ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.zvezde-granda.tk
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Koga narod najmanje voli?

Go down 
+16
Slatkica :)
mixi-sfcdb
jocin fan
bojana_coka
jOcke
Nenad
naajarealista
Daca_Dajana
najarealista
Salem
Gaga
Duska
Anni
Tasha
Taca
vanja
20 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Koga narod najmanje voli?
Jovan Stefanovic
Koga narod najmanje voli? - Page 5 Vote_lcap22%Koga narod najmanje voli? - Page 5 Vote_rcap
 22% [ 6 ]
Topalko
Koga narod najmanje voli? - Page 5 Vote_lcap26%Koga narod najmanje voli? - Page 5 Vote_rcap
 26% [ 7 ]
Nebojsa Vojvodic
Koga narod najmanje voli? - Page 5 Vote_lcap15%Koga narod najmanje voli? - Page 5 Vote_rcap
 15% [ 4 ]
Marko Kostic
Koga narod najmanje voli? - Page 5 Vote_lcap15%Koga narod najmanje voli? - Page 5 Vote_rcap
 15% [ 4 ]
Darko Lazic
Koga narod najmanje voli? - Page 5 Vote_lcap11%Koga narod najmanje voli? - Page 5 Vote_rcap
 11% [ 3 ]
Slobodan Vasic
Koga narod najmanje voli? - Page 5 Vote_lcap11%Koga narod najmanje voli? - Page 5 Vote_rcap
 11% [ 3 ]
Total Votes : 27
 
Poll closed

AuthorMessage
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

Koga narod najmanje voli? - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Koga narod najmanje voli?   Koga narod najmanje voli? - Page 5 EmptySun Apr 12, 2009 7:59 pm

Gaga wrote:
Najo evo ja te kao tvoja Neznanka molim da se ne svadjas! Ajl pliz

Ne pocinjem prva, bas kao sto vidis...Idiote banuj me, ali necu tebi da cutim pa da mi je poslednje, kapiras?
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

Koga narod najmanje voli? - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Koga narod najmanje voli?   Koga narod najmanje voli? - Page 5 EmptySun Apr 12, 2009 8:00 pm

Najo, ajde lepo te molim da ne narusavas ugled ovog foruma. Budimo kulturni.
Back to top Go down
Tasha
Mega član
Mega član
Tasha


Female
Број порука : 1250
Локација : SUBOTICA/NOVI SAD
ZG Favorit: : Nebojsa Vojvodic & Sasa Kapor
Registration date : 2008-10-14

Koga narod najmanje voli? - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Koga narod najmanje voli?   Koga narod najmanje voli? - Page 5 EmptySun Apr 12, 2009 11:30 pm

mogu da pitam oko cega se sad svadjate??? nisu li naja i nina zavrsile svadju? ne kapiram... fzufzt
opustite se.... idemo dalje... gde god...
Back to top Go down
nina91
Sveznalica
Sveznalica
nina91


Female
Број порука : 566
Age : 32
Локација : *bih*/*sarajevo*/
ZG Favorit: : bez obzira na sve uvijek uz*NEBOJSU I SLADJU*/:)
Registration date : 2009-03-16

Koga narod najmanje voli? - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Koga narod najmanje voli?   Koga narod najmanje voli? - Page 5 EmptyMon Apr 13, 2009 10:22 am

tasha o toj temi sam ti vec sve rekla na facebooku,xdxdx necu da trosim energiju djaba ovdje sam dosla da upoznam ljude i da cujem njihove stavove i da podrzim sladju :( i nesu jer su za mene najbolji,i postujem svacije misljenje,bezpotrebno je ovo sve,cemu psovke i ovako izrazavanje zar ne moze lijepo da se kaze???
kako se tasha,taca,daca nesvadjaju nikad sa mnom a rekla sam npr da mi se nesvidja nesina izvedba licne karte pa me niko nije lincovao zato sto sam to lijepo rekla a ne glupan ovo ono..podrzimo svoje favorite a vidjet cemo ko ce uspjeti na svom putu..
NAJO IZVINI AKO SAM TE ICIM U SVOM PREDHODNOM POSTU UVRIJEDILA ILI AKO SAM NAPISALA NESTO STO TE NALJUTILO--SVADJA JE ZAVRSENA....

TASHA gzu
Back to top Go down
nina91
Sveznalica
Sveznalica
nina91


Female
Број порука : 566
Age : 32
Локација : *bih*/*sarajevo*/
ZG Favorit: : bez obzira na sve uvijek uz*NEBOJSU I SLADJU*/:)
Registration date : 2009-03-16

Koga narod najmanje voli? - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Koga narod najmanje voli?   Koga narod najmanje voli? - Page 5 EmptyMon Apr 13, 2009 10:33 am

I NA KRAJU TO DA NESU NAROD NE VOLI BAS NIJE TACNO,NESU NAROD CJENI ZBOG NJEGOVE SKROMNOSTI..JEDNOM ISPAO PA STA AL JE POSLIJE TOGA DOKAZAO DA JE NAJBOLJI..
POGLEDAJ KOMENTARE ZIRIJA PA CES VIDJETI STA LJUDI KOJIMA NESA NIJE NISTA MISLE O NJEMU-TO MI JE BITNO A STA CE TAMO NEKI FORUMASI MISLITI UOPSTE ME NE ZANIMA BOLI ME COSE ZA TO,A POGOTOVO AKO NE POZNAJU NES,STA MOGU ZNATI KAKAV JE ON,DA JE TO REKLA TACA ILI DACA ILI TASHA KOJE POZNAJU NESU ONDA BI VJEROVALA AL NEKO KO NEAM BLAGE O NESI NE ZANIMA ME STA TAJ MISLI..NESI JE BITNIJE STA JEDAN BRAJA ILI MISJA MIJATOVIC MISLE JER TI LJUDI CE GRADITI NA OSNOVU PJESAMA NESINU KARIJERU.....
Back to top Go down
Sara
Novi korisnik
Novi korisnik
Sara


Female
Број порука : 5
Age : 32
Локација : beograd
ZG Favorit: : JOVAN STEFANOVIC
Registration date : 2009-06-06

Koga narod najmanje voli? - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Koga narod najmanje voli?   Koga narod najmanje voli? - Page 5 EmptySun Jun 07, 2009 1:08 pm

OVO JE SVE BEZZ.......JER NAROD NAJVISE VOLI JOCU......A OVE OSTALE DA IH NAROD NAJVISE VOLI ONI NE BI ISPALI NEGO BI OSTALI U TAKMICENJU!!TAKO DA COKK ZA SVE!!
Back to top Go down
http://www.slavkoni.com
noticen24
Novi korisnik
Novi korisnik



Број порука : 5
Registration date : 2010-06-29

Koga narod najmanje voli? - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Koga narod najmanje voli?   Koga narod najmanje voli? - Page 5 EmptyWed Jun 30, 2010 8:45 am

Jovan Stefanovic

______________

monitor repair
Film
Back to top Go down
Sponsored content





Koga narod najmanje voli? - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Koga narod najmanje voli?   Koga narod najmanje voli? - Page 5 Empty

Back to top Go down
 
Koga narod najmanje voli?
Back to top 
Page 5 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Koga publika najmanje voli?
» 19. April - Zvezde Granda Narod pita
» KOGA VIDITE U FINALU????
» Koga vracamo u takmicenje od muskih kandidata?
» Koga vracamo u takmicenje od zenskih kandidata?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZVEZDE GRANDA 2010/11 :: Korpa :: ZVEZDE GRANDA 2008/09 :: Finalisti :: Muski kandidati-
Jump to: