ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.zvezde-granda.tk
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 NATASA MILINCIC

Go down 
+26
Moby
semy
reky
jocin fan
ivana
Gaga
Gaga*93
Ivanna 94
Sasa Katancic je pobednik
jovanica
danijel
jOcke
LJUBISA
STEF86
nino-nensy
skolarac
nickyyy
Boojan
Taca
natasa
olja
Jelenaaa
vanja
Salem
MiraFan
Nenad
30 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Next
AuthorMessage
Гост
Guest




NATASA MILINCIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 3 EmptyFri Oct 24, 2008 9:49 pm

TU PESMU SVI VOLE I MLADJI I STARIJI.
Back to top Go down
Гост
Guest




NATASA MILINCIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 3 EmptyFri Oct 24, 2008 9:49 pm

AKO SE CUJES SA BILJOM RECI JOJ DA DODJE NA FORUM.
Back to top Go down
MiraFan
Uvek u toku
Uvek u toku
MiraFan


Female
Број порука : 693
Локација : Makedonija
ZG Favorit: : Svetlana Tanasic
Registration date : 2008-08-15

NATASA MILINCIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 3 EmptyFri Oct 24, 2008 9:50 pm

natasa wrote:
ma,kakvi!ja bih pevala sada i u supi ,samo da postignem da isplacam racune,skolarinu ostala mi jos jedna rata posto sam upala na budzet,ali sam u skripcu finansijski boze sacuvaj jedva sastavljam kraj s'krajem! nije nas hleb sladak,to je zabluda!Doduse ja sam optimista ,svega ce biti samo nas nece,zato udri do zore!Nema od kukanja nista,moraju da se zavrnu rukavi,tako ja od svoje cetrnaeste godine.

Samo napred i nemoj se predati. yyyyyy
Back to top Go down
http://www.mira-skoric.com
natasa
Pričalica
Pričalica
natasa


Female
Број порука : 287
Age : 44
Registration date : 2008-10-21

NATASA MILINCIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 3 EmptyFri Oct 24, 2008 9:52 pm

vi meni necete verovati da sam ja prvo htela da pevam Rodjeni ili poznatija kao Bato od Kaliopi,nego u poslednjem momentu odustanem zbog toga sto narod ne voli to kao sto voli narodnjake,i eto zadnji dan pade Manastir kao resenje jer volim Mirku,nisam je cak ni provezbala.Ja obozavam da pevam Ciganka sam mala ,ali nije isto na matrici i sa zivim orkestrom,jer moze da se dogodi da ne pogodis takt
Back to top Go down
MiraFan
Uvek u toku
Uvek u toku
MiraFan


Female
Број порука : 693
Локација : Makedonija
ZG Favorit: : Svetlana Tanasic
Registration date : 2008-08-15

NATASA MILINCIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 3 EmptyFri Oct 24, 2008 9:55 pm

Bato je super pesma!!!!!!!!!!
Ja sam iz Makedonije i steta sto ne mogu odavde da glasam. Makedonski narod vise voli takve pesme nego one komercijalne narodnjake koje u zadnje godine forsira grand ( ne govorim o pravim narodnjacima tipa ane bekute, snezane djurisic, pa i mira ima dobre narodnjacke pesme, vec o onim pravim komercijalima koji se nazivaju za narodnjacke pesme ). E onda sigurno bi na drugom mestu zavrsila Silvija a ne Rada, samo kad bi dozvolili da glasaju i ostale ex yu republike.

U svakom slucaju, napravila si dobar izbor sa Manastirskom vratom. Ipak je to pesma koja traje i posle tacno 15 godina.
Back to top Go down
http://www.mira-skoric.com
Гост
Guest




NATASA MILINCIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 3 EmptyFri Oct 24, 2008 9:56 pm

TO NIKAKO, OD SVIH LJUDI KOJI GLEDAJU GRAND ZA TU PESMU JE CULO 10%.
PA ZASTO JE NEVENA ISPALA? ZBOG PESME, A BILO JE I GORIH OD NJE.
Back to top Go down
MiraFan
Uvek u toku
Uvek u toku
MiraFan


Female
Број порука : 693
Локација : Makedonija
ZG Favorit: : Svetlana Tanasic
Registration date : 2008-08-15

NATASA MILINCIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 3 EmptyFri Oct 24, 2008 9:58 pm

Sanci, ne slazem se.
Silvija je takodje pevala pesmu od Maje ODzaklijevske u prvom serijalu pa nije ispala, bas naprotiv, ona se i dovukla do finale sa takvim pesmama. Pevala je na takmicenjama pesme tipa Ista nam je tuga, Bol do ludila, Ja nisam rodjena, i onu pesmu od Maje ODzaklijevske.

Mada mislim da natasa nije za takve pesme, mislim da njoj vise lezu narodnjacke pesme.


Last edited by MiraFan on Fri Oct 24, 2008 9:59 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://www.mira-skoric.com
Гост
Guest




NATASA MILINCIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 3 EmptyFri Oct 24, 2008 9:58 pm

STA STUDIRAS?
Back to top Go down
Nenad
Admin Foruma
Admin Foruma
Nenad


Male
Број порука : 4657
Age : 31
Локација : Kovin
ZG Favorit: : Andreana Cekic
Registration date : 2008-08-13

NATASA MILINCIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 3 EmptyFri Oct 24, 2008 9:59 pm

natasa wrote:
vi meni necete verovati da sam ja prvo htela da pevam Rodjeni ili poznatija kao Bato od Kaliopi,nego u poslednjem momentu odustanem zbog toga sto narod ne voli to kao sto voli narodnjake,i eto zadnji dan pade Manastir kao resenje jer volim Mirku,nisam je cak ni provezbala.Ja obozavam da pevam Ciganka sam mala ,ali nije isto na matrici i sa zivim orkestrom,jer moze da se dogodi da ne pogodis takt

Natasa dobro dosla na forum :smehglamur:
Back to top Go down
https://sladjanastajic.forumsc.net
natasa
Pričalica
Pričalica
natasa


Female
Број порука : 287
Age : 44
Registration date : 2008-10-21

NATASA MILINCIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 3 EmptyFri Oct 24, 2008 10:00 pm

Iskreno vise volim strah od ljubavi,ali sta je tu je,mozda sam je zaobisla jer je balada.Resila sam da se u grandu predstavljam po izboru pevaca,a ne pesama.sada je to bila Mira,sledeca Ceca,pa tako u nedogled... obozavam pesmu Nevera moja,Kraj nogu ti mrem ali moze neko i da mazne ideju....psssssssssssss!!!
Back to top Go down
Гост
Guest




NATASA MILINCIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 3 EmptyFri Oct 24, 2008 10:00 pm

NISAM PRATILA ZVEZDE GRANDA TAKO DA NE ZNAM KO JE STA PEVAO, ALI NA GRANDU BOLJE PROLAZE NARODNJACI.
Back to top Go down
Гост
Guest




NATASA MILINCIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 3 EmptyFri Oct 24, 2008 10:02 pm

STA STUDIRAS?
Back to top Go down
Nenad
Admin Foruma
Admin Foruma
Nenad


Male
Број порука : 4657
Age : 31
Локација : Kovin
ZG Favorit: : Andreana Cekic
Registration date : 2008-08-13

NATASA MILINCIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 3 EmptyFri Oct 24, 2008 10:03 pm

pa jeste da prolaze narodnjaci... Ali ako bi efektno otpevala neku pop pesmu ostavila bi jak utisak...
Back to top Go down
https://sladjanastajic.forumsc.net
MiraFan
Uvek u toku
Uvek u toku
MiraFan


Female
Број порука : 693
Локација : Makedonija
ZG Favorit: : Svetlana Tanasic
Registration date : 2008-08-15

NATASA MILINCIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 3 EmptyFri Oct 24, 2008 10:03 pm

natasa wrote:
Iskreno vise volim strah od ljubavi,ali sta je tu je,mozda sam je zaobisla jer je balada.Resila sam da se u grandu predstavljam po izboru pevaca,a ne pesama.sada je to bila Mira,sledeca Ceca,pa tako u nedogled... obozavam pesmu Nevera moja,Kraj nogu ti mrem ali moze neko i da mazne ideju....psssssssssssss!!!

Strah od ljubavi je prelepa pesma. Sigurno bi dobro prosla i sa tom pesmom, mozda cak i bolje, na Mirinom forumu u anketama sa tog albuma bolje prolazi pesma Strah od ljubavi od Manastir. Ali sta je tu je
Nadam se da ce je Big Mama izvesti u nekim od sledecim emisijama, sa obzirom da je to pevala na audiciji.

Razmisli o ovim Cecinim pesmama sto sam predlozila.
Back to top Go down
http://www.mira-skoric.com
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Број порука : 5227
Age : 36
Локација : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

NATASA MILINCIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 3 EmptyFri Oct 24, 2008 10:07 pm

moze nevera moja bio si ti...
imas od mene 10 glasova :smehglamur:
Back to top Go down
natasa
Pričalica
Pričalica
natasa


Female
Број порука : 287
Age : 44
Registration date : 2008-10-21

NATASA MILINCIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 3 EmptyFri Oct 24, 2008 10:07 pm

Gresis,ja i nevena smo obe izabrale maju odzaklijevsku,ali je ona izabrala pre mene,a stvari stoje ko pre devojci ona njemu,inace ja sam je pevala u babama,e,odatle meni ideja za kaliopi ,jer sam morala neveni da ustupim pesmu posto je pre mene izabrala.da je bilo obrnuto ja ne bih menjala izbor pesme,ali bato je po meni mnogo teza pesma i cini mi se da bi smorila,pa posto pevam i narodnjake, odustanem od kaliopi.
Back to top Go down
MiraFan
Uvek u toku
Uvek u toku
MiraFan


Female
Број порука : 693
Локација : Makedonija
ZG Favorit: : Svetlana Tanasic
Registration date : 2008-08-15

NATASA MILINCIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 3 EmptyFri Oct 24, 2008 10:07 pm

Nenad wrote:
pa jeste da prolaze narodnjaci... Ali ako bi efektno otpevala neku pop pesmu ostavila bi jak utisak...

Ma lepo je pokazati da imas i trilere ali i da imas i cist glas za pop.
Ali to je i donekle lose za dalje, ona jos sada mora oformiti svoj stil. Znam po Miri ciju karijeru pratim godinama i to joj je najveca greska, sto savrseno peva i zabavnjake i narodnjake i uvek na svojim albumima ima svakakve zanrove i to joj utice donekle na popularnost
Bas zbog to ima razlicite fanove i svako ocekuje na novom albumu razlicitge pesme, jedan ocekuje pop-rok pesme, drugo ocekuje balade, treci ocekuje neke popfolk pesme.
Zato Natasa nek oformi svoji stil pevanja i pesama jos sada.
Back to top Go down
http://www.mira-skoric.com
natasa
Pričalica
Pričalica
natasa


Female
Број порука : 287
Age : 44
Registration date : 2008-10-21

NATASA MILINCIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 3 EmptyFri Oct 24, 2008 10:10 pm

studiram dizajn odece u Beogradu,sada sam apsolvent
Back to top Go down
Гост
Guest




NATASA MILINCIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 3 EmptyFri Oct 24, 2008 10:11 pm

STA STUDIRAS?
Back to top Go down
Nenad
Admin Foruma
Admin Foruma
Nenad


Male
Број порука : 4657
Age : 31
Локација : Kovin
ZG Favorit: : Andreana Cekic
Registration date : 2008-08-13

NATASA MILINCIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 3 EmptyFri Oct 24, 2008 10:11 pm

Slazem se... Ali, opet moze otpevati i jednu pop pesmicu pa moze videti komentare ljudi... Sta im se vise svidja...
Back to top Go down
https://sladjanastajic.forumsc.net
Гост
Guest




NATASA MILINCIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 3 EmptyFri Oct 24, 2008 10:11 pm

ZNACI OVDE SI. NA KOM FAXU?
Back to top Go down
natasa
Pričalica
Pričalica
natasa


Female
Број порука : 287
Age : 44
Registration date : 2008-10-21

NATASA MILINCIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 3 EmptyFri Oct 24, 2008 10:13 pm

ma,idem sa narodnjacima,pa sta mi Bog da,valjda cu da imam prilike da pokazem i neki zabavnjak.od svih zabavnjaka najbolje pevam josipu lisac
Back to top Go down
Nenad
Admin Foruma
Admin Foruma
Nenad


Male
Број порука : 4657
Age : 31
Локација : Kovin
ZG Favorit: : Andreana Cekic
Registration date : 2008-08-13

NATASA MILINCIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 3 EmptyFri Oct 24, 2008 10:14 pm

natasa wrote:
ma,idem sa narodnjacima,pa sta mi Bog da,valjda cu da imam prilike da pokazem i neki zabavnjak.od svih zabavnjaka najbolje pevam josipu lisac
u pa super... Meni bi, recimo, bilo prijatno iznenadjenje da otpevas pop pesmu...
Back to top Go down
https://sladjanastajic.forumsc.net
Гост
Guest




NATASA MILINCIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 3 EmptyFri Oct 24, 2008 10:16 pm

JEL TI PREDAJE NESTO SOKOL SOKOLOVIC?
Back to top Go down
natasa
Pričalica
Pričalica
natasa


Female
Број порука : 287
Age : 44
Registration date : 2008-10-21

NATASA MILINCIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 3 EmptyFri Oct 24, 2008 10:16 pm

To je VISA TEHNICKA TEKSTILNA SKOLA ZA DIZAJN,TEHNOLOGIJU I MENADZMENT -Dizajn odece
Back to top Go down
Sponsored content





NATASA MILINCIC - Page 3 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
NATASA MILINCIC
Back to top 
Page 3 of 41Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Next
 Similar topics
-
» Natasa Bekvalac
» Natasa Bekvalac
» Natasa - naajarealista
» Natasa Pavlovic - Natasa93

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZVEZDE GRANDA 2010/11 :: Korpa :: ZVEZDE GRANDA 2008/09 :: Ispali Kandidati :: Zenski kandidati-
Jump to: