ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.zvezde-granda.tk
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 NATASA MILINCIC

Go down 
+26
Moby
semy
reky
jocin fan
ivana
Gaga
Gaga*93
Ivanna 94
Sasa Katancic je pobednik
jovanica
danijel
jOcke
LJUBISA
STEF86
nino-nensy
skolarac
nickyyy
Boojan
Taca
natasa
olja
Jelenaaa
vanja
Salem
MiraFan
Nenad
30 posters
Go to page : Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Next
AuthorMessage
LJUBISA
Admin Foruma
Admin Foruma
LJUBISA


Male
Број порука : 2026
Age : 31
Локација : Boka City!
ZG Favorit: : Sladjana Stajic!!!
Registration date : 2008-10-19

NATASA MILINCIC - Page 40 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 40 EmptyThu Jan 22, 2009 2:08 pm

JOVANICE....IZVINI STO MORAM DA SE UMESAM...ALI MIRAFAN JE IZ MAKEDONIJE...I ONA TAKO PRICA...SORRY......................
Back to top Go down
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Број порука : 5227
Age : 36
Локација : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

NATASA MILINCIC - Page 40 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 40 EmptyThu Jan 22, 2009 4:31 pm

ne dirajte mi mirafan!!!
Back to top Go down
Milan
Pričalica
Pričalica



Број порука : 316
ZG Favorit: : Sladjana Stajic
Registration date : 2008-12-05

NATASA MILINCIC - Page 40 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 40 EmptyThu Jan 22, 2009 5:20 pm

LJUBISA wrote:
Milan wrote:
Tebe niko ne primorava da ih citas!Cudno je samo da ti zasmeta samo kad ja napisem duzi post,kod drugih to ne primecujes...
milane....sorry...nisam mislio da ce te uvrediti ovo......ovo nije bilo iz lose namere...jel si ljut??? dsdsds

Ma,sve je u redu!Izvini,sto sam ja onako reagovao!
Back to top Go down
Milan
Pričalica
Pričalica



Број порука : 316
ZG Favorit: : Sladjana Stajic
Registration date : 2008-12-05

NATASA MILINCIC - Page 40 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 40 EmptyThu Jan 22, 2009 5:24 pm

MiraFan wrote:
Ok je Milane, to je tvoj stav i ne usporavam ga, sta bi bilo kad bi svi mi imali isti pogled ka svetu ili u ovom slucaju estrade? Ja poznajem dosta njih koji rade u grandu i koji imaju veze sa estradom ( a nisu pevaci, znaci da su mnogo objektivniji po tom pitanju i mnogo normalniji - upoznala sam mnogo pevacice sa estrade i vecinom njih gledaju kako da izvuce korist, ali valjda je to surova estrada uticala na njih ) i pricali su mi dosta toga i svesna sam dosta toga. Mogla bi ja komotno da nastavim ovu diskusiju sa tobom do sutra, i uverila bi te u suprotnom sigurno, ali smatram da je to uzalud jer neke fakti i stvari koje znam nazalost ne smem plasirati u javnost. Samo znaj da na estradi postoji veliki monopol ili takozvana 'estradna mafija' gde koncice drze Popovic, Tucakovic pa i Braja donekle. To je nesto veoma komplikovano i mogla bi do sutra da ti pricam o tome, ali iz principa ne bi o tome. Srecna nova godina i sve najbolje. yyyyyy

Ali,monopola ima svuda,pa i na estradi!Ja sam samo hteo da kazem da nije na kandidatima da ispravljaju krive Drine,vec da se prilagode postojecim okolnostima!
Slazem se da zabatalimo ovu raspravu,ili makar da je prebacimo u drugu temu.Ja sam ovo drugo i hteo da uradim,ali nisam umeo da prebacim postove odavde u tu novu temu(koju sam hteo da imenujem "Zvezde Granda - za i protiv").Sta cu kad sam srbijanac
Samo jos da se izvinim administratorima i Natasi zbog ovog ogromnog off topic-a!
Back to top Go down
jovanica
Novi korisnik
Novi korisnik
jovanica


Број порука : 14
Registration date : 2008-11-26

NATASA MILINCIC - Page 40 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 40 EmptyFri Jan 23, 2009 3:45 pm

ok,hvala,nisam znala. izvini mirafan jjj
Back to top Go down
jovanica
Novi korisnik
Novi korisnik
jovanica


Број порука : 14
Registration date : 2008-11-26

NATASA MILINCIC - Page 40 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 40 EmptySat Jan 24, 2009 1:56 am

Milane,primetila sam da stalno aludiras na to da Natasa Milincic kopira Miru Skoric. GRESIS!!! A sad cu da ti objasnim i zasto:
Naime,Natasu poznajem licno-vrlo cesto imam priliku da je slusam, tako da sa sigurnoscu mogu da kazem da ti je procena izuzetno losa. Natasa je podjedanko dobar kako interpretator tako i imitator. Jako mi je zao sto je prerano ispala,tako da svi muzicki neobrazovani ljudi nisu imali priliku da spoznaju njenu kompletnost (oni obrazovani su to shvatili vec pri prvom slusanju). Da si malo razmotrio komentare zirija shvatio bi koliko nisi u pravu, a i to da nikako nisi kompetentan da sudis da li je nesto dobro-lose, valja-ne valja... Mnogo je korektnije i prema kandidatima i prema forumasima da se zadrzis na SVIDJA-NE SVIDJA !!!
Slobodno mi zameri zbog svega sto sam napisala,samo budi siguran da 100% znam o cemu ti pricam...pa da krenemo:
1. MANASTIRSKA VRATA :
Natasa ima prirodno slicnu boju glasa sa Mirom,ali daleko veci raspon od nje. Nemam njeno odobravanje da licne stvari iznosim na videlo,ali mi je dojadilo njeno cutanje. Pratim ovaj forum od pocetka kao i sve njene druge aktivnosti vezane za Zvezde Granda, i nisam primetila da se u bilo kom momentu pozalila na nesto (a realnost i nije sjajna ). Dan pre njenog prvog nastupa sa pesmom "manastirska vrata" sam licno bila svedok njenog ne bas sjajnog zdravstvenog stanja; tj. od upale grla i bronhitisa je jedva disala a kamoli pricala ili pevala...sam Bog zna koliko je cajeva,lekova itd... popila ne bi li se bar malo osposobila za nastup. Nikome nije ni pomenula da je mrtva bolesna il' ne daj Boze skupljala poene na bolest ili nesrecno detinjstvo (a imala ga je,verujem nesrecnije od mnogih) kao sto je tradicionalno u Z.G.
2. ZABORAVI :
Natasa ima jednu veliku manu, ne leze joj tra-la-la pesmice. Uprkos tome sto je svesna svoje mane,uprkos tome sto je nikad pre Z.G. nije pevala - odabrala je bas nju...ZASTO?!
Relativno skoro sam dobila odgovor na to pitanje, jako mi je zao ali ne mogu da ti kazem...
3.RODJENI:
Dovoljno govori to sto joj je Sasa Popovic pruzio ruku,kao i komentari zirija (apel na Grand)
Ovo je pravi trenutak da ti kazem ko su joj uzori i sta ona to privatno slusa : Ivana NEGATIV, Kaliopi Bukle, Josipa Lisac , Tina Turner, Verica Serifovic, Lepa Brena, Ceca...uglavnom jako kvalitetnu muziku svih zanrova.

Fasciniraju me tvoji naucni radovi o Z.G. . Ocekivala sam da svoj "bogati " vokabular propagiras kroz "kulturolosko" stivo u vidu dzepnih knjizica iz kioska a ne na ovakvom forumu gde su pozeljni kraci postovi uglavnom sacinjeni od skracenica.
Milane iskreno se nadam da ces sve ovo shvatiti licno,izvini ako sam pregruba, nedam da mi neko dira Nakicu,a da pritom ne zna 1% koliko ja znam o njoj.

p.s. MIRAFAN izvini jos jednom na bezobzirnosti
dasdsads
Back to top Go down
natasa
Pričalica
Pričalica
natasa


Female
Број порука : 287
Age : 44
Registration date : 2008-10-21

NATASA MILINCIC - Page 40 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 40 EmptySat Jan 24, 2009 6:44 am

Boojan wrote:
Natasa ja malo kasnim, ali dobro ....

Nego, zelim da ti kazem da je tvoje izvodjenje pesme Rodjeni(Bato) bilo SAVRSENO .... Definitivno si me odushevila te vecheri gzugzugzu To je bila jedna od boljih iterpretacija te pesme koju sam ja chuo gzugzugzu Svaka cast u tome ... Zao mi je shto nisi proshla dalje, ali Boze moj ..... Zelim ti svu SRECU u daljoj karijeri, i samo napred glavu gore i IDEMO DALJE gzugzugzu

Pozdrav od Bojana iz Sombora gzu
hvala puno,drago mi je da ti se dopada
poljubac za tebe
Back to top Go down
natasa
Pričalica
Pričalica
natasa


Female
Број порука : 287
Age : 44
Registration date : 2008-10-21

NATASA MILINCIC - Page 40 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 40 EmptySat Jan 24, 2009 6:46 am

U pravu si jovanice!cuvaj me ,ali ne preteruj
ljubim te,ae na kafu sutra jjj
Back to top Go down
MiraFan
Uvek u toku
Uvek u toku
MiraFan


Female
Број порука : 693
Локација : Makedonija
ZG Favorit: : Svetlana Tanasic
Registration date : 2008-08-15

NATASA MILINCIC - Page 40 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 40 EmptySat Jan 24, 2009 1:03 pm

Ja sam iz Makedonije, u Srbiji sam bila 5-6 puta, i nije moguce da znam taj jezik savrseno, jer nije mi maternji, ali ipak mislim da se dobro snalazim. Ne verujem da bi se neki Srbin tako snasao kad bi pricao makedonski ( pitanje je i da li bi pokusao, ali necemo sad o tome ). Ali vidim da si se vec ispravila, nije bitno, samo sam htela da pojasnim. Inace kad smo vec kod onoga da "visim" na forumu, ne znam odakle taj zakljucak, ja na forumu u principu odgovorim kada smatram da trebam, i veruj mi da imam mnogo pametnija posla nego da analizujem tu neke postove, ali eto, igrom slucaja znam dosta stvari o estradi koji mnogo ne znaju, pa rekoh da se malo umesam. Inace ja sam skoro od pocetka na ovom forumu, i od tad mnogi imaju i preko 2000 poruka, a moj je prilicno minimalan u usporedbi sa njihovim, sto dovoljno govori. A o mom privatnom zivotu nemam namere ovde da pricam, a i veoma je nekorektno sa tvoje strane da razmotras tu diskusiju. Ja nemam namere na netu da trazim decka ili prijatelja, sacuvaj Boze! Ipak ti si ta koja ima svoju sliku na avataru... Eto, nadam se da je sada ok. Ne idi uvek na prvu loptu, ne valja to ponekad. hht jjj I da... I Mira Skoric ima veliki raspon glasa, samo da znas. Pri tom moze savrseno da peva i narodnjake sa trilerima, a i zabavnjake bez trilere, sto je slozices se veliki propust kod vecine na estradi jer imaju samo jednu razvijenu tehniku. Ovo ti kaze osoba koja dugo prati njen rad, mogu da ti postavim neke linkove sa youtube da bi upoznala njene prave glasovne mogucnoste, ali i o tome necemo sada jer nije ni vreme ni mesto, ipak je bolje mozda da postujemo temu.

Milane, nisam ja protiv zg, daleko bilo!
Nisam ja ni protiv celoga granda, vec protiv neke stvari u grandu koji su dovoljni da se desava to sto se desava. A moze da se sredi ako se zeli. No ajde, moraju i oni da zarade, iako smatram da moze to i na drugaciji nacin. Ali rekli smo vec, necemo vise o tome.


Naravno, veliki pozdrav Natasi, super sto si svratila, izvini sto smo razvukli ove postove. srce
Back to top Go down
http://www.mira-skoric.com
Milan
Pričalica
Pričalica



Број порука : 316
ZG Favorit: : Sladjana Stajic
Registration date : 2008-12-05

NATASA MILINCIC - Page 40 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 40 EmptySat Jan 24, 2009 1:11 pm

"Milane iskreno se nadam da ces sve ovo shvatiti licno"!?Obicno se kaze:nadam se da ovo NECES shvatiti licno!Ili si bas tako mislila-da treba da shvatim licno to sto si napisala? gzu
Ja sam rekao da mi je u prve dve pesme Natasa zalicila na Miru,a u trecoj na Kaliopi.Nisam mislio na bukvalno kopiranje,mislio sam na jednu osobinu pevaca koji godinama pevaju,a sami nista ne snimaju- predje im u naviku da zalice na pevace ciju pesmu pevaju ili cije pesme cesto pevaju(ili vole da pevaju).!Nije to ono bukvalno oponasanje ili,pak,neposedovanje bilo kakve pevacke individualnosti-to ni slucajno!Ovo sto sam nedavno pomenuo na tu temu je bilo,ne zbog dalje analize tog pitanja,vec sam imao diskusiju sa MiraFan oko toga da li i oni koji nisu veliki obozavoci nekog pevaca,mogu da procene njegov uticaj na drugog pevaca.Pri tom sam rekao "uticaj oseca u necijem pevanju",a ne "imitira",a to je velika razlika!
Takodje postoji razlika izmeju strucnosti i kompetentnosti-svi strucni ljudi u necemu,po pravilu,su kompetentni,a nisu svi kompetentni ljudi i strucni!Za mene je strucan za pitanje muzike neko ko je zavrsio FMU,a to nisam.Da li je dugogodisnje bavljenje muzikom,kao u mom
slucaju,dovoljno da me smatras kompetentnim?A na osnovu cega ti procenjujes neciju kompetentnost?Da li si ti dovoljno kompetentna za to? gzu Inace,mislim da svi imamo pravo da kazemo ono sto mislimo,pogotovo ako to umemo da obrazlozimo.Sto se tice strucnog zirija,ljudi njega slusaju dokle god govori lepe stvari za njihove favorite.U barazu je taj isti strucni ziri ishvalio i Jelenu Jovanovic-sta mislis da li je to uticalo na neciji stav prema njenom pevanju?Onaj koji ju je voleo pre toga,samo je nastavio da je voli,pri tom dobivsi nove argumente;onaj koji je nije voleo je ili "precuo" pohvale ili je "rezonovao":Ma,lupaju Braja,Tijana i Keba...A sta je posle komentara zirija pomislio neko ko je do tad obozavao Natasu,a prezirao Jelenu(ili obrnuto) i bio uveren da nema tog zirija koji ce da pohvali njih dve istovremeno?Sta ti mislis o tome kako je ziri ocenio ostale kandidatkinje?Da li se slazes sa uvredama koje je Dragan Brajovic izneo
na racun Nevene Stajcic?Da li to sto je kompetentan cini da je uvek u pravu?Ili je po tebi kompetentan samo dok govori nesto sa cim se ti slazes?Milutin Popovic Zahar je zavrsio violinu i ostavio bezbroj lepih pesama,pa je rekao da je Natasa "u svemu solidna";Tijana Dapcevic je zavrsila violoncelo i rekla je da je Natasa blago!Dve i strucne i kompetentne osobe,a misljenje im se ne podudara bas skroz.Takvih primera ima milion.Seti se prosle godine kad je jedne nedelje Aca Lukas ishvalio Bucku na sva usta,a sledece nedelje je Braja "sahranio"!Ko je,onda,od njih dvojice kompetentniji?Ako ziri nema jedinstveni stav oko nekoga,a to je zato sto,znas i sama,jedinstveni kriterijumi za procenu nekog umetnickog dela(u ovom slucaju-pesme) ne postoje,zasto bi se onda forumasi (uvek) slagali sa zirijem ili medjusobno?Ja pri tom nisam rekao da je Natasino pevanje lose!!!Rekao sam da mene ostavlja ravnodusnim!A posle sam se (samoinicijativno) ispravio i objasnio svoj stav prema Natasinom pevanju i tu sam izneo i dosta afirmativnih stvari za njega.
Svi mi polazimo od svidja mi se/ne svidja mi se,samo ja to kazem na svoj nacin,a neko drugi kaze "bas je bio super"!Ne znam zasto kazes da je mnogo korektnije zadrzati se na tom najosnovnijem sudu?Sto ti onda nisi komentarisala nekog kandidata(pozitivno ili negativno) umesto sto si
sugerisala MiraFan da treba da nadje "decka,dugaricu,dobru knjigu..."!?Je l' to korektno?
Pazi,ja sam svojevremeno rekao da mi se nije svidelo kako je Sladja Stajic,a njoj je ovaj forum posvecen,otpevala "Crne kose" i niko mi nije nista prebacio zbog toga,a ovde ima dosta njenih prijatelja,poznanika i obozavalaca.Sama Sladja mi je odgovorila i slozila se sa mnom!Time je pokazala kolika je lafica!Ako moze da se ovde kritikuje Sladja,i to na razlicite nacine-"sazete" i "opsirne"-zasto ne bi mogli isto tako da se kritikuju ostali kandidati? Sto se tice "Manastirskih vrata",ono sto si rekla stvarno nisam znao niti sam bilo kako mogao da znam!Iskreno mi je zao sto je tako bilo!Bas sam juce pomenuo u temi o Nadezdi Biljic koja je isto pevala bolesna,da ne znam koliko je pametno precutati takve stvari!Vidis da neki kandidati i mashinerija oko njih pucaju iz sveg oruzja dok drugi stoicki trpe (prave) nedace!Da
se to desilo nekom od ovih prvih,verovatno bi medicinska ekipa stajala pored njega/nje da pokaze koliko on/ona pati i trpi.
Ima jedna opravdana kriticka poenta koju naslucujem u tvom postu-cesto zaboravim koliko ova generacija ZG mnogo,mnogo bolje peva od velike vecine trenutno popularnih pevaca i pevacica.Ima jedna pevacica sa estradnim stazom od 25 godina koja redovno,ali redovno,ispada iz ritma dok peva u zivim emisijama(da to radi i na zivim nastupima potvrdio mi je covek koji svira sa njom!)Pa za nju je pevanje svih 37 ovogodisnjih kandidata misaona imenica,a koliko je jos takvih kao ona...Sto se tice Natase,necu da ponavljam pozitivne stvari koje sam izneo o njoj i naravno da se slazem sa zirijem da ona zasluzuje i CD i karijeru i ja joj to iskreno zelim!To sto sam prebacio njenom pevanju,a i pevanju nekih drugih kandidata,su miligrami u odnosu na kilograme kritike koje imam ne samo ja,vec i mnogi drugi-kompetentni i nekompetentni,za veliki broj tekucih zvezda i zvezdica.To je trebalo jasnije da naznacim,priznajem!Mada,ponavljam,nikog zivog nije tangiralo to sto sam rekao,a MiraFan i ja se dopisujemo polemike radi,a ne da bismo uticali na necije misljenje.Ljubisi je zasmetalo to sto su moji postovi
predugi,meni je zasmetalo sto je njemu zasmetalo,izvinili se jedan drugom i mirna Backa!
Tako je na svim forumima cime god se oni bavili-ljudi se prepiru,raspravljaju,mudruju,lupetaju,presipaju iz shupljeg u prazno,mnogostruko preuvelicavaju znacaj onog o cemu diskutuju,vredjaju ...Kome se to ne svidja,ne znam zasto bi dolazio!Neki put se slozis sa nekim,nekad ne.Nino-nensy je bio odusevljen Natasinim pevanjem u barazu,ja nisam;on je veliki podrzavalac i prijatelj Aleksandra Zivanovica,mene je taj isti Aleksandar odusevio u barazu.Nema pravila i hvala Bogu da je tako!Slazem se da je moj stil "prepametan" i da mnogo mudrujem,ali ne znam samo kako nisi primetila,a vidim da si bas izucavala moje postove,da se cesto sprdam bas na racun tih mudrovanja,kao i da ne ucestvujem sam u tim raspravama?Ili mene samo izdvaja to sto sam komentarisao pevanje tvoje drugarice?
Kakvo je to ""kulturolosko" stivo u vidu dzepnih knjizica iz kioska"!?To je trebalo da bude sarkazam?E,pa sarkazam treba da bude savrseno jasan i nedvosmislen da bi uspeo?
Mislim da bas kao sto ja preozbiljno shvatam ono sto pisem u svojim postovima,tako i ti preozbiljno shvatas te iste moje postove! gzu To ne znaci da se ne slazem sa tobom u nekim stvarima kao i da nisam primio neke tvoje sugestije k znanju!Iskreno,i mene je pocelo da smara sve ovo,od sad pisem samo kratke i jednostavne postove o kandidatima koje bas volim,i necu ulaziti u diskusije,osim sa Tacom i Duskom,naravno! gzu I,naravno,uvek cu biti tu da podrzim Sladju koja,po meni,a mislim da nimalo ne preterujem,moze da postane pevacica ranga jedne Gladys Knight!
Back to top Go down
jovanica
Novi korisnik
Novi korisnik
jovanica


Број порука : 14
Registration date : 2008-11-26

NATASA MILINCIC - Page 40 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 40 EmptySat Jan 24, 2009 1:33 pm

Mira fan,mislim da je moja poruka bila i vise nego jasna. samim tim nije bilo tesko shvatiti da nisam mislila na trazenje decka, prijatelja,tvoj privatni zivot...pogotovu ne na netu. Mislila sam na to koliko neko treba da bude dokon pa da se upusta u rasprave galaktickih razmera... No nema veze...ne bih se ja zadrzavala vise ovde...

P.S. izgleda imas problem sa mojom slikom...sklonicu je da ti ne bode oci...
Back to top Go down
MiraFan
Uvek u toku
Uvek u toku
MiraFan


Female
Број порука : 693
Локација : Makedonija
ZG Favorit: : Svetlana Tanasic
Registration date : 2008-08-15

NATASA MILINCIC - Page 40 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 40 EmptySat Jan 24, 2009 1:59 pm

Ne smeta meni tvoja slika, ali imam pravo da odgovorim istim tonom.
Veoma je neukusno sa tvoje strane da se u tvojim prvim postom bavis mojom kulturom i da nekome sugerises na to da je bolje da 'nestane' sa ovog foruma i da se ne ulazi u ove 'bezmislene' diskusije, jer samim tim sto si ostavila poruku, i ti ucestvujes u tome na ovakav ili onakav nacin. To je po meni nesto mnogo neshvatlivije od "rasprave galaktickih razmera". No dobro, razumeli smo se na kraju. Ispravila si post, a ja sam se samo nadovezala na celu pricu. Razmisli sledeci put, razumem da si to napisala mozda razmisljajuci sa vrucom glavom, ali... yyyyyy
Back to top Go down
http://www.mira-skoric.com
jovanica
Novi korisnik
Novi korisnik
jovanica


Број порука : 14
Registration date : 2008-11-26

NATASA MILINCIC - Page 40 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 40 EmptySat Jan 24, 2009 4:01 pm

Ovde sam se pojavila iskljucivo sa namerom da iznesem svoje misljenje o Natasi. Nisam kriva sto sam iz totalno drugog sveta,da nije nje ne bih ni pink pustila a kamoli Z.G. Nisam dosla sa namerom da kazem da sam ja ispravna a vi ne.... ali razlika ne moze da se ne oseti. Ja tebe razumem,ti mene ne...ja sam ta koja je odvde visak,ne ti... svoje misljenje o gandu,takmicenju,kandidatima,forumima,forumasima....ne smem ni da iznesem,banovacete me xxxx
ALI,isto tako to sve meni bliskoj osobi moze da znaci uspeh,karijeru, u krajnjem slucaju leba koji ce citav zivot da jede,bila bih gresna kad njen hleb ne bih odobravala i podrzavala,a bez vas takvih taj hleb ne bi bio ceo. gbn
Back to top Go down
Nenad
Admin Foruma
Admin Foruma
Nenad


Male
Број порука : 4657
Age : 31
Локација : Kovin
ZG Favorit: : Andreana Cekic
Registration date : 2008-08-13

NATASA MILINCIC - Page 40 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 40 EmptySat Jan 24, 2009 4:09 pm

jovanice, u nekim stvarima se slazem sa tobom, u nekim ne sto je normalno
Ni ja ne slusam turbo folk, ali sam podrzavao Sladjanu Stajic,Natasu i Marka Markovica zato sto imaju mozda taj neki pop stil sto volim...
Nisi visak uopste, ovaj forum je otvoren za sve ljude razlicitog misljenja...
Evo ti recimo, ja sam admin ovog foruma a ne slusam Turbo Folk! Slusam poprock, zato sto smatram da je i on zastupljen u Zvezdama Granda!
Back to top Go down
https://sladjanastajic.forumsc.net
LJUBISA
Admin Foruma
Admin Foruma
LJUBISA


Male
Број порука : 2026
Age : 31
Локација : Boka City!
ZG Favorit: : Sladjana Stajic!!!
Registration date : 2008-10-19

NATASA MILINCIC - Page 40 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 40 EmptySat Jan 24, 2009 4:21 pm

----Ljubisi je zasmetalo to sto su moji postovi
predugi,meni je zasmetalo sto je njemu zasmetalo----------Milane......nije mi to zasmetalo.....nego mi je to extra........ako hoces pogledaj gore na 38-39 strani negde sam napisao ----Milane pises bas duge postove i znak na kome pise BRAVO MAJSTORE!!!POTRAZI I VIDI.......NIJE MENI NISTA ZASMETALO,VEC MI JE DOBRO IZGLEDALO I PROCITAO SAM IH SVE!!!!!
Back to top Go down
MiraFan
Uvek u toku
Uvek u toku
MiraFan


Female
Број порука : 693
Локација : Makedonija
ZG Favorit: : Svetlana Tanasic
Registration date : 2008-08-15

NATASA MILINCIC - Page 40 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 40 EmptySat Jan 24, 2009 4:26 pm

Pa i moje mislenje o grandu je totalno drugacije nego sto ti mozes da zamislis, ako si dobro pratila moju diskusiju sa Milanom od samog pocetka, shvatila bi da je upravo tu i dosao "sudar". Zato i kazem da nije lepo da donosis zakljucak sa osnovu jednog procitanog posta. Ali mislim da smo vec stavili kraj tome i nema potrebe da nastavljamo dalje. Inace ja Natasu zaista podrzujem. I upravo na tome se svodi i ceo moj stav u proteklih komentara, da ja ne podrzujem grand kao grand, vec pojedine izvodjace kao kvalitetne izvodjace.

Inace to sto ja toliko znam o estradi i imam veoma objektivan stav kad su neki stvari u pitanju, znam zahvalijuci nekim meni dragim osobama i recimo prijatelje, koji nisu pevaci, ali imaju i te kakve veze sa estradom, a ne zato sto sam ja ko zna kolko ospednuta grandom i padam na tu manilupaciju. Zato i sebi dozvoljavam da se upustim u ovakvim diskusijama jer sam nazalost dobro upucena. Ali ono "nazalost" i nije bas uvek nazalost. U grandu ima mnogo starijih izvodjaca koji su nesto kvalitetno i dobro snimili u svojoj karijeri i izgradili svoj muzicki stil, a nemaju veze sa grandom. Iste te izvodjace su u svojoj karijeri imali isto tolko pesama koje se baziraju na poprok zvuk, kolko sto su imali i narodnjackih pesama ( dvojke ), i nijedan tekst tipa gacice i brushalter, a pri tom imaju inzvarendne glasovne mogucnoste i kad bi bili rodjeni u nekom drugom drzavom sigurno bi bili "muzicki institut". Ovo ti kaze osoba koja je do skoro od citave "folk" produkcije uvazavala samo Miru i jos par izvodjaca, ali zbog ono "nazalost" shvatila je da nije sve to tako ko sto izgleda. Cinjenica je da je grand poslednjih par godina postala markentiska kuca a to mnogima i treba da bi uspeo. Ja sam sigurna da cemo u skorije vreme videti i neki vokal tipa Jelene Tomasevic koji ce izdati za grand samo zbog marketinga, a zadrzace svoj kvalitet u pesmama. E tek onda sve to ce dobiti drugu dimenziju, i narod ce konacno shvatiti da grand nije produkciska kuca vec markentiska. Nesto sto je sada jos uvek veliki minus.
Eto, toliko o tome.
Back to top Go down
http://www.mira-skoric.com
jovanica
Novi korisnik
Novi korisnik
jovanica


Број порука : 14
Registration date : 2008-11-26

NATASA MILINCIC - Page 40 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 40 EmptySat Jan 24, 2009 4:28 pm

Hvala Nenade, jesam suvisna jer ja ne volim ni ovakve forume,ni Grand...estrada nasa...zaboga...nazovi umetnici....ali podrzavam to sto bas iz tog granda,iz polusveta koji nam makom obitava u zemlji , zahvaljjuci podrsci forumasa,mladi talentovani ljudi uspevaju da zarade za pristojan zivot. A tu i tamo se nadje neka kvalitetna pesma... wzwe
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

NATASA MILINCIC - Page 40 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 40 EmptySat Jan 24, 2009 4:30 pm

jovanica wrote:
Hvala Nenade, jesam suvisna jer ja ne volim ni ovakve forume,ni Grand...estrada nasa...zaboga...nazovi umetnici....ali podrzavam to sto bas iz tog granda,iz polusveta koji nam makom obitava u zemlji , zahvaljjuci podrsci forumasa,mladi talentovani ljudi uspevaju da zarade za pristojan zivot. A tu i tamo se nadje neka kvalitetna pesma... wzwe

yyyyyy
Back to top Go down
Nenad
Admin Foruma
Admin Foruma
Nenad


Male
Број порука : 4657
Age : 31
Локација : Kovin
ZG Favorit: : Andreana Cekic
Registration date : 2008-08-13

NATASA MILINCIC - Page 40 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 40 EmptySat Jan 24, 2009 4:34 pm

jovanica wrote:
Hvala Nenade, jesam suvisna jer ja ne volim ni ovakve forume,ni Grand...estrada nasa...zaboga...nazovi umetnici....ali podrzavam to sto bas iz tog granda,iz polusveta koji nam makom obitava u zemlji , zahvaljjuci podrsci forumasa,mladi talentovani ljudi uspevaju da zarade za pristojan zivot. A tu i tamo se nadje neka kvalitetna pesma... wzwe
BRAVO! U potpunosti se slazem sa tobom! Ne znam zbog cega ljudi kazu da je turbo folk nas ! Mislim koja glupost !!! Slusaju turbo folk, a ni ne znaju gde je stvoren Turbo Folk! Turbo Folk se prvo pojavio u TURSKOJ, a kasnije u GRCKOJ pa kod NAS!
Ja u svom winampu od folkera imam jedino Cecu i Lukasa... Cecu koja ima super pesme, super glas i sto podrzavam njene stavove!
ZIVELA POP I ROCK MUZIKA! gzu HH
Back to top Go down
https://sladjanastajic.forumsc.net
jovanica
Novi korisnik
Novi korisnik
jovanica


Број порука : 14
Registration date : 2008-11-26

NATASA MILINCIC - Page 40 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 40 EmptySat Jan 24, 2009 4:37 pm

yyyyyy
JOj Mirafan...sunce ti pa tacno ces da me navuces da umesto sa svojim krpicama,bojicama itd...pocnem da gubim vreme ovde hehehe
prica dobija i drugu dimenziju... jos da smislim kako i mi da se ovajdimo od granda... HH
Back to top Go down
MiraFan
Uvek u toku
Uvek u toku
MiraFan


Female
Број порука : 693
Локација : Makedonija
ZG Favorit: : Svetlana Tanasic
Registration date : 2008-08-15

NATASA MILINCIC - Page 40 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 40 EmptySat Jan 24, 2009 4:42 pm

Nenade, turbofolk je nedefinisan, narod uvek ima kompleks zvani turbofolk tekst a ne turbofolk muzika. Donekle je za to i politika kriva. Ali imas i na svetskoj sceni nesto tipa I kissed a girl, ili my humps, pump it itd da ne nabrajam dalje. Tako da, kolko sto ima i na svetskoj sceni kvaliteta, tolko ima i shunda. Ali kad neko moze tamo da pronadje kvalitetne pesme i da slusa i podrzuje to, onda sto ne bi i ovde pronasao? Ili ipak kod naroda vlada ono da je ovo balkan pun seljaka, a tamo to peva neka iz Amerike. Hm...
Sve je to isto i u Srbiji. Samo sto je svetska estrada mnogo veca od ova ovde, pa sve to mozda dobija neki drugaciji smisao. Iskreno, po meni onaj koji u diskoteci slusa "my humps" a naokolo prica kako ne slusa "brushalter" ( lupam sad ) ocito je da i sam ne zna sta on zeli i koji je njegov stav. E to je vec posledica manipulacije. A i balkanske predrasude su cudo.


PS. Jovana, ne moras ni da citas moje poruke, kamu li da odgovaras. xxxx yyyyyy
Back to top Go down
http://www.mira-skoric.com
Nenad
Admin Foruma
Admin Foruma
Nenad


Male
Број порука : 4657
Age : 31
Локација : Kovin
ZG Favorit: : Andreana Cekic
Registration date : 2008-08-13

NATASA MILINCIC - Page 40 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 40 EmptySat Jan 24, 2009 4:48 pm

MiraFan wrote:
Pa i moje mislenje o grandu je totalno drugacije nego sto ti mozes da zamislis, ako si dobro pratila moju diskusiju sa Milanom od samog pocetka, shvatila bi da je upravo tu i dosao "sudar". Zato i kazem da nije lepo da donosis zakljucak sa osnovu jednog procitanog posta. Ali mislim da smo vec stavili kraj tome i nema potrebe da nastavljamo dalje. Inace ja Natasu zaista podrzujem. I upravo na tome se svodi i ceo moj stav u proteklih komentara, da ja ne podrzujem grand kao grand, vec pojedine izvodjace kao kvalitetne izvodjace.

Inace to sto ja toliko znam o estradi i imam veoma objektivan stav kad su neki stvari u pitanju, znam zahvalijuci nekim meni dragim osobama i recimo prijatelje, koji nisu pevaci, ali imaju i te kakve veze sa estradom, a ne zato sto sam ja ko zna kolko ospednuta grandom i padam na tu manilupaciju. Zato i sebi dozvoljavam da se upustim u ovakvim diskusijama jer sam nazalost dobro upucena. Ali ono "nazalost" i nije bas uvek nazalost. U grandu ima mnogo starijih izvodjaca koji su nesto kvalitetno i dobro snimili u svojoj karijeri i izgradili svoj muzicki stil, a nemaju veze sa grandom. Iste te izvodjace su u svojoj karijeri imali isto tolko pesama koje se baziraju na poprok zvuk, kolko sto su imali i narodnjackih pesama ( dvojke ), i nijedan tekst tipa gacice i brushalter, a pri tom imaju inzvarendne glasovne mogucnoste i kad bi bili rodjeni u nekom drugom drzavom sigurno bi bili "muzicki institut". Ovo ti kaze osoba koja je do skoro od citave "folk" produkcije uvazavala samo Miru i jos par izvodjaca, ali zbog ono "nazalost" shvatila je da nije sve to tako ko sto izgleda. Cinjenica je da je grand poslednjih par godina postala markentiska kuca a to mnogima i treba da bi uspeo. Ja sam sigurna da cemo u skorije vreme videti i neki vokal tipa Jelene Tomasevic koji ce izdati za grand samo zbog marketinga, a zadrzace svoj kvalitet u pesmama. E tek onda sve to ce dobiti drugu dimenziju, i narod ce konacno shvatiti da grand nije produkciska kuca vec markentiska. Nesto sto je sada jos uvek veliki minus.
Eto, toliko o tome.

Slazem se, Sasa Popovic se jednostavno "namece na silu", slazem se i da nasi ljudi imaju kompleks kao ako si na Balkanu moras da budes seljak i slusas "Gacice", "Brushalter", "Bundu od nerca" itd... Koja glupost! Dacu ti primer, u emisiji "ZG - Narod Pita" se javljaju vecinom ljudi koji ne znaju dve recine da sastave, i onda ja kazem "E! TO JE PUBLIKA GRANDA!" , ljudi sa tri razreda osnovne(60% je takvih po mojim nekim procenama)! Turbo Folk se jednostavno namece nama, ali u mom slucaju, ja je grubo odbacujem od sebe!
Back to top Go down
https://sladjanastajic.forumsc.net
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

NATASA MILINCIC - Page 40 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 40 EmptySat Jan 24, 2009 4:54 pm

hht Koju si sad glupost izvalio Nenade.
Back to top Go down
jovanica
Novi korisnik
Novi korisnik
jovanica


Број порука : 14
Registration date : 2008-11-26

NATASA MILINCIC - Page 40 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 40 EmptySat Jan 24, 2009 5:38 pm

cemu sad ljutnja Mirafan... zezala sam se... fguzl
Back to top Go down
jovanica
Novi korisnik
Novi korisnik
jovanica


Број порука : 14
Registration date : 2008-11-26

NATASA MILINCIC - Page 40 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 40 EmptySat Jan 24, 2009 5:42 pm

Nenad wrote:
MiraFan wrote:
Pa i moje mislenje o grandu je totalno drugacije nego sto ti mozes da zamislis, ako si dobro pratila moju diskusiju sa Milanom od samog pocetka, shvatila bi da je upravo tu i dosao "sudar". Zato i kazem da nije lepo da donosis zakljucak sa osnovu jednog procitanog posta. Ali mislim da smo vec stavili kraj tome i nema potrebe da nastavljamo dalje. Inace ja Natasu zaista podrzujem. I upravo na tome se svodi i ceo moj stav u proteklih komentara, da ja ne podrzujem grand kao grand, vec pojedine izvodjace kao kvalitetne izvodjace.

Inace to sto ja toliko znam o estradi i imam veoma objektivan stav kad su neki stvari u pitanju, znam zahvalijuci nekim meni dragim osobama i recimo prijatelje, koji nisu pevaci, ali imaju i te kakve veze sa estradom, a ne zato sto sam ja ko zna kolko ospednuta grandom i padam na tu manilupaciju. Zato i sebi dozvoljavam da se upustim u ovakvim diskusijama jer sam nazalost dobro upucena. Ali ono "nazalost" i nije bas uvek nazalost. U grandu ima mnogo starijih izvodjaca koji su nesto kvalitetno i dobro snimili u svojoj karijeri i izgradili svoj muzicki stil, a nemaju veze sa grandom. Iste te izvodjace su u svojoj karijeri imali isto tolko pesama koje se baziraju na poprok zvuk, kolko sto su imali i narodnjackih pesama ( dvojke ), i nijedan tekst tipa gacice i brushalter, a pri tom imaju inzvarendne glasovne mogucnoste i kad bi bili rodjeni u nekom drugom drzavom sigurno bi bili "muzicki institut". Ovo ti kaze osoba koja je do skoro od citave "folk" produkcije uvazavala samo Miru i jos par izvodjaca, ali zbog ono "nazalost" shvatila je da nije sve to tako ko sto izgleda. Cinjenica je da je grand poslednjih par godina postala markentiska kuca a to mnogima i treba da bi uspeo. Ja sam sigurna da cemo u skorije vreme videti i neki vokal tipa Jelene Tomasevic koji ce izdati za grand samo zbog marketinga, a zadrzace svoj kvalitet u pesmama. E tek onda sve to ce dobiti drugu dimenziju, i narod ce konacno shvatiti da grand nije produkciska kuca vec markentiska. Nesto sto je sada jos uvek veliki minus.
Eto, toliko o tome.

Slazem se, Sasa Popovic se jednostavno "namece na silu", slazem se i da nasi ljudi imaju kompleks kao ako si na Balkanu moras da budes seljak i slusas "Gacice", "Brushalter", "Bundu od nerca" itd... Koja glupost! Dacu ti primer, u emisiji "ZG - Narod Pita" se javljaju vecinom ljudi koji ne znaju dve recine da sastave, i onda ja kazem "E! TO JE PUBLIKA GRANDA!" , ljudi sa tri razreda osnovne(60% je takvih po mojim nekim procenama)! Turbo Folk se jednostavno namece nama, ali u mom slucaju, ja je grubo odbacujem od sebe!
Bravo!!! za oboje
Back to top Go down
Sponsored content





NATASA MILINCIC - Page 40 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 40 Empty

Back to top Go down
 
NATASA MILINCIC
Back to top 
Page 40 of 41Go to page : Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Next
 Similar topics
-
» Natasa Bekvalac
» Natasa Bekvalac
» Natasa - naajarealista
» Natasa Pavlovic - Natasa93

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZVEZDE GRANDA 2010/11 :: Korpa :: ZVEZDE GRANDA 2008/09 :: Ispali Kandidati :: Zenski kandidati-
Jump to: