ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.zvezde-granda.tk
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Koga narod najmanje voli?

Go down 
+16
Slatkica :)
mixi-sfcdb
jocin fan
bojana_coka
jOcke
Nenad
naajarealista
Daca_Dajana
najarealista
Salem
Gaga
Duska
Anni
Tasha
Taca
vanja
20 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Koga narod najmanje voli?
Jovan Stefanovic
Koga narod najmanje voli? - Page 2 Vote_lcap22%Koga narod najmanje voli? - Page 2 Vote_rcap
 22% [ 6 ]
Topalko
Koga narod najmanje voli? - Page 2 Vote_lcap26%Koga narod najmanje voli? - Page 2 Vote_rcap
 26% [ 7 ]
Nebojsa Vojvodic
Koga narod najmanje voli? - Page 2 Vote_lcap15%Koga narod najmanje voli? - Page 2 Vote_rcap
 15% [ 4 ]
Marko Kostic
Koga narod najmanje voli? - Page 2 Vote_lcap15%Koga narod najmanje voli? - Page 2 Vote_rcap
 15% [ 4 ]
Darko Lazic
Koga narod najmanje voli? - Page 2 Vote_lcap11%Koga narod najmanje voli? - Page 2 Vote_rcap
 11% [ 3 ]
Slobodan Vasic
Koga narod najmanje voli? - Page 2 Vote_lcap11%Koga narod najmanje voli? - Page 2 Vote_rcap
 11% [ 3 ]
Total Votes : 27
 
Poll closed

AuthorMessage
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

Koga narod najmanje voli? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koga narod najmanje voli?   Koga narod najmanje voli? - Page 2 EmptySat Feb 07, 2009 3:53 pm

jOcke wrote:
Najo opet pocinjes svadju sta te briga bre neko voli nesu neko ne ok ? gzu
Jel mi mozes uciniti uslugu i procitati od pocetka temu da vidis ko je zapoceo svadju? xyyy Ne dam da pljuju Jocu bez razloga, oni Jocu ja Nesu....A prva nikad necu poceti
Back to top Go down
bojana_coka
Aktivan Korisnik
Aktivan Korisnik
bojana_coka


Број порука : 166
Age : 33
Registration date : 2008-10-09

Koga narod najmanje voli? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koga narod najmanje voli?   Koga narod najmanje voli? - Page 2 EmptySat Feb 07, 2009 3:54 pm

ovako...vidim da samo za jocu znate da govorite kako se provllaci na osnovu caleta i ostalo..a sta je sa sasom kaporom.a?????i njemu je cale neki djavo a ne ne samo joca prolazi na osnovu caleta....da li je jovan kriv sto je njegov cale kompozitor..dal je kriv sto je izabrao da ide tezim putem..a ne kracim....da je kriv sto je vec radio aranzmane za neke pevace........???????????sto je vec radio ovaj posao....njega ne angazuju da pevaju zbog caleta nego zbog njega...sto zna da peva tako da...
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

Koga narod najmanje voli? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koga narod najmanje voli?   Koga narod najmanje voli? - Page 2 EmptySat Feb 07, 2009 3:56 pm

bojana_coka wrote:
ovako...vidim da samo za jocu znate da govorite kako se provllaci na osnovu caleta i ostalo..a sta je sa sasom kaporom.a?????i njemu je cale neki djavo a ne ne samo joca prolazi na osnovu caleta....da li je jovan kriv sto je njegov cale kompozitor..dal je kriv sto je izabrao da ide tezim putem..a ne kracim....da je kriv sto je vec radio aranzmane za neke pevace........???????????sto je vec radio ovaj posao....njega ne angazuju da pevaju zbog caleta nego zbog njega...sto zna da peva tako da...

Jednom rijecju...Izgleda da je kri zato sto je najbolji! hht
Back to top Go down
jOcke
Sveznalica
Sveznalica
jOcke


Male
Број порука : 589
Age : 29
Registration date : 2008-09-06

Koga narod najmanje voli? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koga narod najmanje voli?   Koga narod najmanje voli? - Page 2 EmptySat Feb 07, 2009 3:57 pm

:D :D :D :D :D :D necu da se svadjam sa nikim najoo Imas tacu pa se svadjajte gzu)
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

Koga narod najmanje voli? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koga narod najmanje voli?   Koga narod najmanje voli? - Page 2 EmptySat Feb 07, 2009 3:58 pm

jOcke wrote:
:D :D :D :D :D :D necu da se svadjam sa nikim najoo Imas tacu pa se svadjajte gzu)
imam bilo koga ko bez razloga nekoga omalovazava, ne mislim na tebe naravno, daleko bilo...
To su uglavnom ljubomorni izrodi koji ne znaju sta ce sa sobom.... bxcbx
Back to top Go down
Daca_Dajana
Mega član
Mega član
Daca_Dajana


Female
Број порука : 1701
Age : 30
ZG Favorit: : ***SLADJANA STAJIC,NEBOJSA VOJVODIC***
Registration date : 2008-11-16

Koga narod najmanje voli? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koga narod najmanje voli?   Koga narod najmanje voli? - Page 2 EmptySat Feb 07, 2009 4:08 pm

PA AJDE KO JE POCEO ...KO JE REKAO ZA NESU DA SE UVLACI U DUPE???AJDE!!!
OLADI MALO VEC!!
JOVAN VAM JE SUPER..NE DIRAJ NEBOJSU ,NECU TI DIRATI JOVANA!!!
JA AKO NE VOLIM NEKOGA MOGU TO DA KAZEM!I EVO KAZEM:NE VOLIM!!!!!!!
A TI IZGLEDA NE ZNAS STA CES SA SOBOM JER TI VRACAS TACI NA NEBOJSU!ALI MISLIM DA JE RED DA MALO VEC OLADIS!KOLIKO VIDIM TACA TE NE DIRA!NE DIRAJ JE!!!!!
LAKU NOC!
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

Koga narod najmanje voli? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koga narod najmanje voli?   Koga narod najmanje voli? - Page 2 EmptySat Feb 07, 2009 4:11 pm

Daca_Dajana wrote:
PA AJDE KO JE POCEO ...KO JE REKAO ZA NESU DA SE UVLACI U DUPE???AJDE!!!
OLADI MALO VEC!!
JOVAN VAM JE SUPER..NE DIRAJ NEBOJSU ,NECU TI DIRATI JOVANA!!!
JA AKO NE VOLIM NEKOGA MOGU TO DA KAZEM!I EVO KAZEM:NE VOLIM!!!!!!!
A TI IZGLEDA NE ZNAS STA CES SA SOBOM JER TI VRACAS TACI NA NEBOJSU!ALI MISLIM DA JE RED DA MALO VEC OLADIS!KOLIKO VIDIM TACA TE NE DIRA!NE DIRAJ JE!!!!!
LAKU NOC!

Polako curo...Ona prva pocinje...Kad bi neki drugi oladili sve bi bilo lakse...
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

Koga narod najmanje voli? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koga narod najmanje voli?   Koga narod najmanje voli? - Page 2 EmptySat Feb 07, 2009 4:14 pm

A ni ti nisi za odmaci,. prva si rekla pazi da se ne uplasis ako budes sanjala Jocu, ja ispricah moju anegdotu sa sestrom vezano za to, i jedan jedan smo...Vi kazete da je Joci namjesteno, ja Nesi i opet smo kvit...Razumjes, kapiras?Ja stalno vracam lopticu!
Back to top Go down
Daca_Dajana
Mega član
Mega član
Daca_Dajana


Female
Број порука : 1701
Age : 30
ZG Favorit: : ***SLADJANA STAJIC,NEBOJSA VOJVODIC***
Registration date : 2008-11-16

Koga narod najmanje voli? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koga narod najmanje voli?   Koga narod najmanje voli? - Page 2 EmptySat Feb 07, 2009 4:19 pm

Dobro..ajde neka ti bude!Svejedno mi je !Razumem da branis Jovana ali isto tako ja branim Nebojsu!!

a za ovu drugu poruku:kapiram ja!ali pazi ja sam tebi vratila lopticu!pa smo nastavili da ih vracamo!
Kapiras ti mene? Meni je jasno da nedas na Jovana!Ali ni ja na Nesu!!!
To je jedini problem!ja ni ne ulazim u druge teme osim Nese i Sladja ni ovde ni na drugim forumima!Ali ako neko kaze nesto za Nesu ili Sladju pa da umrem ja cu da vratim!!
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

Koga narod najmanje voli? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koga narod najmanje voli?   Koga narod najmanje voli? - Page 2 EmptySat Feb 07, 2009 4:22 pm

Daca_Dajana wrote:
Dobro..ajde neka ti bude!Svejedno mi je !Razumem da branis Jovana ali isto tako ja branim Nebojsu!!

a za ovu drugu poruku:kapiram ja!ali pazi ja sam tebi vratila lopticu!pa smo nastavili da ih vracamo!
Kapiras ti mene? Meni je jasno da nedas na Jovana!Ali ni ja na Nesu!!!
To je jedini problem!ja ni ne ulazim u druge teme osim Nese i Sladja ni ovde ni na drugim forumima!Ali ako neko kaze nesto za Nesu ili Sladju pa da umrem ja cu da vratim!!

E sad se potpuno razumjemo...Ja sam vratila Taci razumjes me, ali sam joj vratila onako kako je ona meni, ona Jocu ja Nesu, pa si ti meni zbog Nese i tako...Kapiram te...Po tome smo slicne...Jbt znas ti kako mene nervira kad ovako neko odjednom napise on veze nema, njega gura tata itd...Dodje mi da komp razbijem
Back to top Go down
Daca_Dajana
Mega član
Mega član
Daca_Dajana


Female
Број порука : 1701
Age : 30
ZG Favorit: : ***SLADJANA STAJIC,NEBOJSA VOJVODIC***
Registration date : 2008-11-16

Koga narod najmanje voli? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koga narod najmanje voli?   Koga narod najmanje voli? - Page 2 EmptySat Feb 07, 2009 4:32 pm

I ja isto tako !kad kazes da se uvlaci u dupe jos kazes Aca narkoman!a meni valjda mi se stomak okrene,sreca nema nikoga u mojoj blizini!
Back to top Go down
Tasha
Mega član
Mega član
Tasha


Female
Број порука : 1250
Локација : SUBOTICA/NOVI SAD
ZG Favorit: : Nebojsa Vojvodic & Sasa Kapor
Registration date : 2008-10-14

Koga narod najmanje voli? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koga narod najmanje voli?   Koga narod najmanje voli? - Page 2 EmptySat Feb 07, 2009 5:49 pm

Sasu Kapora niko ne dira iz prostog razloga sto njegovi fanovi NE PLJUJU Nesu, nego samo govore svoje misljenje! A i koliko se meni cini osim Tripicke, niko Sasinog tatu nije pomenuo ni u jednom kontekstu niti zbog toga Sasu hvalio! Tako da kad sledeci put uzimas u usta nekog od kandidata prvo se potrudi da proveris da li je to tacno!
I Najo, samo jos nesto, ni do jedne svadje ne bi doslo da ti nisi ''vracala'' lopticu samo zato sto je neko izneo SVOJE MISLJENJE! ne mozes promeniti to da neko voli Nesu, Sasu ili bilo kog drugog kandidata, niti mi mozemo da promenimo to sto ti obozavas Jovana!
A sto se tice vredjanja drugih na osnovu FIZICKOG IZGLEDA, mislim da ti devojko imas problem i da si puna kompleksa! Ovde se bira PEVAC a ne MISTER, sto dokazuje cinjenica da je prosle godine pobedio najbolji GLAS, a ne NAJLEPSI KANDIDAT (sto ne znaci da Dule nije lep, samo nije najlepsi)... nemoj da drugi pocnu o tome ko kako IZGLEDA... mislim da su imitacije u revijalnom delu SAVRSENO DOBRO POKAZALE!!!
Back to top Go down
Daca_Dajana
Mega član
Mega član
Daca_Dajana


Female
Број порука : 1701
Age : 30
ZG Favorit: : ***SLADJANA STAJIC,NEBOJSA VOJVODIC***
Registration date : 2008-11-16

Koga narod najmanje voli? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koga narod najmanje voli?   Koga narod najmanje voli? - Page 2 EmptySat Feb 07, 2009 6:29 pm

TASHA CARICA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

Koga narod najmanje voli? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koga narod najmanje voli?   Koga narod najmanje voli? - Page 2 EmptySat Feb 07, 2009 6:37 pm

Tasha wrote:
Sasu Kapora niko ne dira iz prostog razloga sto njegovi fanovi NE PLJUJU Nesu, nego samo govore svoje misljenje! A i koliko se meni cini osim Tripicke, niko Sasinog tatu nije pomenuo ni u jednom kontekstu niti zbog toga Sasu hvalio! Tako da kad sledeci put uzimas u usta nekog od kandidata prvo se potrudi da proveris da li je to tacno!
I Najo, samo jos nesto, ni do jedne svadje ne bi doslo da ti nisi ''vracala'' lopticu samo zato sto je neko izneo SVOJE MISLJENJE! ne mozes promeniti to da neko voli Nesu, Sasu ili bilo kog drugog kandidata, niti mi mozemo da promenimo to sto ti obozavas Jovana!
A sto se tice vredjanja drugih na osnovu FIZICKOG IZGLEDA, mislim da ti devojko imas problem i da si puna kompleksa! Ovde se bira PEVAC a ne MISTER, sto dokazuje cinjenica da je prosle godine pobedio najbolji GLAS, a ne NAJLEPSI KANDIDAT (sto ne znaci da Dule nije lep, samo nije najlepsi)... nemoj da drugi pocnu o tome ko kako IZGLEDA... mislim da su imitacije u revijalnom delu SAVRSENO DOBRO POKAZALE!!!

Ja sam takva da uvijek vracam lopticu uvijek!I necu nikome da cutim, ja cu odgovoriti Taci svaki put kad kaze nesto Jovanu, kazete to je njeno misljenje, pa i ovo je moje misljenje o Vojvodicu....zasto molim te ona ima pravo da "kaze svoje misljenje za Jocu" (citaj-vrijedja) a ja ne...Pogresno curo, da one nisu pocinjale da ga vrijedjaju ja ne bih vracala lopticu i ne bi dolazilo do svadje...
Ne mora da bude neko lijep ali ne moze izgledati ni kao cudoviste...Da lijepo pijeva mogao bi biti radijski pijevac...I prva je Daca pocela sa fizickim izgledom...
A to za Sasu...Hm...Kako bi se ti osjecala da stalno pricaju za Sasu kako mu je sve namjesteno da ga pljuju i slicno...Evo, zasto si sad ti vratila lopticu Bojani, sto jednostavno nisi cutala...Tesko zar ne?E pa i ti bi mogla malo da se stavis na tudje mjesto prije nego li nesto kazes...
Inace protivc Sase nemam nista da se odmah razumjemo on mi je jedan od favorita....
Back to top Go down
Tasha
Mega član
Mega član
Tasha


Female
Број порука : 1250
Локација : SUBOTICA/NOVI SAD
ZG Favorit: : Nebojsa Vojvodic & Sasa Kapor
Registration date : 2008-10-14

Koga narod najmanje voli? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koga narod najmanje voli?   Koga narod najmanje voli? - Page 2 EmptySat Feb 07, 2009 6:52 pm

nisam videla da je Bojana to napisala...mislila sam da si ti... svejedno izvini... pa zar ne govorite da Nesu gura Lukas???? samo se ja ne otperecujem time, jer znam sta je ISTINA, a ti ili sumnjas ili znas da Jovana neko gura kad to stalno i kad jeste i kad nije pomenuto nabacujes!
IZVINI ALI DA LI SI TI KOMPETENTNA DA PROCENJUJES KO JE LEP, STA JE LEPO I KAKO SE OCENJUJE LEPOTA??????????????? imas svoje misljenje i siri ga medju svojom porodicom...
Nemoj me vuci za jezik da pocnem sa spoljasnjim izgledom i komentarisanjem ostalih kandidata...
Ja izignorisem, ne moram da vracam lopticu... ali sad kad si pominjala fizicki izgled to stvarno ne volim ... i mislim da je potpuno nepotrebno... toliko od mene...
Back to top Go down
jocin fan
Mega član
Mega član
jocin fan


Female
Број порука : 1333
Age : 30
ZG Favorit: : NAJBOOLJII ZNA SE:MILAN MITROVIC I ANDRIJA MARKOVIC!!!!
Registration date : 2008-12-13

Koga narod najmanje voli? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koga narod najmanje voli?   Koga narod najmanje voli? - Page 2 EmptySat Feb 07, 2009 6:56 pm

PA NEBOJSU WOJWODICA!!
Back to top Go down
Daca_Dajana
Mega član
Mega član
Daca_Dajana


Female
Број порука : 1701
Age : 30
ZG Favorit: : ***SLADJANA STAJIC,NEBOJSA VOJVODIC***
Registration date : 2008-11-16

Koga narod najmanje voli? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koga narod najmanje voli?   Koga narod najmanje voli? - Page 2 EmptySat Feb 07, 2009 6:58 pm

ali ti si prva pocela, necemo se svadjati!Nesini mama i tata se bore da mu pruze sve..i cisto sumnjam da imaju pare da "ZAKUPE PROLAZAK"! oni su tamo zbog pevanja,a ne zbog nekog fizickog izgleda!Mislim da treba da bude jasno da je to tako!!!!
Ja nisam vredjala ,ti si prva ja sam ti odgovorila,pa ti meni i tako redom!Ja nisam pocela!
JEDINO NEKA BUDE JASNO NE DURAJTE MI SLADJU I NESU!!!!
Tasha kraljica si srce jjj
i najo ko se kome uvlaci u dupe sad?vidi poruku?????
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

Koga narod najmanje voli? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koga narod najmanje voli?   Koga narod najmanje voli? - Page 2 EmptySat Feb 07, 2009 7:01 pm

Tasha wrote:
nisam videla da je Bojana to napisala...mislila sam da si ti... svejedno izvini... pa zar ne govorite da Nesu gura Lukas???? samo se ja ne otperecujem time, jer znam sta je ISTINA, a ti ili sumnjas ili znas da Jovana neko gura kad to stalno i kad jeste i kad nije pomenuto nabacujes!
IZVINI ALI DA LI SI TI KOMPETENTNA DA PROCENJUJES KO JE LEP, STA JE LEPO I KAKO SE OCENJUJE LEPOTA??????????????? imas svoje misljenje i siri ga medju svojom porodicom...
Nemoj me vuci za jezik da pocnem sa spoljasnjim izgledom i komentarisanjem ostalih kandidata...
Ja izignorisem, ne moram da vracam lopticu... ali sad kad si pominjala fizicki izgled to stvarno ne volim ... i mislim da je potpuno nepotrebno... toliko od mene...

A kazes prvo se informisi prije nego li nekome prebacujes...Nista ok...
Ja znam da to nije tacno, ZNAM, isto tako znam i kako to Jocu pogadja, stavljam se na njegovo mjesto, znam koliko bi mi bilo krivo sto ljudi konstatno o meni pricaju ono sto je notorna laz!Da mislim da ga tata gura i da to na sekundu pomislim ne bi navijala za njega jer je protekcija ono sto najvise mrzim, a to za Lukasa loptica vracena Taci...
Ti za Jocu ne mozes nista reci sto se izgleda tice, niti pjevanja, mozete svi vi samo da lupate u prazno i lijecite svoju zavist lazima koje sirite po gorumu, jer kad razmislim to je vas karakter i vasa licnost i vama ce naskoditi u zivotu, nece njemu!
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

Koga narod najmanje voli? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koga narod najmanje voli?   Koga narod najmanje voli? - Page 2 EmptySat Feb 07, 2009 7:03 pm

Daca_Dajana wrote:
ali ti si prva pocela, necemo se svadjati!Nesini mama i tata se bore da mu pruze sve..i cisto sumnjam da imaju pare da "ZAKUPE PROLAZAK"! oni su tamo zbog pevanja,a ne zbog nekog fizickog izgleda!Mislim da treba da bude jasno da je to tako!!!!
Ja nisam vredjala ,ti si prva ja sam ti odgovorila,pa ti meni i tako redom!Ja nisam pocela!
JEDINO NEKA BUDE JASNO NE DURAJTE MI SLADJU I NESU!!!!
Tasha kraljica si srce jjj
i najo ko se kome uvlaci u dupe sad?vidi poruku?????
Ja cu da se razumjemo uvijek reagovati na onakve price o Jovanu...Necu dati odgovorim na to zadnje pitanje, da ne bi ponvo loptice pocele da lete!
Back to top Go down
jocin fan
Mega član
Mega član
jocin fan


Female
Број порука : 1333
Age : 30
ZG Favorit: : NAJBOOLJII ZNA SE:MILAN MITROVIC I ANDRIJA MARKOVIC!!!!
Registration date : 2008-12-13

Koga narod najmanje voli? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koga narod najmanje voli?   Koga narod najmanje voli? - Page 2 EmptySat Feb 07, 2009 7:05 pm

EE MOOOLIM WASSS PREKINITE SA SWADJAMA!!!!!!!
MISLIM DA JE I PREWISE JASNO KO KOGA WOLI OWDE!!!!!
DOOSTA WISE!!! A NORMALNO DA JE JEDNO JASNO!!!
NE DIRAJTE NAM JOWANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
Tasha
Mega član
Mega član
Tasha


Female
Број порука : 1250
Локација : SUBOTICA/NOVI SAD
ZG Favorit: : Nebojsa Vojvodic & Sasa Kapor
Registration date : 2008-10-14

Koga narod najmanje voli? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koga narod najmanje voli?   Koga narod najmanje voli? - Page 2 EmptySat Feb 07, 2009 7:12 pm

naajarealista wrote:
Tasha wrote:
nisam videla da je Bojana to napisala...mislila sam da si ti... svejedno izvini... pa zar ne govorite da Nesu gura Lukas???? samo se ja ne otperecujem time, jer znam sta je ISTINA, a ti ili sumnjas ili znas da Jovana neko gura kad to stalno i kad jeste i kad nije pomenuto nabacujes!
IZVINI ALI DA LI SI TI KOMPETENTNA DA PROCENJUJES KO JE LEP, STA JE LEPO I KAKO SE OCENJUJE LEPOTA??????????????? imas svoje misljenje i siri ga medju svojom porodicom...
Nemoj me vuci za jezik da pocnem sa spoljasnjim izgledom i komentarisanjem ostalih kandidata...
Ja izignorisem, ne moram da vracam lopticu... ali sad kad si pominjala fizicki izgled to stvarno ne volim ... i mislim da je potpuno nepotrebno... toliko od mene...

A kazes prvo se informisi prije nego li nekome prebacujes...Nista ok...
Ja znam da to nije tacno, ZNAM, isto tako znam i kako to Jocu pogadja, stavljam se na njegovo mjesto, znam koliko bi mi bilo krivo sto ljudi konstatno o meni pricaju ono sto je notorna laz!Da mislim da ga tata gura i da to na sekundu pomislim ne bi navijala za njega jer je protekcija ono sto najvise mrzim, a to za Lukasa loptica vracena Taci...
Ti za Jocu ne mozes nista reci sto se izgleda tice, niti pjevanja, mozete svi vi samo da lupate u prazno i lijecite svoju zavist lazima koje sirite po gorumu, jer kad razmislim to je vas karakter i vasa licnost i vama ce naskoditi u zivotu, nece njemu!

ja umem da priznam kad sam pogresila i izvinila sam ti se!
ja mislim da ti ne poznajes Jovana da bi mogla biti sa sigurnoscu upoznata sa tim da li ga neko gura ili ne gura, ali nema veze... on svakako ovo ne cita... njemu se ... za to sto se ti ovde bacas nas da ubedis u nesto, i sto ovde mi pisemo... jer njemu treba da je stalo samo do njegovih najblizih sta oni zaista misle o njemu!
OPET VREDJAS!!! gujgik niti je ovde iko zajedljiv ili ljubomoran, nego samo govori svoje misljenje... MOLIM TE DA ME NE VREDJAS, JER NISAM NI JA TEBE! a zali koga hoces, provedi zivot u zaljenju, dok cemo mi da uzivamo u drugim stvarima...
imala bih ti ja i ne samo ja stosta reci o Jovanu, ali necu uopste da se prepirem, jer je meni totalno svejedno da li ce pobediti ili ce ispasti veceras... mene zanima samo jedna osoba i zato i gledam citav ovaj show subotom... tj gledala sam!
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

Koga narod najmanje voli? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koga narod najmanje voli?   Koga narod najmanje voli? - Page 2 EmptySat Feb 07, 2009 7:18 pm

Tasha wrote:
naajarealista wrote:
Tasha wrote:
nisam videla da je Bojana to napisala...mislila sam da si ti... svejedno izvini... pa zar ne govorite da Nesu gura Lukas???? samo se ja ne otperecujem time, jer znam sta je ISTINA, a ti ili sumnjas ili znas da Jovana neko gura kad to stalno i kad jeste i kad nije pomenuto nabacujes!
IZVINI ALI DA LI SI TI KOMPETENTNA DA PROCENJUJES KO JE LEP, STA JE LEPO I KAKO SE OCENJUJE LEPOTA??????????????? imas svoje misljenje i siri ga medju svojom porodicom...
Nemoj me vuci za jezik da pocnem sa spoljasnjim izgledom i komentarisanjem ostalih kandidata...
Ja izignorisem, ne moram da vracam lopticu... ali sad kad si pominjala fizicki izgled to stvarno ne volim ... i mislim da je potpuno nepotrebno... toliko od mene...

A kazes prvo se informisi prije nego li nekome prebacujes...Nista ok...
Ja znam da to nije tacno, ZNAM, isto tako znam i kako to Jocu pogadja, stavljam se na njegovo mjesto, znam koliko bi mi bilo krivo sto ljudi konstatno o meni pricaju ono sto je notorna laz!Da mislim da ga tata gura i da to na sekundu pomislim ne bi navijala za njega jer je protekcija ono sto najvise mrzim, a to za Lukasa loptica vracena Taci...
Ti za Jocu ne mozes nista reci sto se izgleda tice, niti pjevanja, mozete svi vi samo da lupate u prazno i lijecite svoju zavist lazima koje sirite po gorumu, jer kad razmislim to je vas karakter i vasa licnost i vama ce naskoditi u zivotu, nece njemu!

ja umem da priznam kad sam pogresila i izvinila sam ti se!
ja mislim da ti ne poznajes Jovana da bi mogla biti sa sigurnoscu upoznata sa tim da li ga neko gura ili ne gura, ali nema veze... on svakako ovo ne cita... njemu se ... za to sto se ti ovde bacas nas da ubedis u nesto, i sto ovde mi pisemo... jer njemu treba da je stalo samo do njegovih najblizih sta oni zaista misle o njemu!
OPET VREDJAS!!! gujgik niti je ovde iko zajedljiv ili ljubomoran, nego samo govori svoje misljenje... MOLIM TE DA ME NE VREDJAS, JER NISAM NI JA TEBE! a zali koga hoces, provedi zivot u zaljenju, dok cemo mi da uzivamo u drugim stvarima...
imala bih ti ja i ne samo ja stosta reci o Jovanu, ali necu uopste da se prepirem, jer je meni totalno svejedno da li ce pobediti ili ce ispasti veceras... mene zanima samo jedna osoba i zato i gledam citav ovaj show subotom... tj gledala sam!

Ja ne provodim lutko zivot u zaljenju, hvala Bogu pa mi je bas fino u zivotu, veselim se imam sve sto zelim ali imam mjesta i za zaljenje jer prema nekim ljudima ne mogu nista osjecati sem toga...Samo cu ti reci da Joca sve ovo cita i da mi je zbog toga jedino krivo sto se ovo pise...A da on to ne cita znas koliko mi je stalo sto neki koji mu nikad nece biti ni do noznog palca pricaju o njemu.... hht Da oprostis dupe me za to boli....
Back to top Go down
Tasha
Mega član
Mega član
Tasha


Female
Број порука : 1250
Локација : SUBOTICA/NOVI SAD
ZG Favorit: : Nebojsa Vojvodic & Sasa Kapor
Registration date : 2008-10-14

Koga narod najmanje voli? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koga narod najmanje voli?   Koga narod najmanje voli? - Page 2 EmptySat Feb 07, 2009 7:30 pm

i njega boli... sto ga ti branis... gzu ko da ces mu ikada nesto znaciti... ima on svoje prijatelje...
zasto bi ikoga zalila? uzivaj u zivotu... vidis kako je lep gzu dsdsds popij koje pice sa drustvom, izadji zabavi se... Nije Jovan sve u zivotu, ako kojim slucajem ispadne sta ces onda? iseci vene???? basketas
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

Koga narod najmanje voli? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koga narod najmanje voli?   Koga narod najmanje voli? - Page 2 EmptySat Feb 07, 2009 7:35 pm

Tasha wrote:
i njega boli... sto ga ti branis... gzu ko da ces mu ikada nesto znaciti... ima on svoje prijatelje...
zasto bi ikoga zalila? uzivaj u zivotu... vidis kako je lep gzu dsdsds popij koje pice sa drustvom, izadji zabavi se... Nije Jovan sve u zivotu, ako kojim slucajem ispadne sta ces onda? iseci vene???? basketas


hht hht hht hht
Rado bi ti ja poslala pmove koje mi je on slao upravo zbog tog vrijedjanja ali cemu to, nisi toga vrijedna, necu tebi da se dokazujem....Ne nadam se ja Taskice da cu ja njemu nesto znaciti jednostavno mrzim lazi, nepravdu, ljubomoru, takva sam i u stvarnosti ne samo na forumu i kada je Joca u pitanju, uvijek stajem na stranu onoga ko je upravu...Nikada ne cutim ako mi nesto smeta, a u ovom slucaju mi smetaju komentari nekih ozlojedjenih i zavidnih forumasa...Kapiras valjda sta hocu da ti kaze?
Ako iko vise izlazi i druzi se od mene onda cu isjeci vene...Ja barem uzivam u zivotu, uostalom sta ja tebi pricam, bolje misli da sam ja jedna od takvih ko sto ste vi...Vjerovatno onda necu moci da trosim zivce, prste i izlizujem slova na tastaturi da bih ti nesto objasnila.... bxcbx
Back to top Go down
Daca_Dajana
Mega član
Mega član
Daca_Dajana


Female
Број порука : 1701
Age : 30
ZG Favorit: : ***SLADJANA STAJIC,NEBOJSA VOJVODIC***
Registration date : 2008-11-16

Koga narod najmanje voli? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koga narod najmanje voli?   Koga narod najmanje voli? - Page 2 EmptySat Feb 07, 2009 7:39 pm

ne diraj TAMARU!Ovo je njeno misljenje!postuj ga..ona ti ne salje loptice!!!
A ako Jovan cita..da mu se obratim..posto vec cita mogao bi kao neke dobre kolege da se prikljuci forumu!za razliku od drugih Sladja je zasluzila!Tamara..legenda si!Pusti koze na ispasu!
Back to top Go down
Sponsored content





Koga narod najmanje voli? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koga narod najmanje voli?   Koga narod najmanje voli? - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Koga narod najmanje voli?
Back to top 
Page 2 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Koga publika najmanje voli?
» 19. April - Zvezde Granda Narod pita
» KOGA VIDITE U FINALU????
» Koga vracamo u takmicenje od muskih kandidata?
» Koga vracamo u takmicenje od zenskih kandidata?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZVEZDE GRANDA 2010/11 :: Korpa :: ZVEZDE GRANDA 2008/09 :: Finalisti :: Muski kandidati-
Jump to: