ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.zvezde-granda.tk
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 NATASA MILINCIC

Go down 
+26
Moby
semy
reky
jocin fan
ivana
Gaga
Gaga*93
Ivanna 94
Sasa Katancic je pobednik
jovanica
danijel
jOcke
LJUBISA
STEF86
nino-nensy
skolarac
nickyyy
Boojan
Taca
natasa
olja
Jelenaaa
vanja
Salem
MiraFan
Nenad
30 posters
Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Next
AuthorMessage
LJUBISA
Admin Foruma
Admin Foruma
LJUBISA


Male
Број порука : 2026
Age : 31
Локација : Boka City!
ZG Favorit: : Sladjana Stajic!!!
Registration date : 2008-10-19

NATASA MILINCIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 39 EmptyTue Dec 30, 2008 3:35 pm

Milane ti bas pises dugeeeeee poruke............ bravooo
Back to top Go down
MiraFan
Uvek u toku
Uvek u toku
MiraFan


Female
Број порука : 693
Локација : Makedonija
ZG Favorit: : Svetlana Tanasic
Registration date : 2008-08-15

NATASA MILINCIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 39 EmptyTue Dec 30, 2008 3:49 pm

Hm, ne znam zasto odkad se je pojavila Natasa svi vide u njoj neke slicnoste sa Mirom Skoric, aman ljudi, da li zbog njen stav zene lavice, ili zbog glasa, ali stvarno ne razumem i mislim da je to lupanje. Kao Mirin fan odgovorno tvrdim da to nije imalo nikakve veze sa Mirom Skoric. Cak je meni u prvoj emisiji uzasno otpevala Manastirska vrata, u drugoj emisiji mi je bila super, a u barazu fantasticna!


Usput, srecna nova godina Natasi. Kiss.
Back to top Go down
http://www.mira-skoric.com
MiraFan
Uvek u toku
Uvek u toku
MiraFan


Female
Број порука : 693
Локација : Makedonija
ZG Favorit: : Svetlana Tanasic
Registration date : 2008-08-15

NATASA MILINCIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 39 EmptyTue Dec 30, 2008 4:06 pm

Milan wrote:


Mirafan,iako osporavas Duskinu primedbu,ti si slicne argumente navodila kad si raspravljala zasto je Rada Manojlovic bolje prosla od Silvije u prosloj sezoni,kao i kad je Nevena Stajcic ispala u prvom kolu,tako da se i meni cini kao da malo racionalizujes cinjenicu sto tvoji favoriti ispadaju(a oni,izgleda,iskljucivo postaju tvoji favoriti,zato sto pevaju pop pesme ili narodnjacke pesme pevaju na pop nacin).
Takodje,voleo bih da mi neko kaze,da,ako se Sasa Popovic rukovodi samo zeljom za zgrtanjem para,cime se,onda,rukovode Goran Stamenkovic iz Emotion-a i Veran Matic iz B92 prilikom organizacije "Operacije Trijumf"?Zeljom da se vrati pop-rock muzika na trziste i pruzi sansa mladim ljudima koji pevaju tu vrstu muzike?Ne znam ko je onda naivan....
Sasa Popovic je mogao da izvuce te ljude iz prethodnih ciklusa iz anonimnosti,ali ni on nije svemoguc da im garantuje uspeh i veliku karijeru.Makar je ispunio ono sto je obecao,a te ljude niko nije sibao po prstima da potpisu te famozne devetogodisnje ugovore.A sta je bilo sa Ivicom Lausem,pobednikom prvog ciklusa 3K-dura?Nije dobio obecani cd od PGP-a,bas kao i pobednica drugog ciklusa,Jelena Tomasevic.Sta je bilo sa pobednicom emisije "Niko kao ja"?A saCvetom Majtanovic...? Svi su oni pevali pop-rock pesme,hvalili su ih za glasovne sposobnosti,ljudi iz zirija i voditelji tih emisija su kao mantru ponavljali kako je sve to povratak "prave muzike","pravih pevaca" i "pravih vrednosti"...A na kraju-cvrc Milojko!
Zato su Tanja i Slavica postale zvezde,Stevan Andjelkovic i Milica Todorovic radili sa Kusturicom(koliko bi i etabliranih glumaca ubilo za tu priliku?),vecina ostalih finalista je snimila po hit-dva i,sto je bitno,zaradjuje od pevanja,Bane Mojicevic je ove godine snimio kvalitetan album koji prilicno izlazi iz komercijalnih klisea...Malo li je sve to!


1. Rada peva prosecno, Silvija peva fantasticno. Ali Rada ima dobrog menadzera jos iz samog starta, ima bolje dupe, nevine fore dok prica, i iz nekog razloga je miljenica granda jer zna milion pesama napamet i donosi pare u grandu ( dobro znam o cemu pricam jer sam dobro upucena u svemu tome, nije bitno kako ). Ok je sve to sto radi grand, ali ocito je da oni mogu da urade zvezde samo od osobe kojima i ne treba mnogo da budu zvezde i da uspe u zivotu. Nije uspeh uzeti Cecu Raznatovic, koja je vec zvezda, i samo nastaviti kao menadzera voditi njenu karijeru. Ali je uspeh uraditi od jedne Marije Serifovic zvezdu ( kakva god bila Serifovicka i kolko god ja nju ne volim ). Kad vec grand trazi od sve te zvezde da pronadju svoj stil, onda mora odluciti sta ce sa njima, makar i podeliti zvezde granda na narodnjake i zabavnjake. To je najveci i mozda jedini propust taktike Sasa Popovica. Ostalo je, budemo realni, manje vise solidno za ovaj Balkan. I svaka cast.
2. Ja obozavam pop-rok, ali ne znaci da sve sto ima veze s time podrzujem. Ok, mozes ti sta god zelis misliti o mojim ukusima, samo da znas da sam Operaciju trijumf gledala DVA PUT u zivotu, i to je po meni obicna farsa i niko od njih nece ni uspeti, zavrsice sve to kao IDOL. A zvezde granda pratim i podrzujem ( skoro svako od svake sezone ), grand kao grand bas i ne pratim ( sem par izvodjaca tipa Bekute, Skoricke, Zmijanac i slicne, uglavnom starija bransa ), ostalo je sve komercijala i sigurno necu da podrzujem jednu Tinu Ivanovic.
3. Gresis kad kazes da ja napadam grand ili ne znam tamo koga samo zbog toga sto su moji favoriti ispali. Natasa mi nije favorit niti imam nekog specijalnog favorita u zvezdama granda. Nisam od onih napaljenih klinaka koje lude za neke zvezde koje su danas vrh a sutra dno ( neke su padale u transu i zbog Jadranke Bajraktarovic, Milice Todorovic, pa vidimo sada kolko su popularne ). Ne moze po meni neko ko nema snimljenu ni jednu pesmu da mi bude omiljeni pevac, za razliku od neki pevaci koji su na estradi 15godina i vec su se dokazale svojim pesmama. Nije logicno, zar ne? Znaci, ja nemam favorita, ali imam pravo da podrzujem nekoga ako smatram da ce uspeti u zivotu, ali sigurno nikada necu jednu Tanju Savic ( bar ne jos uvek ) staviti ispred Dragane Mirkovic ( iako ne volim ni jednu ni drugu ). Zao mi je, ali mislim da necu uvaziti ni tu tvoju konstantaciju.
4. No, cinjenica je i ta da najbolji nije uvek i najpopularniji. Sto ako Vesna Zmijanac peva milion puta bolje od Brene, kad je Brena bila i ostala srpska Madonna. Tako da, sve to moze imati i neku drugu dimenziju. Mada ja uvek stanem na strani kvaliteta, i nisam samo ja ima ih mnogo takvih. I u vreme Lepe Brene i Vesne Zmijanac bilo je onih koji su stajali na strani Vesne Zmijanac recimo. Mozda Vesnini obozavaoci nisu bili u tom broju kao sto su bili Brenini, ali Vesna Zmijanac opet je bila popularna ( i jos uvek je ) i ostavila je veliki trag.
Znaci da na estradi ne postoje pisana pravila, pogotovo ne kada je kvalitet u pitanju. Ali sva sreca pa za svakoga ima mesto i svako moze pronaci svoju publiku. yyyyyy
Back to top Go down
http://www.mira-skoric.com
Duska
Uvek u toku
Uvek u toku
Duska


Број порука : 628
Age : 45
Registration date : 2008-11-30

NATASA MILINCIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 39 EmptyWed Dec 31, 2008 5:47 am

Zao mi je ako sam bila malo zustra u mom predjasnjem komentaru, i drago mi je da se niko nije uvredio, zaista mi nije to bio cilj.
Elem, dosta se informisem na netu o svemu i svacemu i takodje citam komentare ljudi na raznim forumima. Inace je nasem narodu svojstvena kritika po svaku cenu, tako da sam se malo iznervirala ovde, jer mislim da ne treba u svemu po svaku cenu videti samo lose stvari. U pravu si mirafan sto se tice nekih stvari, a sa Milanom se slazem u potpunosti ( sto izgleda postade uobicajeno xxxx ). Ma kako neko imao potencijala da bude zvezda, ako ne dobije sansu da bude vidjen nista mu to ne vredi. ZG i Sasa Popovic kroz svoj posao daju ujedno VELIKU sansu ljudima da uspeju. Sve, ali sve ostalo je na njima samima. To je moje misljenje i duboko verujem u to. Kao i u stvarnom zivotu van scene. Znaci na njima je kako ce iskoristiti dati trenutak popularnosti, da li ce biti dovoljno simpaticni publici, menadzerima, rukovodecem timu u Grandu i uopste ljudima koji su iz te svere estrade. Ako imaju to nesto sto cini zvezdu, bilo da je specifican glas, fenomenalne glasovne mogucnosti, nastup, izbor pesme, emocije.... Bilo sta... Ili pak sve to navedeno imaju. Vazno je da oni sami uspeju da utru sebi put, da i publika i svi ostali vide u njima nesto posebno, nesto specijalno, ne kopiju nekoga ko vec postoji. Od prethodnih zvezda naravno da nisu svi uspeli nesto da urade i to je normalno. Slavica i Tanja su jednostavno uspele da se izbore za svoje mesto pod suncem cak i sto su podsecale na Cecu, ipak su dale svemu neki svoj pecat i zato traju, a verujem da ce i trajati. One su vec zvezde nesumljivo.
Vazno je da u ZG svi imaju ravnopravan start i niko nikoga ne bije po usima da se prijavljuje za pomenuto takmicenje. Grand im omoguci pesme i maximalnu reklamu. Znate li koliko inace treba platiti pojavljivanje u Grandu? Imam informaciju da je objaviti album za Grand potrebno platiti 70 000 Ђ, kada bi oni skupili toliki novac za sve to? Pa i da skupe ko bi im garantovao uspeh? Ovako ide usluga za uslugu, oni ti daju sansu da sve otplatis vremenom kroz taj ugovor. Znaci sve je licni izbor. Nekome se isplati, a nekome manje. Po svemu sudeci, ma sta mi mislili o Grand produkciji ipak je privilegija biti deo istih.
Back to top Go down
Milan
Pričalica
Pričalica



Број порука : 316
ZG Favorit: : Sladjana Stajic
Registration date : 2008-12-05

NATASA MILINCIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 39 EmptyMon Jan 12, 2009 5:41 pm

[quote="MiraFan"]Hm, ne znam zasto odkad se je pojavila Natasa svi vide u njoj neke slicnoste sa Mirom Skoric, aman ljudi, da li zbog njen stav zene lavice, ili zbog glasa, ali stvarno ne razumem i mislim da je to lupanje. Kao Mirin fan odgovorno tvrdim da to nije imalo nikakve veze sa Mirom Skoric. Cak je meni u prvoj emisiji uzasno otpevala Manastirska vrata, u drugoj emisiji mi je bila super, a u barazu fantasticna!


Pa,valjda i mi koji nismo die hard fanovi nekog pevaca mozemo da procenimo da li neko peva slicno njemu/njoj.Ja se Mire Skoric secam iz vremena dok je pevala "Niko kao mi",a i da sam cuo za nju prekjuce,mislim da imam dovoljno sluha da ustanovim da li se njen uticaj oseca u necijem pevanju ili ne.
Back to top Go down
Milan
Pričalica
Pričalica



Број порука : 316
ZG Favorit: : Sladjana Stajic
Registration date : 2008-12-05

NATASA MILINCIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 39 EmptyMon Jan 12, 2009 5:52 pm

MiraFan wrote:
Milan wrote:


Mirafan,iako osporavas Duskinu primedbu,ti si slicne argumente navodila kad si raspravljala zasto je Rada Manojlovic bolje prosla od Silvije u prosloj sezoni,kao i kad je Nevena Stajcic ispala u prvom kolu,tako da se i meni cini kao da malo racionalizujes cinjenicu sto tvoji favoriti ispadaju(a oni,izgleda,iskljucivo postaju tvoji favoriti,zato sto pevaju pop pesme ili narodnjacke pesme pevaju na pop nacin).
Takodje,voleo bih da mi neko kaze,da,ako se Sasa Popovic rukovodi samo zeljom za zgrtanjem para,cime se,onda,rukovode Goran Stamenkovic iz Emotion-a i Veran Matic iz B92 prilikom organizacije "Operacije Trijumf"?Zeljom da se vrati pop-rock muzika na trziste i pruzi sansa mladim ljudima koji pevaju tu vrstu muzike?Ne znam ko je onda naivan....
Sasa Popovic je mogao da izvuce te ljude iz prethodnih ciklusa iz anonimnosti,ali ni on nije svemoguc da im garantuje uspeh i veliku karijeru.Makar je ispunio ono sto je obecao,a te ljude niko nije sibao po prstima da potpisu te famozne devetogodisnje ugovore.A sta je bilo sa Ivicom Lausem,pobednikom prvog ciklusa 3K-dura?Nije dobio obecani cd od PGP-a,bas kao i pobednica drugog ciklusa,Jelena Tomasevic.Sta je bilo sa pobednicom emisije "Niko kao ja"?A saCvetom Majtanovic...? Svi su oni pevali pop-rock pesme,hvalili su ih za glasovne sposobnosti,ljudi iz zirija i voditelji tih emisija su kao mantru ponavljali kako je sve to povratak "prave muzike","pravih pevaca" i "pravih vrednosti"...A na kraju-cvrc Milojko!
Zato su Tanja i Slavica postale zvezde,Stevan Andjelkovic i Milica Todorovic radili sa Kusturicom(koliko bi i etabliranih glumaca ubilo za tu priliku?),vecina ostalih finalista je snimila po hit-dva i,sto je bitno,zaradjuje od pevanja,Bane Mojicevic je ove godine snimio kvalitetan album koji prilicno izlazi iz komercijalnih klisea...Malo li je sve to!


1. Rada peva prosecno, Silvija peva fantasticno. Ali Rada ima dobrog menadzera jos iz samog starta, ima bolje dupe, nevine fore dok prica, i iz nekog razloga je miljenica granda jer zna milion pesama napamet i donosi pare u grandu ( dobro znam o cemu pricam jer sam dobro upucena u svemu tome, nije bitno kako ). Ok je sve to sto radi grand, ali ocito je da oni mogu da urade zvezde samo od osobe kojima i ne treba mnogo da budu zvezde i da uspe u zivotu. Nije uspeh uzeti Cecu Raznatovic, koja je vec zvezda, i samo nastaviti kao menadzera voditi njenu karijeru. Ali je uspeh uraditi od jedne Marije Serifovic zvezdu ( kakva god bila Serifovicka i kolko god ja nju ne volim ). Kad vec grand trazi od sve te zvezde da pronadju svoj stil, onda mora odluciti sta ce sa njima, makar i podeliti zvezde granda na narodnjake i zabavnjake. To je najveci i mozda jedini propust taktike Sasa Popovica. Ostalo je, budemo realni, manje vise solidno za ovaj Balkan. I svaka cast.
2. Ja obozavam pop-rok, ali ne znaci da sve sto ima veze s time podrzujem. Ok, mozes ti sta god zelis misliti o mojim ukusima, samo da znas da sam Operaciju trijumf gledala DVA PUT u zivotu, i to je po meni obicna farsa i niko od njih nece ni uspeti, zavrsice sve to kao IDOL. A zvezde granda pratim i podrzujem ( skoro svako od svake sezone ), grand kao grand bas i ne pratim ( sem par izvodjaca tipa Bekute, Skoricke, Zmijanac i slicne, uglavnom starija bransa ), ostalo je sve komercijala i sigurno necu da podrzujem jednu Tinu Ivanovic.
3. Gresis kad kazes da ja napadam grand ili ne znam tamo koga samo zbog toga sto su moji favoriti ispali. Natasa mi nije favorit niti imam nekog specijalnog favorita u zvezdama granda. Nisam od onih napaljenih klinaka koje lude za neke zvezde koje su danas vrh a sutra dno ( neke su padale u transu i zbog Jadranke Bajraktarovic, Milice Todorovic, pa vidimo sada kolko su popularne ). Ne moze po meni neko ko nema snimljenu ni jednu pesmu da mi bude omiljeni pevac, za razliku od neki pevaci koji su na estradi 15godina i vec su se dokazale svojim pesmama. Nije logicno, zar ne? Znaci, ja nemam favorita, ali imam pravo da podrzujem nekoga ako smatram da ce uspeti u zivotu, ali sigurno nikada necu jednu Tanju Savic ( bar ne jos uvek ) staviti ispred Dragane Mirkovic ( iako ne volim ni jednu ni drugu ). Zao mi je, ali mislim da necu uvaziti ni tu tvoju konstantaciju.
4. No, cinjenica je i ta da najbolji nije uvek i najpopularniji. Sto ako Vesna Zmijanac peva milion puta bolje od Brene, kad je Brena bila i ostala srpska Madonna. Tako da, sve to moze imati i neku drugu dimenziju. Mada ja uvek stanem na strani kvaliteta, i nisam samo ja ima ih mnogo takvih. I u vreme Lepe Brene i Vesne Zmijanac bilo je onih koji su stajali na strani Vesne Zmijanac recimo. Mozda Vesnini obozavaoci nisu bili u tom broju kao sto su bili Brenini, ali Vesna Zmijanac opet je bila popularna ( i jos uvek je ) i ostavila je veliki trag.
Znaci da na estradi ne postoje pisana pravila, pogotovo ne kada je kvalitet u pitanju. Ali sva sreca pa za svakoga ima mesto i svako moze pronaci svoju publiku. yyyyyy

1)Rada peva daleko iznad prosecnog,a Silvija daleko ispod fantasticnog(o tome na njihovim topicima).Ako je Rada mogla da uspe i bez Granda,kao sto impliciras,zasto onda nije uspela?Mozda zato sto nije imala te evrice sto ih Duska pominje,za razliku od mama Verice Sherifovic koja ih je imala,pa je omogucila svojoj ceri Mariji da svoj prvi album snimi sa fenomenalnim kompozitorom i producentom,tvojim zemljakom-Darkom Dimitrovim,i to za City Records,koji je tada bio ozbiljna izdavacka kuca!Ne kazem da je to nesto lose niti obezvredjujem Mariju kao pevaca,vec samo ilustrujem kako stvari funkcionisu.
Ne mislim da treba da se "Zvezde Granda" dele na narodnjake i zabavnjake.Ta podela je odavno prevazidjena a oduvek je bila besmislena,vestacka i do zla boga nategnuta.
2) Pa i ja slusam razne muzicke zanrove,ali znam gde sta mogu da ocekujem.Ako odem na Kolarac,sigurno necu ocekivati da tamo cujem "Enter Sandman".Takodje,necu izaci razocaran sa rock koncerta samo zato jer tamo nisam cuo "Polomicu case od kristala".A bio bih veoma iznenadjen da neka od kandidatkinja "Zvezda Granda" otpeva ariju Kraljice noci iz "Carobne frule".
Ove pevacice koje si navela u pozitivnom kontekstu su i te kako komercijalne,doduse mozda ne kao ranije.A i zasto bi se,inace,komercijalno izjednacavalo sa nekvalitetnim!?
3.Mozda ih ne nazivas favoritima,ali su ti ocigledno neki kandidati drazi od drugih,i to je sasvim o.k.Ja sam se samo nadovezao na tvoje postove u drugim temama,a i u ovoj,gde je prica o ispadanju nekog tebi dragog kandidata/kandidatkinje uvek prosirivana i dovodjena u vezu sa propustima koncepcije emisije,organizacije,pa i globalnog ukusa srpske nacije(rekla si da bi Silvija Nedeljkovic sigurno bila bolje plasirana da su glasale ex-Yu republike!)
Jadranku Barjaktarevic necu da komentarisem,ali za Milicu Todorovic ima jos vremena-ja iskreno verujem da ce ona postati velika zvezda.
4)E,sad,Vesna Zmijanac jeste bolji vokal od Brene,ali da li bas u tolikoj razmeri...gzu U njihovo vreme je,bogami,bilo dosta onih koji su stavljali Vesnu ispred Brene,a,sto se tice popularnosti, krajem 80-ih Vesna je dostigla,a po nekima i prestigla Brenu.A,sad da li je bas sve sto je Zmija snimila kvalitetno,nisam bas siguran.Takodje,to sto je (mozda) bila bolja od Brene,ne znaci da je bila kvalitetniji vokal od npr. Merime Njegomir,a bila je,opet,nebrojeno puta popularnija od ove!Da ne pricam da je uvek imala reklamu koju gomila drugih pevaca nije mogla ni da sanja,tako da nju ne treba zaliti-bila ona kvalitetna ili ne,iskoristila je sve prilike koje su joj nudile,a bilo ih je...
Back to top Go down
LJUBISA
Admin Foruma
Admin Foruma
LJUBISA


Male
Број порука : 2026
Age : 31
Локација : Boka City!
ZG Favorit: : Sladjana Stajic!!!
Registration date : 2008-10-19

NATASA MILINCIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 39 EmptyMon Jan 12, 2009 5:58 pm

referati,,,.........eseji......................aaaaaaaaaaaaa xyyy xyyy xyyy
Back to top Go down
Milan
Pričalica
Pričalica



Број порука : 316
ZG Favorit: : Sladjana Stajic
Registration date : 2008-12-05

NATASA MILINCIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 39 EmptyMon Jan 12, 2009 7:10 pm

Tebe niko ne primorava da ih citas!Cudno je samo da ti zasmeta samo kad ja napisem duzi post,kod drugih to ne primecujes...
Back to top Go down
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Број порука : 5227
Age : 36
Локација : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

NATASA MILINCIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 39 EmptyTue Jan 13, 2009 2:35 am

opusteno milane... gzu
Back to top Go down
Boojan
Pričalica
Pričalica
Boojan


Број порука : 209
Локација : Sombor
Registration date : 2008-09-03

NATASA MILINCIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 39 EmptyWed Jan 14, 2009 1:31 am

Natasa ja malo kasnim, ali dobro ....

Nego, zelim da ti kazem da je tvoje izvodjenje pesme Rodjeni(Bato) bilo SAVRSENO .... Definitivno si me odushevila te vecheri gzugzugzu To je bila jedna od boljih iterpretacija te pesme koju sam ja chuo gzugzugzu Svaka cast u tome ... Zao mi je shto nisi proshla dalje, ali Boze moj ..... Zelim ti svu SRECU u daljoj karijeri, i samo napred glavu gore i IDEMO DALJE gzugzugzu

Pozdrav od Bojana iz Sombora gzu
Back to top Go down
Nenad
Admin Foruma
Admin Foruma
Nenad


Male
Број порука : 4657
Age : 31
Локација : Kovin
ZG Favorit: : Andreana Cekic
Registration date : 2008-08-13

NATASA MILINCIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 39 EmptyWed Jan 14, 2009 4:11 am

natasa javi nam se na forum ponekad... gzu
Back to top Go down
https://sladjanastajic.forumsc.net
Nenad
Admin Foruma
Admin Foruma
Nenad


Male
Број порука : 4657
Age : 31
Локација : Kovin
ZG Favorit: : Andreana Cekic
Registration date : 2008-08-13

NATASA MILINCIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 39 EmptyWed Jan 14, 2009 4:14 am

I da! Milane, svaka cast na postovima!
Back to top Go down
https://sladjanastajic.forumsc.net
MiraFan
Uvek u toku
Uvek u toku
MiraFan


Female
Број порука : 693
Локација : Makedonija
ZG Favorit: : Svetlana Tanasic
Registration date : 2008-08-15

NATASA MILINCIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 39 EmptyWed Jan 14, 2009 12:45 pm

Ok je Milane, to je tvoj stav i ne usporavam ga, sta bi bilo kad bi svi mi imali isti pogled ka svetu ili u ovom slucaju estrade? Ja poznajem dosta njih koji rade u grandu i koji imaju veze sa estradom ( a nisu pevaci, znaci da su mnogo objektivniji po tom pitanju i mnogo normalniji - upoznala sam mnogo pevacice sa estrade i vecinom njih gledaju kako da izvuce korist, ali valjda je to surova estrada uticala na njih ) i pricali su mi dosta toga i svesna sam dosta toga. Mogla bi ja komotno da nastavim ovu diskusiju sa tobom do sutra, i uverila bi te u suprotnom sigurno, ali smatram da je to uzalud jer neke fakti i stvari koje znam nazalost ne smem plasirati u javnost. Samo znaj da na estradi postoji veliki monopol ili takozvana 'estradna mafija' gde koncice drze Popovic, Tucakovic pa i Braja donekle. To je nesto veoma komplikovano i mogla bi do sutra da ti pricam o tome, ali iz principa ne bi o tome. Srecna nova godina i sve najbolje. yyyyyy
Back to top Go down
http://www.mira-skoric.com
MiraFan
Uvek u toku
Uvek u toku
MiraFan


Female
Број порука : 693
Локација : Makedonija
ZG Favorit: : Svetlana Tanasic
Registration date : 2008-08-15

NATASA MILINCIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 39 EmptyWed Jan 14, 2009 12:55 pm

Inace ne brini, i ja pisem poprilicno duge postove u kojima mogu da kazem sve ono sto mislim i da vodim normalnu diskusiju za neku temu, a ne ono cuveno "cao, kako ste, zdravo". Ne volim ono "tracaranje" i "caskanje" cisto da bi nabila postove.
Back to top Go down
http://www.mira-skoric.com
LJUBISA
Admin Foruma
Admin Foruma
LJUBISA


Male
Број порука : 2026
Age : 31
Локација : Boka City!
ZG Favorit: : Sladjana Stajic!!!
Registration date : 2008-10-19

NATASA MILINCIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 39 EmptyWed Jan 14, 2009 4:11 pm

Milan wrote:
Tebe niko ne primorava da ih citas!Cudno je samo da ti zasmeta samo kad ja napisem duzi post,kod drugih to ne primecujes...
milane....sorry...nisam mislio da ce te uvrediti ovo......ovo nije bilo iz lose namere...jel si ljut??? dsdsds
Back to top Go down
Gaga
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
Gaga


Female
Број порука : 2131
Age : 33
ZG Favorit: : Ivana Pavkovic,Edita Aradinovic,Misel Gvozdenovic i Petar Mitic...
Registration date : 2008-11-27

NATASA MILINCIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 39 EmptyFri Jan 16, 2009 12:10 am

Gde si Nato carice? Cmokic od Gage jjj
Back to top Go down
natasa
Pričalica
Pričalica
natasa


Female
Број порука : 287
Age : 44
Registration date : 2008-10-21

NATASA MILINCIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 39 EmptyFri Jan 16, 2009 12:13 am

poz.svima
samo da vam se javim,moram na posao gzu
Back to top Go down
natasa
Pričalica
Pričalica
natasa


Female
Број порука : 287
Age : 44
Registration date : 2008-10-21

NATASA MILINCIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 39 EmptyFri Jan 16, 2009 12:14 am

poz.svima
samo da vam se javim,moram na posao gzu
Back to top Go down
Gaga
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
Gaga


Female
Број порука : 2131
Age : 33
ZG Favorit: : Ivana Pavkovic,Edita Aradinovic,Misel Gvozdenovic i Petar Mitic...
Registration date : 2008-11-27

NATASA MILINCIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 39 EmptyFri Jan 16, 2009 12:15 am

Ajd ne moj da mi se umoris na poslu! Ljubim te jjj
Back to top Go down
natasa
Pričalica
Pričalica
natasa


Female
Број порука : 287
Age : 44
Registration date : 2008-10-21

NATASA MILINCIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 39 EmptyFri Jan 16, 2009 12:18 am

i ja tebe jjj
Back to top Go down
Nenad
Admin Foruma
Admin Foruma
Nenad


Male
Број порука : 4657
Age : 31
Локација : Kovin
ZG Favorit: : Andreana Cekic
Registration date : 2008-08-13

NATASA MILINCIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 39 EmptyFri Jan 16, 2009 12:37 am

aj natasa, hvala ti sto si nam se javila gzu
Back to top Go down
https://sladjanastajic.forumsc.net
natasa
Pričalica
Pričalica
natasa


Female
Број порука : 287
Age : 44
Registration date : 2008-10-21

NATASA MILINCIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 39 EmptyFri Jan 16, 2009 2:22 am

Nenade kad budes imao vremena ,pozovi me na mob.,imam jedan predlog za tebe
cmok
Back to top Go down
jocin fan
Mega član
Mega član
jocin fan


Female
Број порука : 1333
Age : 30
ZG Favorit: : NAJBOOLJII ZNA SE:MILAN MITROVIC I ANDRIJA MARKOVIC!!!!
Registration date : 2008-12-13

NATASA MILINCIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 39 EmptyFri Jan 16, 2009 2:57 am

OO CAO NATO STA RADIS??
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

NATASA MILINCIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 39 EmptyFri Jan 16, 2009 3:45 am

Natasa, nisi htela da dodjes da se upoznamo... fguzl fguzl
Back to top Go down
jovanica
Novi korisnik
Novi korisnik
jovanica


Број порука : 14
Registration date : 2008-11-26

NATASA MILINCIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 39 EmptyThu Jan 22, 2009 7:20 am

MiraFan wrote:
Milan wrote:


Mirafan,iako osporavas Duskinu primedbu,ti si slicne argumente navodila kad si raspravljala zasto je Rada Manojlovic bolje prosla od Silvije u prosloj sezoni,kao i kad je Nevena Stajcic ispala u prvom kolu,tako da se i meni cini kao da malo racionalizujes cinjenicu sto tvoji favoriti ispadaju(a oni,izgleda,iskljucivo postaju tvoji favoriti,zato sto pevaju pop pesme ili narodnjacke pesme pevaju na pop nacin).
Takodje,voleo bih da mi neko kaze,da,ako se Sasa Popovic rukovodi samo zeljom za zgrtanjem para,cime se,onda,rukovode Goran Stamenkovic iz Emotion-a i Veran Matic iz B92 prilikom organizacije "Operacije Trijumf"?Zeljom da se vrati pop-rock muzika na trziste i pruzi sansa mladim ljudima koji pevaju tu vrstu muzike?Ne znam ko je onda naivan....
Sasa Popovic je mogao da izvuce te ljude iz prethodnih ciklusa iz anonimnosti,ali ni on nije svemoguc da im garantuje uspeh i veliku karijeru.Makar je ispunio ono sto je obecao,a te ljude niko nije sibao po prstima da potpisu te famozne devetogodisnje ugovore.A sta je bilo sa Ivicom Lausem,pobednikom prvog ciklusa 3K-dura?Nije dobio obecani cd od PGP-a,bas kao i pobednica drugog ciklusa,Jelena Tomasevic.Sta je bilo sa pobednicom emisije "Niko kao ja"?A saCvetom Majtanovic...? Svi su oni pevali pop-rock pesme,hvalili su ih za glasovne sposobnosti,ljudi iz zirija i voditelji tih emisija su kao mantru ponavljali kako je sve to povratak "prave muzike","pravih pevaca" i "pravih vrednosti"...A na kraju-cvrc Milojko!
Zato su Tanja i Slavica postale zvezde,Stevan Andjelkovic i Milica Todorovic radili sa Kusturicom(koliko bi i etabliranih glumaca ubilo za tu priliku?),vecina ostalih finalista je snimila po hit-dva i,sto je bitno,zaradjuje od pevanja,Bane Mojicevic je ove godine snimio kvalitetan album koji prilicno izlazi iz komercijalnih klisea...Malo li je sve to!


1. Rada peva prosecno, Silvija peva fantasticno. Ali Rada ima dobrog menadzera jos iz samog starta, ima bolje dupe, nevine fore dok prica, i iz nekog razloga je miljenica granda jer zna milion pesama napamet i donosi pare u grandu ( dobro znam o cemu pricam jer sam dobro upucena u svemu tome, nije bitno kako ). Ok je sve to sto radi grand, ali ocito je da oni mogu da urade zvezde samo od osobe kojima i ne treba mnogo da budu zvezde i da uspe u zivotu. Nije uspeh uzeti Cecu Raznatovic, koja je vec zvezda, i samo nastaviti kao menadzera voditi njenu karijeru. Ali je uspeh uraditi od jedne Marije Serifovic zvezdu ( kakva god bila Serifovicka i kolko god ja nju ne volim ). Kad vec grand trazi od sve te zvezde da pronadju svoj stil, onda mora odluciti sta ce sa njima, makar i podeliti zvezde granda na narodnjake i zabavnjake. To je najveci i mozda jedini propust taktike Sasa Popovica. Ostalo je, budemo realni, manje vise solidno za ovaj Balkan. I svaka cast.
2. Ja obozavam pop-rok, ali ne znaci da sve sto ima veze s time podrzujem. Ok, mozes ti sta god zelis misliti o mojim ukusima, samo da znas da sam Operaciju trijumf gledala DVA PUT u zivotu, i to je po meni obicna farsa i niko od njih nece ni uspeti, zavrsice sve to kao IDOL. A zvezde granda pratim i podrzujem ( skoro svako od svake sezone ), grand kao grand bas i ne pratim ( sem par izvodjaca tipa Bekute, Skoricke, Zmijanac i slicne, uglavnom starija bransa ), ostalo je sve komercijala i sigurno necu da podrzujem jednu Tinu Ivanovic.
3. Gresis kad kazes da ja napadam grand ili ne znam tamo koga samo zbog toga sto su moji favoriti ispali. Natasa mi nije favorit niti imam nekog specijalnog favorita u zvezdama granda. Nisam od onih napaljenih klinaka koje lude za neke zvezde koje su danas vrh a sutra dno ( neke su padale u transu i zbog Jadranke Bajraktarovic, Milice Todorovic, pa vidimo sada kolko su popularne ). Ne moze po meni neko ko nema snimljenu ni jednu pesmu da mi bude omiljeni pevac, za razliku od neki pevaci koji su na estradi 15godina i vec su se dokazale svojim pesmama. Nije logicno, zar ne? Znaci, ja nemam favorita, ali imam pravo da podrzujem nekoga ako smatram da ce uspeti u zivotu, ali sigurno nikada necu jednu Tanju Savic ( bar ne jos uvek ) staviti ispred Dragane Mirkovic ( iako ne volim ni jednu ni drugu ). Zao mi je, ali mislim da necu uvaziti ni tu tvoju konstantaciju.
4. No, cinjenica je i ta da najbolji nije uvek i najpopularniji. Sto ako Vesna Zmijanac peva milion puta bolje od Brene, kad je Brena bila i ostala srpska Madonna. Tako da, sve to moze imati i neku drugu dimenziju. Mada ja uvek stanem na strani kvaliteta, i nisam samo ja ima ih mnogo takvih. I u vreme Lepe Brene i Vesne Zmijanac bilo je onih koji su stajali na strani Vesne Zmijanac recimo. Mozda Vesnini obozavaoci nisu bili u tom broju kao sto su bili Brenini, ali Vesna Zmijanac opet je bila popularna ( i jos uvek je ) i ostavila je veliki trag.
Znaci da na estradi ne postoje pisana pravila, pogotovo ne kada je kvalitet u pitanju. Ali sva sreca pa za svakoga ima mesto i svako moze pronaci svoju publiku. yyyyyy


Last edited by jovanica on Thu Jan 22, 2009 7:29 am; edited 1 time in total (Reason for editing : Mirafan,kaze se PODRZAVAM,a ne podrzujem. Veliki ti je plus sto umes da budes izuzetno objektivna...jos samo da nadjes decka,drugaricu,dobru knjigu ili tako nesto pa da se zajedno sa svima ostalima odavde manes zaludnih poslova ko sto su ovi forumi.)
Back to top Go down
Sponsored content





NATASA MILINCIC - Page 39 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 39 Empty

Back to top Go down
 
NATASA MILINCIC
Back to top 
Page 39 of 41Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Next
 Similar topics
-
» Natasa Bekvalac
» Natasa Bekvalac
» Natasa - naajarealista
» Natasa Pavlovic - Natasa93

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZVEZDE GRANDA 2010/11 :: Korpa :: ZVEZDE GRANDA 2008/09 :: Ispali Kandidati :: Zenski kandidati-
Jump to: