ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.zvezde-granda.tk
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 JOVAN STEFANOVIC

Go down 
+27
Jelenna :-)
kosovka
nina91
Slatkica :)
Vladimir
Salem
mina92
Ivanna 94
najarealista
Nebojsa_B
Milan
Moni_mk
Gaga
Elena^
vanja
Nenad
jOcke
Taca
Daca_Dajana
Natasa93
LJUBISA
Tasha
bojana_coka
Duska
naajarealista
Djodjo
jocin fan
31 posters
Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
AuthorMessage
nina91
Sveznalica
Sveznalica
nina91


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 566
Age : 32
Ëîêàöè¼à : *bih*/*sarajevo*/
ZG Favorit: : bez obzira na sve uvijek uz*NEBOJSU I SLADJU*/:)
Registration date : 2009-03-16

JOVAN STEFANOVIC - Page 40 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 40 EmptySat Jun 06, 2009 11:25 am

VIDIS JA NISAM IMALA NAMJERU PLJUVATI PO JOVANU-ZNAS I SAMA KAD JOVAN ISPAO STA SAM TEBI REKLA-VRATI SE PAR POSTOVA UNAZAD ALI NEKE PSIHE OVDJE NISU IZDRZALE DA NESPOMENU NESU-NARAVNO REAGOVALA SAM JER PRIJE SVEGA ON JE JAKO DOBAR MOMAK KOJI NIJE ZASLUZIO OVAKAV TRETMAN....
NITI SAM U LOSIM ODNOSIMA S IKIM
MENI NIJE BITNO DA LI JE NEBOJSA PROSAO JER ZNAM DA MU JE KARIJERA OSIGURANA...JA NEBRANIM NEBOJSU JA BRANIM ACU LUKASA-PRVENSTVENO JER COVJEK NITI JE NARKOS NITI BILO STA-BIO JE U SARAJEVU PRICAO O NEBOJSI I NIGDJE NEBOJSU NIJE SVRSTAVAO KAO SVOG POTRCKA VEC KAO PRIJATELJA-ZATO MALO SE INFORMISI PA ONDA MLATI OVDJE JER GOVORIS NESTO ZA STA NEPOSTOJE DOKAZI NTI ARGUMENTI..NEBOJSA NIJE MOLIO LUKASA ZA BILO STO VEC JE NJEGA LUKAS TRAZIO....
JA SAM POSTOVALA JOVANA!!A PRVENSTVENO TI BI TREBALA PORADITI NA SVOM PONASANJU(VRATI SE PAR POSTOVA UNAZAD-PA PROCITAJ MALO NEKE STVARI KOJE SI ISALA)
JA SAM PIJANISTICA I NEMA VEZE S JOVANOM NITI S NEBOJSOM JEDNOSTAVNO SAM SLUHISTA I ZNAM DA CIJENIM PRAVI VOKAL A IZGLED MENI JE O NEBITAN JER COVJEK VRIJEDI ONOLIKO KOLIKO NOSI U DUSI KOLIKO JE DOBRA OSOBA TO CES SHVATIIT KASNIJE KADA BUDES MALO STARIJA JER IZGLED MOZE MNOGO DA ZAVARA....


Last edited by nina91 on Sat Jun 06, 2009 11:32 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
nina91
Sveznalica
Sveznalica
nina91


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 566
Age : 32
Ëîêàöè¼à : *bih*/*sarajevo*/
ZG Favorit: : bez obzira na sve uvijek uz*NEBOJSU I SLADJU*/:)
Registration date : 2009-03-16

JOVAN STEFANOVIC - Page 40 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 40 EmptySat Jun 06, 2009 11:30 am

jocin fan wrote:
nina91 wrote:
jocin fan wrote:
samo se wi drage moje ljutite i pricajte swastaa,......razumemo mi NEZNANKE too...KO GUBI IMA PRAWO DA SE LJUTII!!!joca je prosaooo i nista nam wise nije bitnoo..pa,pa nebojsaaaa fzufrtf

HAJ BONA RAZGULI BOJIM SE DA TE NISAM NISTA PITALA!!!KADA TI SE BUDEM OBRATILA ONDA NESTO RECI..

STA MISLIS DA CES NEKOGA OVDJE POVRIJEDITI PA NEMAS TI TAJ FOND RIJECI TI SAMO IMAS IZVRNUTU PSIHU..
NARAVNO NEZNANKE VI UVIJEK GUBITE PA ZNATE KAKAV JE TO OSJECAJ
PRVO NAZIV VAM JE TOTALNO BEZVEZE ZA SMIJATI...NEZNANKA JE PJESMA KOJU JE PREPJEVAO ACA LUKAS KOJI JE INACE NESIN PRIJATELJ A VI GA PLJUJETE A SEBE NAZIVATE PO NJEGOVOJ PJESMI
JADNO,JADNO A STA OCEKIVATI OD VAS KAD VAM JE JOCA FAVORIT
JADE JADNE...
PA-PA TJ FINO ELEGANTNO,RAZGULI S FORUMA SLADJANE STAJIC....
NEKO CE PINITI ARENU S ACOM A NEO CE PJEVATI U DRUGORAZREDNOM KAFICU I MOLITI TATICU DA MU STA SREDI......A TAJ NEKO JE JOVAN STEFANOVIC-PUN SEBE A NIKO I NISTA-STOJI IZA IMENA SVOG TATE..DOBRO RECE GOGA SEKULIC:JA UOPCE NE ZNAM KO JE TAJ KLINAC!!!!


hht
DACO MOJA-TOOO bgui


Alo dewojkooo smiri xormoneee!!!Oladi maloo!!!!Ja ne znam gramatiku????PXAXAXXAXA pa ne znam koja je od nas dwe nepismena.....pogledaj malo text koji si napisala pa mi se onda obrati....
A sto se JOWANA tice swi znaju da je on najbolji....tako da wise nas ne dodiruju ti wasi glupi komentari kako njegow otac stoji iza njega bla,bla......xexex a smeta wam nas nadimak....pa smislite i wi nesto kako wi kazete GLUPO!!!!! bgui xxxx smejanje

KO JE PRICAO O GRAMATICI GRAMATIKA NEMA VEZE S VOKABULAROM(FONDOM RIJECI)..
OSIM STO IMAS SKUSEN FOND RIJECI JA BI REKLA DA TI JE TESKO SHVATIIT STA JE NEKO HTIO DA NAPISE A ZA TO POSTOJE DOKTORI I USTANOVE KOJE CE TI POMOCI DA RIJESIS TAJ PROBLEM AKO TI IMA POMOCI....TO JE NESTO STO IMA NAZIV DISLEKSIJA.....
NE KAZE SE xormoneee VEC HORMONE ZNACI OPET GRESKA PRI PISANJU.......
A O MOM OBRAZOVANU NEMOJ DA PRICAS JA IDEM U DVIJE SKOLE I OBRAZOVANIJA SAM OD TEBE U SVAKOM SUCAJU...DA SI OBRAZOVANA ZNAL BI KAD SE KORISTI SLOVO W ALI......... fzufzt
Back to top Go down
jocin fan
Mega član
Mega član
jocin fan


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 1333
Age : 30
ZG Favorit: : NAJBOOLJII ZNA SE:MILAN MITROVIC I ANDRIJA MARKOVIC!!!!
Registration date : 2008-12-13

JOVAN STEFANOVIC - Page 40 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 40 EmptySat Jun 06, 2009 11:40 am

nina91 wrote:
jocin fan wrote:
nina91 wrote:
jocin fan wrote:
samo se wi drage moje ljutite i pricajte swastaa,......razumemo mi NEZNANKE too...KO GUBI IMA PRAWO DA SE LJUTII!!!joca je prosaooo i nista nam wise nije bitnoo..pa,pa nebojsaaaa fzufrtf

HAJ BONA RAZGULI BOJIM SE DA TE NISAM NISTA PITALA!!!KADA TI SE BUDEM OBRATILA ONDA NESTO RECI..

STA MISLIS DA CES NEKOGA OVDJE POVRIJEDITI PA NEMAS TI TAJ FOND RIJECI TI SAMO IMAS IZVRNUTU PSIHU..
NARAVNO NEZNANKE VI UVIJEK GUBITE PA ZNATE KAKAV JE TO OSJECAJ
PRVO NAZIV VAM JE TOTALNO BEZVEZE ZA SMIJATI...NEZNANKA JE PJESMA KOJU JE PREPJEVAO ACA LUKAS KOJI JE INACE NESIN PRIJATELJ A VI GA PLJUJETE A SEBE NAZIVATE PO NJEGOVOJ PJESMI
JADNO,JADNO A STA OCEKIVATI OD VAS KAD VAM JE JOCA FAVORIT
JADE JADNE...
PA-PA TJ FINO ELEGANTNO,RAZGULI S FORUMA SLADJANE STAJIC....
NEKO CE PINITI ARENU S ACOM A NEO CE PJEVATI U DRUGORAZREDNOM KAFICU I MOLITI TATICU DA MU STA SREDI......A TAJ NEKO JE JOVAN STEFANOVIC-PUN SEBE A NIKO I NISTA-STOJI IZA IMENA SVOG TATE..DOBRO RECE GOGA SEKULIC:JA UOPCE NE ZNAM KO JE TAJ KLINAC!!!!


hht
DACO MOJA-TOOO bgui


Alo dewojkooo smiri xormoneee!!!Oladi maloo!!!!Ja ne znam gramatiku????PXAXAXXAXA pa ne znam koja je od nas dwe nepismena.....pogledaj malo text koji si napisala pa mi se onda obrati....
A sto se JOWANA tice swi znaju da je on najbolji....tako da wise nas ne dodiruju ti wasi glupi komentari kako njegow otac stoji iza njega bla,bla......xexex a smeta wam nas nadimak....pa smislite i wi nesto kako wi kazete GLUPO!!!!! bgui xxxx smejanje

KO JE PRICAO O GRAMATICI GRAMATIKA NEMA VEZE S VOKABULAROM(FONDOM RIJECI)..
OSIM STO IMAS SKUSEN FOND RIJECI JA BI REKLA DA TI JE TESKO SHVATIIT STA JE NEKO HTIO DA NAPISE A ZA TO POSTOJE DOKTORI I USTANOVE KOJE CE TI POMOCI DA RIJESIS TAJ PROBLEM AKO TI IMA POMOCI....TO JE NESTO STO IMA NAZIV DISLEKSIJA.....
NE KAZE SE xormoneee VEC HORMONE ZNACI OPET GRESKA PRI PISANJU.......
A O MOM OBRAZOVANU NEMOJ DA PRICAS JA IDEM U DVIJE SKOLE I OBRAZOVANIJA SAM OD TEBE U SVAKOM SUCAJU...DA SI OBRAZOVANA ZNAL BI KAD SE KORISTI SLOVO W ALI......... fzufzt


TI OBRAZOWANIJA OD MENE!!!???ne bix rekla ali ok...i ja idem u dwe skole.....tako da.....a meni ne treba doktor...mozda tebi treba ali necu da se prepirem sa tobom......a to da li ja pisem x ili w to je moja stwar i stwar nawike.....nece meni neko tamo koga u ziwotu nisam widela da prica da li sam ja pismena,u koliko skola idem...msm...strasnoo....znam sama da brinem o sebi..xwala u swakom slucaju.... hht
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Áðî¼ ïîðóêà : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

JOVAN STEFANOVIC - Page 40 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 40 EmptySat Jun 06, 2009 11:51 am

nina91 wrote:
VIDIS JA NISAM IMALA NAMJERU PLJUVATI PO JOVANU-ZNAS I SAMA KAD JOVAN ISPAO STA SAM TEBI REKLA-VRATI SE PAR POSTOVA UNAZAD ALI NEKE PSIHE OVDJE NISU IZDRZALE DA NESPOMENU NESU-NARAVNO REAGOVALA SAM JER PRIJE SVEGA ON JE JAKO DOBAR MOMAK KOJI NIJE ZASLUZIO OVAKAV TRETMAN....
NITI SAM U LOSIM ODNOSIMA S IKIM
MENI NIJE BITNO DA LI JE NEBOJSA PROSAO JER ZNAM DA MU JE KARIJERA OSIGURANA...JA NEBRANIM NEBOJSU JA BRANIM ACU LUKASA-PRVENSTVENO JER COVJEK NITI JE NARKOS NITI BILO STA-BIO JE U SARAJEVU PRICAO O NEBOJSI I NIGDJE NEBOJSU NIJE SVRSTAVAO KAO SVOG POTRCKA VEC KAO PRIJATELJA-ZATO MALO SE INFORMISI PA ONDA MLATI OVDJE JER GOVORIS NESTO ZA STA NEPOSTOJE DOKAZI NTI ARGUMENTI..NEBOJSA NIJE MOLIO LUKASA ZA BILO STO VEC JE NJEGA LUKAS TRAZIO....
JA SAM POSTOVALA JOVANA!!A PRVENSTVENO TI BI TREBALA PORADITI NA SVOM PONASANJU(VRATI SE PAR POSTOVA UNAZAD-PA PROCITAJ MALO NEKE STVARI KOJE SI ISALA)
JA SAM PIJANISTICA I NEMA VEZE S JOVANOM NITI S NEBOJSOM JEDNOSTAVNO SAM SLUHISTA I ZNAM DA CIJENIM PRAVI VOKAL A IZGLED MENI JE O NEBITAN JER COVJEK VRIJEDI ONOLIKO KOLIKO NOSI U DUSI KOLIKO JE DOBRA OSOBA TO CES SHVATIIT KASNIJE KADA BUDES MALO STARIJA JER IZGLED MOZE MNOGO DA ZAVARA....


Taèno je, nemam provjerene informacije o Lukasu i Nebojši, taèno je i da nikada neæu biti upuæena u njihov odnos, taèno je i da "mlatim", ali je isto taèno da ni ti niti bilo ko od onih koji su pisali na prethodinm stranicama ne znate niti æete ikada znati da li Joci æale sreðuje prolaske.To možete samo da pretpostavljate, i prièate prièe bez osnove.
Stvarno, sve što sam rekla protiv Nebojše, to je zato što ovdje neko konstantno poèinje "prièe" o Joci.Glupo je da ja vrijeðam Nebojšu kad ga ni ne poznajem (jedna od stvari koje sam shvatila), ali kad neko ovdje poène prièati o Joci, ja mu moram uzvraiti.A kad me ljudski bezobrazluk isprovocira, èesto ne poznajem granice, i poènem da prièam svašta.Tada sigurno i u meni neko prepozna taj bezobrazluk, i onda se sve nastavlja dalje.Pa dokle æemo više ovako?
Mi vjerujemo u Jocu, i nadamo se da ce sto bolje proæi u finalu, a vi volite Nebojšu i nadate se da ce ostvariti dobru karijeru.Nijedna rijeè koju vi budete rekli za Jovana, niti koju mi budemo rekli za Nebojšu (pogotovo ako su uvrijede) nece nas podstaæi da promjenimo ono sto mislimo o njima.Jedino æe prouzrokovati nešto ovako, konstantne svaðe.
Ja mislim da je dosta više. bxcbx
Back to top Go down
nina91
Sveznalica
Sveznalica
nina91


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 566
Age : 32
Ëîêàöè¼à : *bih*/*sarajevo*/
ZG Favorit: : bez obzira na sve uvijek uz*NEBOJSU I SLADJU*/:)
Registration date : 2009-03-16

JOVAN STEFANOVIC - Page 40 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 40 EmptySat Jun 06, 2009 3:27 pm

pa naravno da ne znamo da li joci cale sredjuje ili da li je lukas ista nesi sredio...
koliko si ti puta izvrijedjala nebojsu i koliko si ga pljuvala to ni sto kisa ne moze saprati...a ja te evo pitam cemu sve to??jel zbog Tace????
ja jocu nisam dirala dok nisam procitala vase postove i pitala se sta je vama nebojsa to uradio pa ga toliko pljujete...
kada neko dira nesu ja odmah se zapalim i reagujem-zasto zato sto momak to nije zasluzio on je ipak javna licnost uredu je sto se dovodi u pitanje nebojsa vec sto se ovdje prica o aci lukasu a novinari prate ove forume i sve to stave u novine...
zaboli me jeli joci ista cale sredio to ce mu stajati na savjesti i peci ga ako je nezasluzeno usao u finale....


@jocin fan-bojim se da nisi upoznata s pojmom DISLEKSIJA-to je bolest koja ima za uzrok pogresno pisanje i izgovaranje pojedinih rijeci a meni se cini da ti i te kako imas taj problem......meni hvala bogu netreba doktor zdrava sam a za tebe ne znam..to pisanje je stvar opce kulture koja ti izgleda nedostaje....
a to sto se nadimka tice meni netreba jer ja sam cistokrvna LUKASICA......a da je glupo vase jeste-msm NEZNANKE-hehheh ja umirem od smijeha kada to cujem odmah se sjetim ace kako to pjeva a vi ga pljujete-pa niste nista pametnije mogli smisliti.........
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Áðî¼ ïîðóêà : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

JOVAN STEFANOVIC - Page 40 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 40 EmptySat Jun 06, 2009 3:48 pm

nina91 wrote:
pa naravno da ne znamo da li joci cale sredjuje ili da li je lukas ista nesi sredio...
koliko si ti puta izvrijedjala nebojsu i koliko si ga pljuvala to ni sto kisa ne moze saprati...a ja te evo pitam cemu sve to??jel zbog Tace????
ja jocu nisam dirala dok nisam procitala vase postove i pitala se sta je vama nebojsa to uradio pa ga toliko pljujete...
kada neko dira nesu ja odmah se zapalim i reagujem-zasto zato sto momak to nije zasluzio on je ipak javna licnost uredu je sto se dovodi u pitanje nebojsa vec sto se ovdje prica o aci lukasu a novinari prate ove forume i sve to stave u novine...
zaboli me jeli joci ista cale sredio to ce mu stajati na savjesti i peci ga ako je nezasluzeno usao u finale....

Da, ja sve što sam rekla, rekla sam baš zbog nje.I znam i mogu se zakleti da nikada nisam poèela prva.Uvijek reagujem onda kad neko dira Jovana! A sad nažalost, dok god se ovako budemo ponašali ispaštace prije svega oni (Joca i Nesa), a onda i oni drugi njihovi fanovi koji ovo citaju a nemaju veze sa našim svaðama.
Isto sam tako i ja pocela "dirati" Nebojšu.Onda kad su ovdje svi osuli paljbu po Jovanu, zato sam se ja i registrovala na ovaj forum (kad sam vidjela sva ta pljuvanja, uvrijede...), ti za to ne znaš jer si se registrovala kasnije, i ta prepucavanja su se nastavila i dan danas.Mislim da je dosta više stvarno.
Back to top Go down
nina91
Sveznalica
Sveznalica
nina91


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 566
Age : 32
Ëîêàöè¼à : *bih*/*sarajevo*/
ZG Favorit: : bez obzira na sve uvijek uz*NEBOJSU I SLADJU*/:)
Registration date : 2009-03-16

JOVAN STEFANOVIC - Page 40 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 40 EmptySat Jun 06, 2009 3:53 pm

a sta je to taca toliko radila????msm zbog cega sve to????
niko od nas nedobija a svi gubimo zapravo-trosimo vrijeme za koje se mozemo zezati,smijati,lijepo pricati na bezveznu svadju........
ja sam se reg na ovaj forum samo zbog sladje jer mi je ona bila favorit isto kao i nesa....
opaliti paljbu nije reci meni se jovan nesvidja vec vrijedjati....
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Áðî¼ ïîðóêà : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

JOVAN STEFANOVIC - Page 40 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 40 EmptySat Jun 06, 2009 4:08 pm

nina91 wrote:
a sta je to taca toliko radila????msm zbog cega sve to????
niko od nas nedobija a svi gubimo zapravo-trosimo vrijeme za koje se mozemo zezati,smijati,lijepo pricati na bezveznu svadju........
ja sam se reg na ovaj forum samo zbog sladje jer mi je ona bila favorit isto kao i nesa....
opaliti paljbu nije reci meni se jovan nesvidja vec vrijedjati....


Da, a ona i još neki, koji hvala Bogu ne posjeæuju više ovaj forum su rekli mnogo gore stvari od navedene.Reæi: "Meni se Jovan ne sviða", je sasvim prihvatljivo i hvala Bogu ovo je forum i treba da se iznose misljenja i takvog tipa, ali sve ima svoje granice.I mi njegovi fanovi smo spremni prihvatiti kritike na njegov raèun.Niko nije savršen, pa ni Joca Stefanoviæ, svi imamo razlicita misljenja, pa ne može se ni on svima svidðati.Ali komentare tipa:"Pederko mali, namazanko odvratni.", da ne nabrajam, e na to necu æutati!Jovan jeste javna liènost, i èim se bavi ovim poslom sigurno je spreman i na pohvale i na kritike, ali nije on objekat koji æe neke iskompleksirane budale koje ne vide prvo sebe da pljuju i da prièaju svašta o njemu, jer je moguæe da i on ovo èita.Pa kako bi se, pitam se, na njgovom mjestu osjeæali oni kad bi to èitali.
Zato bolje da prekinemo sa tim, jer ni ja ne volim sto diram Nebojšu, nije ni on kriv sto njega moram da uzimam u usta zbog nekih kretena.
Back to top Go down
nina91
Sveznalica
Sveznalica
nina91


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 566
Age : 32
Ëîêàöè¼à : *bih*/*sarajevo*/
ZG Favorit: : bez obzira na sve uvijek uz*NEBOJSU I SLADJU*/:)
Registration date : 2009-03-16

JOVAN STEFANOVIC - Page 40 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 40 EmptySat Jun 06, 2009 4:15 pm

pa naravno da niko nije savrsen sem boga naravno...
pa i za nesu su svasta pisali:debeli,vidi mu tikve,strusit ce ovu binu....
ljudi koji neshvataju da izgled uopce nije bitan i da svako ima drukciji ukus...
sto se tace tice ka tu curu gotivim ali bas ono pravo,msm da je super......
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Áðî¼ ïîðóêà : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

JOVAN STEFANOVIC - Page 40 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 40 EmptySat Jun 06, 2009 4:18 pm

nina91 wrote:
pa naravno da niko nije savrsen sem boga naravno...
pa i za nesu su svasta pisali:debeli,vidi mu tikve,strusit ce ovu binu....
ljudi koji neshvataju da izgled uopce nije bitan i da svako ima drukciji ukus...
sto se tace tice ka tu curu gotivim ali bas ono pravo,msm da je super......

Da, ali to su prièali nakon onog navedenog za Jocu.
Back to top Go down
jocin fan
Mega član
Mega član
jocin fan


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 1333
Age : 30
ZG Favorit: : NAJBOOLJII ZNA SE:MILAN MITROVIC I ANDRIJA MARKOVIC!!!!
Registration date : 2008-12-13

JOVAN STEFANOVIC - Page 40 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 40 EmptySat Jun 06, 2009 5:45 pm

nina91 wrote:
pa naravno da ne znamo da li joci cale sredjuje ili da li je lukas ista nesi sredio...
koliko si ti puta izvrijedjala nebojsu i koliko si ga pljuvala to ni sto kisa ne moze saprati...a ja te evo pitam cemu sve to??jel zbog Tace????
ja jocu nisam dirala dok nisam procitala vase postove i pitala se sta je vama nebojsa to uradio pa ga toliko pljujete...
kada neko dira nesu ja odmah se zapalim i reagujem-zasto zato sto momak to nije zasluzio on je ipak javna licnost uredu je sto se dovodi u pitanje nebojsa vec sto se ovdje prica o aci lukasu a novinari prate ove forume i sve to stave u novine...
zaboli me jeli joci ista cale sredio to ce mu stajati na savjesti i peci ga ako je nezasluzeno usao u finale....


@jocin fan-bojim se da nisi upoznata s pojmom DISLEKSIJA-to je bolest koja ima za uzrok pogresno pisanje i izgovaranje pojedinih rijeci a meni se cini da ti i te kako imas taj problem......meni hvala bogu netreba doktor zdrava sam a za tebe ne znam..to pisanje je stvar opce kulture koja ti izgleda nedostaje....
a to sto se nadimka tice meni netreba jer ja sam cistokrvna LUKASICA......a da je glupo vase jeste-msm NEZNANKE-hehheh ja umirem od smijeha kada to cujem odmah se sjetim ace kako to pjeva a vi ga pljujete-pa niste nista pametnije mogli smisliti.........


Nina ja odlicno znam sta je disleksija.....jer mi struka nalaze da MORAM da znam.....aa xwala bogu nemam tu bolest...sto se mog pisanja tice pisem tako jer swi pisu i ,,w,, i ,,x,, a uopste mi nije problem da pisem normalno...jednostawno to je moja dobra wolja.....pozZ xyyy
Back to top Go down
Sara
Novi korisnik
Novi korisnik
Sara


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 5
Age : 32
Ëîêàöè¼à : beograd
ZG Favorit: : JOVAN STEFANOVIC
Registration date : 2009-06-06

JOVAN STEFANOVIC - Page 40 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 40 EmptySun Jun 07, 2009 1:00 pm

JOVAN JE NAJBOLJI MOZE SVAKO DA PRICA STA HOCE ALI JOCA JE NAJBOLJI BIO I OSTAO..................TAKO DA LJUBOMORNE DUSHE MOGU DA NAM PUSE!!!!


JOCA JE POBEDNIK ZVEZDE GRANDA!!!!VOLE GA NJEGOVE NEZNANKE!!
Back to top Go down
http://www.slavkoni.com
Sara
Novi korisnik
Novi korisnik
Sara


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 5
Age : 32
Ëîêàöè¼à : beograd
ZG Favorit: : JOVAN STEFANOVIC
Registration date : 2009-06-06

JOVAN STEFANOVIC - Page 40 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 40 EmptySun Jun 07, 2009 1:06 pm

A TI NINA91 UCUTI..........JER DA JE NESHA BIO NAJBOLJI ON BI PROSAO SIGURNO ALI POSTO NIJE TAKO DA MOZES SLOBODNO DA UCUTIS..........A TO DA JOCU GURA CALE TO NIJE ISTINA JER DA NJEGA GURA CALE ON NE BI ISPAO NEGO BI ODMAH ISAO U ARENU!!TAKO DA LJUBOMORNE DUSHE(TJS.NPR.NINA91)MOGU DA NAM PUSHE!!
Back to top Go down
http://www.slavkoni.com
nina91
Sveznalica
Sveznalica
nina91


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 566
Age : 32
Ëîêàöè¼à : *bih*/*sarajevo*/
ZG Favorit: : bez obzira na sve uvijek uz*NEBOJSU I SLADJU*/:)
Registration date : 2009-03-16

JOVAN STEFANOVIC - Page 40 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 40 EmptySun Jun 07, 2009 2:23 pm

kao prvo necu da cutim ti me nemozes usutkati...
nemjesaj se u nesto o cem nemas blage veze a pogotovo ako ne znas o cemu se radi....
vrati se malo unazad pa vidi ko je koga vrijedjao..
nesu nemoj da spominjes jer neodgovaram za sebe,ne poznajes momka niti ces ga ikad poznavati,momak je institucija za sve vas....
tako da razligu mala jer te niko nista nije pitao ovo je zmedju mene jocin fan i naje a tebe nezzz niti me ti zanimas ali nesu nediraj...
za vaseg jovana me boli da ne kazem sta..
ljubomorna ja na jovana hahahhaha kako jadno-ja ljubomorna da budem na ono(nezz kako da ga nazovem)pa uzela bi pistolj i upucala se,shvati nemam na sta biti ljubomorna jer ja sam u svom poslu najbolja u svojoj drzavi,jovana niti poznajem niti me on zanima...
vi nesu jednom-ja jovana triputa-tako to ide kod mene...
jel ti mozes sa sigurnoscu da tvrdis da joci nista cale nesredjue jesi mu to sestra pa znas ili si prorocica ili radis u grandU??
haha
mene se ostavi na miru jer me uopce ne znas a ne ti da sudis o meni!!RAZGULI OD MENE!!!!

jocin fan-ma sve 5 ngo mene fakat iritira upotreba sova w hahahha ne zamjeri,svi oko mene tako pisu pa se sa svima svadjam zbog slova w.... fzufzkt
Back to top Go down
Daca_Dajana
Mega član
Mega član
Daca_Dajana


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 1701
Age : 30
ZG Favorit: : ***SLADJANA STAJIC,NEBOJSA VOJVODIC***
Registration date : 2008-11-16

JOVAN STEFANOVIC - Page 40 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 40 EmptySun Jun 07, 2009 4:46 pm

Da li ste vi normalni,hoce li vam Jovan nekada zahvaliti sto se svadjate,boli njega uvo za svadju,bitno da je prosao i kraj,sta se sad tu nerviramo i svadjamo,Nina imas poruku na pm da ti kazem kad se vidimo:):**
Back to top Go down
jocin fan
Mega član
Mega član
jocin fan


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 1333
Age : 30
ZG Favorit: : NAJBOOLJII ZNA SE:MILAN MITROVIC I ANDRIJA MARKOVIC!!!!
Registration date : 2008-12-13

JOVAN STEFANOVIC - Page 40 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 40 EmptySun Jun 07, 2009 5:34 pm

Ma ok nina sxwatila sam.....JOCA THE BEST!!!!! fzufrtf

-------

https://sladjanastajic.forumsc.net/viewtopic.forum?t=476
Back to top Go down
Sponsored content





JOVAN STEFANOVIC - Page 40 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 40 Empty

Back to top Go down
 
JOVAN STEFANOVIC
Back to top 
Page 40 of 40Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» JOVAN STEFANOVIC
» Sedma emisija (01. novembar) - Druga mushka drupa
» Jovan Ivancic - jOCke

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZVEZDE GRANDA 2010/11 :: Korpa :: ZVEZDE GRANDA 2008/09 :: Finalisti :: Muski kandidati-
Jump to: