!!WIDELO SE KO JE NAJBOLJIII!!!!!!
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

JOVAN STEFANOVIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 39 EmptySat Jun 06, 2009 10:58 am

Ali sta ce jadne, nije ni njima lako.... :D Ipak ih treba shvatiti, nije lako biti LUZER.... LUZER!!!! :D
Back to top Go down
jocin fan
Mega član
Mega član
jocin fan


Female
Број порука : 1333
Age : 30
ZG Favorit: : NAJBOOLJII ZNA SE:MILAN MITROVIC I ANDRIJA MARKOVIC!!!!
Registration date : 2008-12-13

JOVAN STEFANOVIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 39 EmptySat Jun 06, 2009 11:01 am

Tako jee....a tako su ZLI JEZICI pricali za MILANA STANKOWICA pa sada widimo ko je najbolji i najtrazeniji i ko ima najbolji album.....TAKO CE BITI SA JOCOM!!!!
Back to top Go down
nina91
Sveznalica
Sveznalica
nina91


Female
Број порука : 566
Age : 32
Локација : *bih*/*sarajevo*/
ZG Favorit: : bez obzira na sve uvijek uz*NEBOJSU I SLADJU*/:)
Registration date : 2009-03-16

JOVAN STEFANOVIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 39 EmptySat Jun 06, 2009 11:09 am

naajarealista wrote:
Ali sta ce jadne, nije ni njima lako.... :D Ipak ih treba shvatiti, nije lako biti LUZER.... LUZER!!!! :D
pa ti nabolje shvatas kako je biti LUZER-
ja nemogu biti luzer jer fala bogu moj se zivot nezasniva na NEBOJSI-momka cijenim samo zbog ace lukasa-kojeg OBOZAVAM ali ja imam svoj zivot izvan ovog foruma-fala bogu lijep je i neznam kako izgleda biti luzer jer u zivotu dobijam onoliko koliko i dajem to sto je nesa ispao nepredstavlja nikakvu prekratnicu u mom zivotu jer momka nepoznajem..naravno da mi je zao sto nije prosao ali zvijezde granda neznace nista,neosiguravaju karijeru...
neki stvarno nemaju svoj zivot....
naravno da nemam na sta biti ljubomorna jer jovan neutice na moj zivotni status niti ugrozava moj zivot niti je bolji u mojoj profesii od mene pa da ja budem ljubomorna na njega......
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

JOVAN STEFANOVIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 39 EmptySat Jun 06, 2009 11:14 am

nina91 wrote:
naajarealista wrote:
Ali sta ce jadne, nije ni njima lako.... :D Ipak ih treba shvatiti, nije lako biti LUZER.... LUZER!!!! :D
pa ti nabolje shvatas kako je biti LUZER-
ja nemogu biti luzer jer fala bogu moj se zivot nezasniva na NEBOJSI-momka cijenim samo zbog ace lukasa-kojeg OBOZAVAM ali ja imam svoj zivot izvan ovog foruma-fala bogu lijep je i neznam kako izgleda biti luzer jer u zivotu dobijam onoliko koliko i dajem to sto je nesa ispao nepredstavlja nikakvu prekratnicu u mom zivotu jer momka nepoznajem..naravno da mi je zao sto nije prosao ali zvijezde granda neznace nista,neosiguravaju karijeru...
neki stvarno nemaju svoj zivot....
naravno da nemam na sta biti ljubomorna jer jovan neutice na moj zivotni status niti ugrozava moj zivot niti je bolji u mojoj profesii od mene pa da ja budem ljubomorna na njega......


Onda, zasto ste morale da ga pljuvate...? Uvijek smo kao mi neznanke bile krive sto smo u losim odnosima sa vama....Ali ispade suprotno i to sasvim suprotno....Da je Nobojsa prosao, cestitala bih mu, jer vrijedjanjem,i ispljavanjem zavisti ne bih Jocu dovela u Arenu....

Imam i ja svoj zivot naravno, ni meni se zivot ne zasniva na Jovanu...Ali ponasanja pojedinaca, bas govore o nekim faktorima zivota i psihi i karakteru ljudi....
Back to top Go down
Sponsored content





JOVAN STEFANOVIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 39 Empty

Back to top Go down
 
JOVAN STEFANOVIC
Back to top 
Page 39 of 40Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» JOVAN STEFANOVIC
» Sedma emisija (01. novembar) - Druga mushka drupa
» Jovan Ivancic - jOCke

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZVEZDE GRANDA 2010/11 :: Korpa :: ZVEZDE GRANDA 2008/09 :: Finalisti :: Muski kandidati-
Jump to: