ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.zvezde-granda.tk
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 NATASA MILINCIC

Go down 
+26
Moby
semy
reky
jocin fan
ivana
Gaga
Gaga*93
Ivanna 94
Sasa Katancic je pobednik
jovanica
danijel
jOcke
LJUBISA
STEF86
nino-nensy
skolarac
nickyyy
Boojan
Taca
natasa
olja
Jelenaaa
vanja
Salem
MiraFan
Nenad
30 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Next
AuthorMessage
Salem
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK



Male
Број порука : 2707
Age : 38
Локација : Beograd
Registration date : 2008-09-22

NATASA MILINCIC - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 2 EmptyFri Oct 24, 2008 8:05 pm

Pozdrav Natasa yyyyyy
Back to top Go down
MiraFan
Uvek u toku
Uvek u toku
MiraFan


Female
Број порука : 693
Локација : Makedonija
ZG Favorit: : Svetlana Tanasic
Registration date : 2008-08-15

NATASA MILINCIC - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 2 EmptyFri Oct 24, 2008 8:29 pm

Dobrodosla na forumu.
Back to top Go down
http://www.mira-skoric.com
natasa
Pričalica
Pričalica
natasa


Female
Број порука : 287
Age : 44
Registration date : 2008-10-21

NATASA MILINCIC - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 2 EmptyFri Oct 24, 2008 8:46 pm

evo nije lose,spremam punjene paprike za rucak sutra,vidim da se ovde lepo druzite,pa rekoh da navratim.nije mi kom.stalno dostupan,ali ovog vikenda mogu da budem sa vama,naravno kad god budem u mogucnosti bacicu neku porukicu.
Back to top Go down
Гост
Guest




NATASA MILINCIC - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 2 EmptyFri Oct 24, 2008 8:48 pm

Veliki pozdrav za Natasu. Reci nam gde pevas da dodjemo da te slusamo. Sta nam pevas sledece? Reci stilistima da ti daju nesto drugo da obuces ona haljina je mnogo elegantna nije za tu priliku, ono sto si imala u emisiji "narod pita" bilo je dobro.
yyyyyy
Back to top Go down
MiraFan
Uvek u toku
Uvek u toku
MiraFan


Female
Број порука : 693
Локација : Makedonija
ZG Favorit: : Svetlana Tanasic
Registration date : 2008-08-15

NATASA MILINCIC - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 2 EmptyFri Oct 24, 2008 8:54 pm

Koju pesmu slusamo sutra?
Back to top Go down
http://www.mira-skoric.com
Гост
Guest




NATASA MILINCIC - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 2 EmptyFri Oct 24, 2008 8:56 pm

Ne peva ona sutra.
Back to top Go down
MiraFan
Uvek u toku
Uvek u toku
MiraFan


Female
Број порука : 693
Локација : Makedonija
ZG Favorit: : Svetlana Tanasic
Registration date : 2008-08-15

NATASA MILINCIC - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 2 EmptyFri Oct 24, 2008 8:58 pm

Ma znam, greskom ukucala sutra.
Mislila sam na sledecu emisiju. Da li je vec odlucila sta ce pevati.
Back to top Go down
http://www.mira-skoric.com
natasa
Pričalica
Pričalica
natasa


Female
Број порука : 287
Age : 44
Registration date : 2008-10-21

NATASA MILINCIC - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 2 EmptyFri Oct 24, 2008 8:59 pm

ono sto sam imala u emisiji narod pita jesam ja,ono sa haljinom nisam ja,ali sam se potrudila da i to iznesem najbolje sto umem!ja sam vam vise za neku kozu ,metale ,sesira,kackete...
Back to top Go down
Гост
Guest




NATASA MILINCIC - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 2 EmptyFri Oct 24, 2008 9:00 pm

NE ZNAM, NIJE NISTA JAVILA.
Back to top Go down
natasa
Pričalica
Pričalica
natasa


Female
Број порука : 287
Age : 44
Registration date : 2008-10-21

NATASA MILINCIC - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 2 EmptyFri Oct 24, 2008 9:06 pm

nemam pojma sta da pevam,u velikom sam problemu!moram izabrati nesto sto je u skladu sa situacijom,da mi lezi,da je nekako poznato,jer slozicete se samnom da je vazno sta narod misli,a ne ja.Razmisljam o Ceci...
Back to top Go down
natasa
Pričalica
Pričalica
natasa


Female
Број порука : 287
Age : 44
Registration date : 2008-10-21

NATASA MILINCIC - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 2 EmptyFri Oct 24, 2008 9:11 pm

Sanci,rekla sam da pevam svadbu u nedelju.Mislim da je u Smederevu u nekom restoranu,ali to ti je ipak privatno veselje.
Back to top Go down
MiraFan
Uvek u toku
Uvek u toku
MiraFan


Female
Број порука : 693
Локација : Makedonija
ZG Favorit: : Svetlana Tanasic
Registration date : 2008-08-15

NATASA MILINCIC - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 2 EmptyFri Oct 24, 2008 9:12 pm

Sto se mene tice, ja obozavam Cecu i kamo srece da sve kandidatkinje pevaju njene pesme, hehehe.
Ali pitanje je i sta mislis da tebi lezi, jer narod vise to trazi. Ja sam Mirin fan i mogu ti reci da si pesmu otpevala savrseneno u pogledu emocija. Naravno da ne moze biti kao Mirinu izvedbu, jer je to pre svega i zahtevna pesma, ali emocije su bile bas upadljive i svaka cast.
Back to top Go down
http://www.mira-skoric.com
Гост
Guest




NATASA MILINCIC - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 2 EmptyFri Oct 24, 2008 9:14 pm

NE ZNAM STA SI IMALA U EMISIJI SAMO SAM BACILA POGLED ALI BILO JE DOBRO. DOGOVORI SE SA NJIMA NESTO MODERNIJE, IZGLEDAS MNOGO STARIJE, ONA HALJINA OSTAVLJA LOS UTISAK, TI SE JESI TRUDILA ALI... ,LJUDI NE GLEDAJU SAMO PEVANJE, JA ZNAM DA NISI TI KRIVA. KAD BUDES SAZNALA STA CES DA OBUCES JAVI NAM, KONSULTUJ SE SA NAMA. TVOJA GRUPA JE BAS JAKA, IMA DOSTA DOBRIH PEVACA.
E, DOBRO TI JE BILO ONO JA MISLIM DA JE TO BILA PRVA EMISIJA KAD JE BRENA PEVALA "UDJI SLOBODNO" PA STE IZASLE DA IGRATE.
Back to top Go down
Гост
Guest




NATASA MILINCIC - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 2 EmptyFri Oct 24, 2008 9:28 pm

MISLILA SAM NA NEKI KLUB, JA IPAK NE MOGU DA DODJEM NA SVADBU DA TE SLUSAM. MOZE OD CECE NEMOJ SAMO ZABRANJENI GRAD ILI TRULU VISNJU TO JE ISFURANO. MOZE IDI DOK SI MLAD, LEPOTAN OVO NOVIJE NE ZNAJU BAS SVI (STARIJI).
Back to top Go down
natasa
Pričalica
Pričalica
natasa


Female
Број порука : 287
Age : 44
Registration date : 2008-10-21

NATASA MILINCIC - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 2 EmptyFri Oct 24, 2008 9:29 pm

to ti je bila moja garderoba sa Brenom!
Back to top Go down
MiraFan
Uvek u toku
Uvek u toku
MiraFan


Female
Број порука : 693
Локација : Makedonija
ZG Favorit: : Svetlana Tanasic
Registration date : 2008-08-15

NATASA MILINCIC - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 2 EmptyFri Oct 24, 2008 9:32 pm

Ako je vec Ceca, razmisli o pesmama tipa "Nagovori", "Pustite me da ga vidim", "Dragane moj" .
Mislim da bi ti takve pesme bas legle.
Back to top Go down
http://www.mira-skoric.com
Гост
Guest




NATASA MILINCIC - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 2 EmptyFri Oct 24, 2008 9:34 pm

TAKO SAM I MISLILA, COVEK SE UVEK BOLJE OBUCE SAM NEGO KAD GA SPREMA STILISTA.
KAZES DA PEVAS NA SVADBI SVAKA TI CAST, DANAS SAM CULA DA POJEDINI PEVACI OD KAKO SU DOSLI NA GRAND BIRAJU MESTO GDE CE DA PEVAJU.
SVAKA CAST
Back to top Go down
Гост
Guest




NATASA MILINCIC - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 2 EmptyFri Oct 24, 2008 9:34 pm

MOGU TE PESME.
Back to top Go down
natasa
Pričalica
Pričalica
natasa


Female
Број порука : 287
Age : 44
Registration date : 2008-10-21

NATASA MILINCIC - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 2 EmptyFri Oct 24, 2008 9:39 pm

gledacu da se potrudim da im skrenem paznju na vase sugestije,toliko o garderobi!ono gde ja mogu da uticem to je pevanje,ponasanje i vise bi mi prijalo da znam vase misljenje o tome,koju pesmu najvise volite od cece,brene?Ja bih najradije neku staru,jer sam odrastala uz te pesme i vise ih volim nego novitete,mada mi se dopada i pile
Back to top Go down
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Број порука : 5227
Age : 36
Локација : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

NATASA MILINCIC - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 2 EmptyFri Oct 24, 2008 9:42 pm

pile je isfurano... moze od brene golube...a?
Back to top Go down
Гост
Guest




NATASA MILINCIC - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 2 EmptyFri Oct 24, 2008 9:44 pm

MOZE.
Back to top Go down
MiraFan
Uvek u toku
Uvek u toku
MiraFan


Female
Број порука : 693
Локација : Makedonija
ZG Favorit: : Svetlana Tanasic
Registration date : 2008-08-15

NATASA MILINCIC - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 2 EmptyFri Oct 24, 2008 9:45 pm

Brena, Brena.
Izvini ovako, ali vec smaraju sa Brenom.
Dosta mi je sto je gledam milion puta na dan na Pinku, pa jos da slusam kako se pevaju njene pesme na takmicenju( nista nemam protiv nje bas naprotiv, ali menadzerski tim ju je ove godine unistio, ocito ne znaju da postizu kontraefekat sa tim famoznim reklamama i slicnim glupostima ).

Jos jednom recicu, nije bitno koje pesme mi volimo, vec koje pesme ti volis tj koje mozes najbolje izvesti. Sto ako je Big Mama pevala neku pesmu koju vecina nas mozda i ne zna, pa opet nas je osvojila. Razmisli i o tome. Kiss.
Back to top Go down
http://www.mira-skoric.com
natasa
Pričalica
Pričalica
natasa


Female
Број порука : 287
Age : 44
Registration date : 2008-10-21

NATASA MILINCIC - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 2 EmptyFri Oct 24, 2008 9:46 pm

ma,kakvi!ja bih pevala sada i u supi ,samo da postignem da isplacam racune,skolarinu ostala mi jos jedna rata posto sam upala na budzet,ali sam u skripcu finansijski boze sacuvaj jedva sastavljam kraj s'krajem! nije nas hleb sladak,to je zabluda!Doduse ja sam optimista ,svega ce biti samo nas nece,zato udri do zore!Nema od kukanja nista,moraju da se zavrnu rukavi,tako ja od svoje cetrnaeste godine.
Back to top Go down
Гост
Guest




NATASA MILINCIC - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 2 EmptyFri Oct 24, 2008 9:48 pm

SVAKA CAST.
BOLJE PEVAJ CECU.
Back to top Go down
Гост
Guest




NATASA MILINCIC - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 2 EmptyFri Oct 24, 2008 9:48 pm

MOZE I "NEVERA MOJA BIO SI TI...."
Back to top Go down
Sponsored content





NATASA MILINCIC - Page 2 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
NATASA MILINCIC
Back to top 
Page 2 of 41Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Next
 Similar topics
-
» Natasa Bekvalac
» Natasa Bekvalac
» Natasa - naajarealista
» Natasa Pavlovic - Natasa93

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZVEZDE GRANDA 2010/11 :: Korpa :: ZVEZDE GRANDA 2008/09 :: Ispali Kandidati :: Zenski kandidati-
Jump to: